Frozen

• Velká Británie Frozen

Gumrice

Po skončení tohoto celkem originálního filmu jsem byla tak trochu frozen, obzvlášť, když tak ráda jezdím na lanovkách. Postavy místy přihlouplý (ale tak to bývá) a herci docela ušli, možná jsem jim i fandila. Dokud Dan neskočil, tak byla fakt hustá atmosféra, pak už to bylo místy vážně nechutný, po jeho dopadu jsem předem zavírala oči, protože jsem tušila, jaký pohled bude následovat. Nedokázala jsem si vůbec představit závěr filmu, ale jak se konec blížil, bylo to čím dál více předvídatelné. A taky se mi líbí plakát k filmu. ()

sona123

Frozen je rozhodně film na CSFD značně podhodnocený. Protože kromě úvodních pár minut jsem sotva dýchala a pořádně jsem si nevydechla ani po úvodních titulcích. Ono to zní banálně - trojice zůstane viset na lanovce...a v poslední době jako by se s podobnými filmy roztrhl pytel (127 hodin, Buried), ale přiznejme si to - tohoto žánru není nikdy dost. Takže v těch horách tady fučí a všechny možné živly jsou proti našim hrdinů a oni dělají, co můžou...a že se snaží! A tak jsem jim odpustila ty nutné a trapné plky na začátku, protože od momentu, kdy začně jít o život, skutečně přituhuje a já byla přikovaná na místě a držela palce...Nečekaně dobrý horor/drama, jakých se točí velmi poskrovnu. ()

streims

Kvalitně pojatý thriller, který některými scénami dokáže divákovi vyhnat mráz na zádech. Velice dobrá atmoscéra a dokonce i celkem kvalitní hudební podkres. Dokonce i nepříliš kvalitní herci mi celkem do filmu seděli, ale co sem vážně nemohl překousnout jsou detaily. Když by si tvůrci dali záležet na některých detailech a na jejich realičnosti mohl to být i film na 5*, ale bohužel taky musím jít s procentama značně dolu. I tak mě film celkem vtáhnul a trnulo mě při některých scénách. ()

Smokey1468

Tak tohle mi ale úplně sedlo. Nemůžu říct, že bych survival horory/thrillery přímo miloval, ale poslední dobou mě fakt baví. Myslím, že nejsem jediný, kdo se vžil do kůže těch tří kámošů. Hlavně mi všechny hlavní postavy byly sympatické a vážně jsem nechtěl, aby někdo z nich umřel. Krásná příroda, nadherni vlci, skvěly hudební doprovod a napětí, které vydrží až do úplného konce. Pravda, že ten mohl být min předvídatelny, ale co už. Já si to maximálně užil. ()

mira007

Trable trojky mládežníků zaseklých v mrazu na lanovce by se daly řešit do třiceti minut, ale tvůrci natáhli tuhle akci na 93 minut, které vyplnili prázdnou vatou. Koneckonců já měl problém dostat se k akci přes počáteční dialogy o ničem. PS: Překvapuje mne, že takový film má pětset komentářů ()

Milky.

Let it goooo! I did. Až teď jsem si na CSFD všiml, že jsem kdysi viděl tenhle film. Po těch letech si ho až tak nevybavím do úplných detailů, ale pamatuju si, že jsem z něj byl fest odvařený. ()

bobstock

To si zrovna vyberete týdenní pauzu na vleku v plné zimní sezóně? Když pominu tohle, tak pan Green vymačkal ze sedačky pro 3 lidi co se dalo i s celkem nechutnou složkou. Hold příroda. 50% ()

Illy

Vlastně plakát nám jasně napoví o čem celý film je. Komorní thriller s dobrou atmosférou, velmi napínavý až do konce. 75% ()

Luukec

Brutální thriller, který narozdí od ostatních filmů, kde lidi ztroskotají a nebo někde uvíznou a situaci vpohodě zvládnou, ukazuje jak to v životě v takových situacích asi většinou chodí.. ()

jacksax

obrovské plus v atmosféře a minimalistickém prostředí na druhou stranu obrovské mínus v chování postav... i když jak tu na csfd nekdo zmínil: američtí teenagers jsou druhým nejhloupějším tvorem na planetě, hned po zmutovaných měňavkách (omluva za nedoslovnou citaci). Celkově to je další filmek na vysokoškolskou kolej, když chcete trochu vylekat holku a dorazit ji rumem či vodkou (nevíte náhodou, co se používá v USA?).....Asi jsem byl nějak omámen, protože fakt nachápu proč jsem tomu dal čtyři. omlouvám se a měním na zaslouženější solidní 3 ()

davena27

Seděli a seděli až si vyseděli vlka,oni na vlka,vlk na ně.Ani deset svařáků a pět grogů by mě nepřesvědčilo milovat zimu. ()

Vierunka

Hodně napínavý a silně sugestivní film, který jsem od začátku do konce prožívala dosti intenzivně. Dokonale děsivá atmoška. Mráz běhající po zádech. Krev tuhnoucí v žilách. Slušná práce. A já prostě nemůžu jinak, než dát ´plnej kotel´. ()

Silviaxx

NERVY DRÁSAJÚCE !! Ani sa už nepamätám, kedy naposledy som bola tak veľmi zahĺbená do deja a prežívala s postavami úplne všetko. Veľmi príjemné prekvapenie, pri ktorom mi neraz prechádzal mráz po chrbte. ()

Stocki

Nemůžu si pomoci, ale aby velké zimní středisko bylo v zimě otevřeno pouze o víkendu, tomu skutečně nerozumím. Mobilní telefony by také bylo dobré si občas vzít sebou. Nebudu raději polemizovat, a řeknu jen to, že snímek rozhodně stojí za zkouknutí. Podruhé bych to však již nevydržel. 51% ()

Erik7595

Pôsobivá, atmosfericky naozaj mrazivá survival dráma s trojicov sympatických postáv. Síce neprichádza s ničím vyložene strhujúcim, ale funguje v rámci možností velmi dobre. Aj vďaka mladým hercom, ktorí sa vložili do postáv, ktorým sa nedajú uprieť značné sympatie. Sympatický, pôsobivý malý snímok. 80% ()

MIMI.kry odpad!

Thriller to není, film má spíše komediální prvky. :) Místy to bylo tak naivní, že jsem se neudržela a musela se přinejmenším mírně pousmát. ()

warrenur

Velmi prijemne prekvapenie, vskutku. Thriller, ci horror zo zasady vychutnavam v noci, na sluchadlach, co atmosferu umocni a som rad, ze na rozdiel od mnohych s podobnou temou, bol tento dobrou volbou. S konanim postav a ich emociami som sa stotoznil. Napriek jednoduchosti deja film nenudi a s hrdinami prezivate ich uzkost, strach, bezmocnost a situacie "na hrane". Este raz, velmi dobre, zvlast, ked si uvedomime, co by sme v podobnej situacii robili my, a s cim vsetkym by sme sa museli popasovat. Okrajom: Predpokladam ze v pohodlnom kresle a teple domova, nas kazdeho zarucene napadaju lepsie riesenia, ako tie na filmovom platne. Avsak, kto ste v nejakej vypatej situacii ocitli a instinktivne jednali, neskor ste mozno svoje jednanie nepokladali za spravne a najjednoduchsie...to si tiez treba uvedomit. Snad len, ze v tej neludkej zime by sme sa natlacili k sebe a uzapinali sa az nad oci. Ale zrejme Green chcel, aby sme tvare protagonistov jeho filmu videli :) ()