Frozen

• Velká Británie Frozen

Zeuke

Tolik blbych a absurdnich rozhodnuti v jednom filmu a vlci k tomu...no nevim nevim,napad dobrej,ale tak blbej jako ti tri snad neni nikdo! ()

kajza80

Film podobného děje jsem snad ještě nikdy neviděla. Tím pádem se mi originalita líbila. Prostě takoví ti "puberťáci", kteří si myslí, že všechno mohou, ale potom se jim to vymstí a vše se pokazí. Nepochopila jsem, proč první osoba neskočila s tím snowboardem (možná by bylo menší riziko zlomení obou noh). A když si tak v té zimě seděli na té lavce, proč si nezapnuli bundu až po bradu.-to je nenapadne oni raději budou pořád mluvit o tom jaké mají omrzliny a jaká je jim zima (zřejmě to bylo proto, aby divák chápal, kdo mluví). Dalo se to. ()

Dumaru

Traja rádoby snowboardisti priatelia - lyžiar, snowboardista a jeho polovička učiaca sa na snowboarde, z dlhej chvíle dostanú nápad si užiť nočné lyžovanie a šup ho na lanovku. Ako na potvoru výmena obsluhy lanoviek zapríčiní, že táto trojka zostane visieť na lanovke v celkom slušnej výške vhodnej po skoku na otvorené zlomeniny. Zima, koža prilepujúca sa na kov, omrzliny a pár hladných vlkov a prúser je na svete. Z mojej strany sa žiadne prekvapenie nekonalo a dej je dosť priamočiary, až na tú úzkoprsú kameru je Frozen celkom vhodný na letné schladenie. U mňa hodnotenie 6/10,,, ()

Paulie2

Úžasná atmosféra, napínavé až k prasknutí. Místy jsem až svíral pěsti. Není to narvané akcí, a to je dobře, napětí potom totiž rychle zmizí. Působí to spíš realističtěji. Místy mi to přišlo trochu zdlouhavé, ale to nevadí. Není to sice žádný superthák, ale dost jsem se bavil. V boji mezi 4 a 5 * vyhrávají silnější 4. ()

Wez

Málo kdy se mi stane,aby se mi film takto dostal pod kůži,jako tento,od kterého jsem podle děje nečekal naprosto nic světoborného + nudu a dostal naprosto parádní a chytlavou podívanou s atmosférou,která se od okamžiku uvěznění skutečně dala krájet-opravdu perfektní příklad toho,jak jde s minimem udělat maximum,když je člověk schopný!!!!!Podle mě herecké výkony naprosto fantastické a uvěřitelné,čehož důkazem bylo,že ze začátku mi byla celá trojice dost nesympatická,abych s nimi později vše prožíval,strachoval se o jejich osud,fandil jim a nakonec litoval..Co se týče těch často zmiňovaných nelogičností,je to třeba možné,ale jak bych se zachoval já nebo kdokoliv z nás??Vše o to horší,že zatímco podobné filmy třeba na moři jsou jaksi(alespoň pro mne)takové vzdálené,tak přece jen každý z nás v zimě asi poznal,co je to mráz,který až zalézá za nehty a tady to hrdinové snímku měli ještě stokrát horší,když na lanovce nebylo dost místa ani na to,aby se aspoň trochu zahřáli třeba pohybem,mohli jen bezmocně sedět,ale pořád nějak podvědomě doufali,že přijde záchrana a vysvobození,zatímco jim utíkal drahocenný čas..Dialogy byli místy nudné a o ničem,to je fakt,ale vzhledem k okolnostem,kdy potřebovali myslet na cokoliv jiného,jen ne na svoji situaci byli pochopitelné..V recenzích i párkrát zaznělo,že vlk nikdy neůtočí na člověka-no nevím,ale v zimě,kdy je kořisti nedostatek a každý dravec hledá tu nejlehčí,kdy predátor instinktivně vycítí,že potencionální kořist je naprosto bezbranná,a kdy cítí a vidí krev a kosti trčící z otevřených zlomenin bych si tímto tvrzením nebyl tak jistý..Ale opravdové plus tohoto filmu vidím v tom,že je naprosto uvěřitelný(mám takovej dojem,že v minulosti v novinách a TV proběhli i zprávy o podobných-spíše kuriózních nehodách,kdy lidé na podobných lanovkách umrzli)...Poctivý 4+-přece jen začátek je trošku zdlouhavější,ale i tak obrovská spokojenost!!!!! ()

Mates Hradecky

Poudačka pro neposlušné americké děti plná nelogických děr jak sýr ementálského typu. Pustil jsem to manželce za trest, neboť zlobila a má fóbii z výšek, ze sedačkové lanovky zvláště. Ona si to prožila, já nikolvěk. ()

Bedro

Dalsi z filmov, kedy mi uz po chvili boli vsetky 3 hlavne postavy nesympaticke. 4 poucenia si ale beriem: nikdy nepodplacat vlekara, respektovat prevadzkove hodiny, zapnut si bundu az ku krku, ked mi je zima, a vzdy mat so sebou mobil. ()

enoemis13

Nie je to ani dobré, ani zlé ... je to presne také, aké to je ... aby to bolo lepšie, muselo by to byť buď kratšie, alebo o 5-6 ľudí viac ... 3 lanovky za sebou a trošku sa viac vyhrať s charaktemi postáv, ísť trochu viac hororovejšie na to ... ako nápad to má: lanovka, vlci ... ale také mi to prišlo trochu nedotiahnuté ... ale nie zle ... 55% ()

Jansuper

No teda já sem nadšený, je to neuvěřitelné, tak to sem nečekal, konečně sem narazil zas na opravdu perfektní thriller, sice to tedy není horor ale teda dramatický a napínavý to teda je a to opravdu hodně, naše hlavní trojka hlavních hrdinů je opravdu simpatická, začátek působí jak nějaký rodinný film z hor zasněžených, ale pak teda je to napínavý jako struna, kde mám s tou chválou vůbec začít, kamera je perfektní, lokace sou velmi zajímavé, hudba je dobrá, ale teď to nejlepší a to je děj filmu, nechci tu spoilerovat proto toho k ději moc neřeknu ale je neuvěřitelné že asi od 30 minuty filmu naši tři hlavní hrdinové zůstanou uvízlí na té lanovce a dokonce filmu se vůbec nenudíte, opravdu mě to velmi překvapilo a je vidět že i z jednoduššího scénaře se dá udělat opravdu solidní napínavý film, tolik emočních scén, nakonci docela zvrat, je to docela smutné nakonci, ty neuvěřitelné a zajímavé emotivní dialogy mezi postavami do kterých se vcítite i do jejich nepříjemné situace, skutečně sme sledovali jak se naši tři hlavní postavy snaží přežít a dostat se pryč, a skutečně patrně děsivé scény s vlky pod lanovkou. Mrzí mě že to není tak známý film, určitě si zaslouží být známější a úspěšný, cz dabing by si i zasloužil, doporučuji, koukněte se sami, kouzlo tohoto senzačního thrilleru se těžko vysvětluji, i to čím je to tak úžasný film ()

cheprer

Tenhle film nefunguje - hlavni postavy mi hned od pocatku byli krajne nesympaticke (coz je subjektivni pocit), ale to ze maji nulovou inteligenci musi videt kazdy, bohuzel ve filmu ktery je postaven na tom jak se tri postavy snazi vyporadat s nevsedni situaci je to fatalni chyba. Vezmeli se navic v potaz ze reseni je velice trivialni. Oni to ale nejsou jen postavy co se chovaji naproso hloupe jsou to i veskere ostatni udalosti co se jim a kolem nich deji. ()

Pattrick

Očekával jsem všechno, od toho, že to bude pořádná sračka až po ultimátní survival thriller, ale dostalo se naštěstí to druhé, vůbec jsem se nenudil, všechno šlo rychle a závěr potěšil .. Bohužel, některé WTF momenty nastaly, nevím, se divím, že prostě alespoň jeden nemá mobil v kapse, já beru mobil snad všude krom bazénu.. ()

misiacik

Tak deti, dnes si na hodine povieme prečo USA, načo vlastne takéto filmy o trýznení a utrpení vznikajú? Ja viem, ja viem pani učiteľka, aby na svahoch obmedzili, alebo úplne zrušili nočné lyžovanie kôly neochote personálu potulovať sa pri vlekoch aj v nočných hodinách. Absolútne nelogické činy hlavných hrdinov ma srali už od začiatku, neviem, nezažil som takúto ani podobnú situáciu, ne skočiť, šplhať po lane ( veď sa zavesím aj za nohy, v tých je omnoho viac sily ako v rukách ) odhŕňač ( hádžem všetko hneď priamo na automobil ) , proste nelogické činy v nelogickom svete. Ešteže vĺčkovia boli nesmierne sympatickú a na stráženie pozemku by som ich bral hneď. ()

flukes

Pracuji u provozovatele lanovky, to ostré lano mě docela pobavilo, jelikož se lano pohybuje na gumových bandážích, nemá se kde obrousit, je dokonale hladké. No, pokud se to čistě teoreticky stalo, nemělo tam to lano už dávno co dělat. Předpisy pro provoz jsou velmi přísné i v cizině. Možná se měl pan režisér někde poptat… ()

Figuto

Pro mě jeden z nejintenzivnějších filmových prožitků! Pravděpodobnost, že by se to stalo je sice mizivá, ale rád jsem se nechal vtáhnout a plně si tak vychutnal toto silně atmosférické survival drama, se sympatickým obsazením, kvalitní režií i hudbou. ()

KOLMI

Kdyby to natočili studenti základky s rozpočtem 500 korun, možná bych dal i 3 hvězdy za snahu, takhle jen mohu konstatovat, že jsem to chtěl 2x nudou vypnout, úvod je extrémní nuda a když pominu všechny nelogičnosti, je to hrozná pičovina. 1 hvězdu za snahu a za pochcání v zimě a přežití noci s pochcanou prdelí, ale víc fakt ne, je to opravdová mizérie. ()

pepito25

Neviem, neviem, na čo mysleli tvorcovia tohto filmu počas nakrúcania. Ak sa na lanovke nudili tak ako ja, mali to zabaliť a venovať sa inému projektu, najlepšie nie takému, čo súvisí s filmom. Ak mi mala byť zima, tak nebola. Ak som sa mal obávať o osud postáv, tak som sa nebál, pretože herci ma svojim herectvom nepresvedčili o tom, že by vzniknutou bezvýchodiskovou situáciou ich postavy trpeli (boli presvedčiví ako torta po týždni mimo chladničky). Možno by niektoré scény mohli skončiť v reklame na pleťové mlieko, pretože dva dni v treskúcom mraze tu spôsobili iba červenajúce sa líca, srieň na brade a omrzliny, ktorá si na líci a na dlani bačovali ako uschnuté blato. Možno by bolo možné vymyslieť aj spot na bobríka smädu, pretože po dvoch dňoch ľudia nemusia umierať z dehydratácie... asi stačí, ak si vybavia spomienky na obdobie spred niekoľkých rokov a tie ich udržia nad hladinou. A prírodovedci si prídu na svoje pri sledovaní správania vlkov - hercov, ktorých na druhý deň ráno nezaujíma nedožratá večera v snehu, namiesto nej sa sústredia na človeka, čo balansuje 15 metrov na lane nad zemou a ceria naňho zuby, lebo už isto vedia, že za nimi zlezie dolu... a tak ďalej a ešte ďalej... Jedna hviezdička za to, že som na lanovke nikdy tak dlho nesedel. ()

P/\/EL

atmoška docela docela ušla.....ale..předvídatelnost a logika a recyklace Glassovy hudby mi vadila.....vtipný bylo...že sem si hned po Frozen dal Dead snow (norský nazi-zombie horrůrek)....a teda...taky žádná sláva.... ()