Frozen

• Velká Británie Frozen

Pblashshs

Sedím si tak v lehce bídný situaci na lanovce a problém je následující, potřebuju se z místa a dostat do místa b, jenž zde symbolizuje blízkost s matičkou zemí. Pokud nejsem kolosální magor, jehož schopnosti řešení problémů by přechcal šimpanz s nádorem na mozku, napadne mě následující: možnost A - svázat oblečení do improvizovaného lana, po kterém jedna z osob sešplhá. Pokud ne na zem, minimálně dostatečně nízko, aby pád ustála s menším poraněním. Možnost B - na tuhle podstatně méně bezpečnou alternativu, kupodivu kulíšci připadli. Šplhání po laně do takovéhle vzdálenosti je dost drsnej výkon i na kadeta delta force. Člověka by napadlo pověsit se nohama a tak nedržet celou váhu těla ve dlaních. V obou případech je možno porychtit si alespoň provizorní jištění. A vlci???? Wtf? Větší klišé autorům na mozek nepřišlo? Jako záměr dobrý, ale provedení se lehce minulo s potenciálem. ()

Mrscriticism

Chtěla sem dát 3 hvězdy ,ale nedám. Vlci na lyžařské stezce ???? Trochu nepravděpodobné tyto oblasti musí být zabezpečené právě díky tomu ,že jsou tam lidé. A i kdyby to bylo možné měli hned několik způsobů jak odehnat ty vlky takže... 2 hvězdy. A přeručkovat to mohli hned na začátku :D ()

yrwen

Film bez děje, sympatických postav a logiky. Asi jediné plus je ne moc dlouhá stopáž a fakt, že mám tento typ survival filmů rád. !!!SPOILERY!!! Pochybuju, že by tak dlouho vydrželi naživu, když se prakticky nehýbali. Když chceš skočit z takové výšky, tak by sis měl uvědomit, že vzhledem k teplotě bude sníh zmrzlý, takže dopadáš fakticky na beton. Na snowboardu bych jel spíš po břichu než jako na bobech. Kdyby uměli trochu házet, tak by si jich ten rolbař určitě všiml. ()

teekanee

Výtečný survival thriller. Takových opravdu moc není. Charaktery jsou výborně zahraný a napsaný. Situace kterým musí čelit jsou uvěřitelný a možná právě proto obrovský děsivý. Celý je to pěkně natočený a opravdu mě to bavilo. 83% ()

gutmanmarnie

Na to že se jedná o béčkový film jsem mile překvapen. Co se týče dialogů nepředvedl pan Green nic extra, každopádně díky obsazení to ve výsledku působí celkem dobrým dojmem. Díky bohu, že má film jen hodinu a půl, kdyby měl o půl hodiny víc dost možná by to stálo za *****. To se ale nestalo takže jako Thriller to fungovalo překvapivě dobře a v určitých momentech jsem si strachem uchcával do gatí z představy co bych dělal kdyby se to stalo mně, ale buďme upřímní do této situace se nejspíš nikdo z nás nedostane. A možná právě toto (vedle smečky krvelačných vlků vyčkávajících pod lanovkou) film trošku shazovalo. koukáte se na něco a v hloubi duše cítíte, že je to tak trošku cypovina. Ale ve finále na béčkový film to byl slušnej džob.  Dávám tři hvězdy. ()

Prck4

Bylo to špičkově napínající a výživné <SPOILER> (hlavně pro smečku zlovlků). Avšak nechci prudit, chlapec nemusel zpanikařit uprostřed chladné noci kvůli prvním lehkým příznakům omrzlin své slečny a počkat na další den, kdy pařilo slunko a nazout si ty lyže a skočit s něma ikdyž z takové výšky do měkyho sněhu, no možná by to bylo na nějakou tu zlomeninu, ale určitě by se nezmrzačil jak idiot. Ale to by celý film zkazilo, takže jo.. 4.5 praček whirlpool ()