Nenechte se mýlit, Nikki (Ashton Kutcher) není gigolo. Je to jen podfukář, který využívá sex k parazitování na nejbohatších velkoměstských paničkách. Díky svému vzhledu a dokonalé taktice se lehce získává jejich přízeň a může si tak po jejich boku vychutnávat život na vysoké noze. Ženy mu poskytují bydlení zdarma, dávají fantasticky drahé dárky, umožňují přístup na VIP party a samozřejmě požadují spoustu sexu, což je Nikkiho hlavní zbraň. Ženy se díky němu cítí mladé, krásné a spokojené. Je to oboustarně užitečný vztah. Nickiho poslední obětí je Samantha (Anne Heche), krásná právnička ve středním věku, která mu dává víc, než kdokoliv dříve. Jenže Nikki potká nádhernou číšnici Heather (Margarita Levieva). Ta ho přijde navštívit k Samantě domů, když je paní domu mimo město. Heather podlehne kouzlu domu, který pokládá za majetek Nikkiho a začne s ním hrát stejnou hru, kterou on hraje s bohatými paničkami. Jenže když se Samantha vrátí domů, zjistí, že jí byl Nikki nevěrný a vyhodí ho na ulici. A tak se Nikki vydá za svým srdcem a snaží se získat Heather. Jenže dokáže žít poprvé v životě na vlastní pěst? (Bioscop)

cerbygerby

Tohle byl dost dobrej film který ukázal jak je jednoduché si omotat nějakou paničku a využívat jí do té doby dokud to jde.. Dobré herecké obsazení, dobré hlášky, dobře udělané sexy záběry... mě to prostě bavilo... jediné co mi trochu vadilo, byl dabing Kutchera, vůbec mi k němu neseděl, a potom mi vadil konec. Ale celkově to byl slušný filmeček, takže pro mě to jsou horší 4* ()

kersten

Zlé zlé zlé. Jediné čo sa mi na tomto filme páčilo bol koniec. Konečne žiadny happy end ako sme na filmy podobného žánru zvyknutý ale tvrdá realita. To však celý film nezachránilo. Možno sa budem opakovať ale Ashton je naozaj zlý herec. Nedá sa naňho pozerať. Od Samca má naozaj ďaleko. Od neho by som ušla aj ja, nečudujem sa že to spravila aj tá kočka vo filme. ()

jiriks

nenáročný film o krásných holkách, drahých autech, domech a frajírkovi, co dostane každou ženskou...očekávaný děj, ale za nečekaný konec musím dát tři hvězdy... ()

Kofolacik

Velmi mile prekvapenie! Od tohto filmu so vobec nic extra necakal, siel som si ho pozriet len kvoli tomu ze to bude o "chlapikovi co bali zeny", ocakaval som trapnu clichovitu americku blbost. Film ma prekvapil, nebolo to samozrejme nic extra ale nenudil som sa... Ashton sa na tu rolu velmi hodil.. 7/10 ()

Martell47

Film, ktorý nemusí ohúriť a pravdepodobne mnohých neohúri, ale rozhodne nie je tuctový a má relatívne originálnu myšlienku. Nedávno som tu videl film braindead s hodnotením 86%, tým pádom všetko vrátane Power rangers musí mať 200% a viac. Rozhodne to je fajn film pre mladých a 52% tomuto filmu trošičku krivdí. 70-75%. ()

Armin82

No,pro mě jakožto člověka, co rád někde balí holky a není moc na vztahy, jsou filmy s podobnou tématikou docela stravitelnými,ale to by tam nesměl hrát Ashton Kutcher...jestli Kutcher něco je,tak možná uspokojovač starších a zoufalých paniček,ale určitě ne herec!! Nemám ho rád,je mi nesympatickej a přijde mi jako hroznej debílek! Co se týče herectví,tak jestli jsou Van Damme či Seagal prezentovaní jako céčkový herci,tak Kutcher je už éčkovej ...ubohé dialogy,dementní scény,stupidní příběh,ale nějaký ty krásný ženský ve filmu byly a nuda to taky nebyla --->50% ()

E lan

Koukat hodinu a půl na debila v hlavní roli (myšleno postavou), který je totálně nesympatický a člověk mu po celou dobu nepřeje nic dobrého je opravu něco, co už nechci více opakovat. Navíc herci se do svých rolí evidentně nějak nesnažili příliš vcítit. Brrr, velmi špatný film. ()

ER

Asi by to byla lepší podívaná, nebýt obsazení hlavní role (A.Kutcher). Premisa filmu o tom,jak se vám vaše hříchy vrací i s úroky je povedená,poukázání na to, jak se dá i z lásky udělat byznys taky. Jenže přidaná "hloubavost" filmu, kdy jde hlavní postava do sebe a chce se změnit,je příběhu spíše na překážku. ()

BaronX

Pane jo, od tohohle filmu jsem nečekal vůbec nic, a dostal jsem parádní nášup. Jsem rád, že to neskončilo trapným happy-endem, tohle je realita, tyhle samci a samičky jsou vidět všude kolem Vás, dávejte si pozor na peněženky, nebo se nebudete stačit divit, jak rychle Vám peníze ubývají. Úchvatné a kouzelné zpracované, jen houšť! ()

chicab8

Míra stupidity tohoto snímku je téměř neúnosná. Jedno klišé přebíjí druhé, do toho všeho se motá netalentovaný Kutcher v kšandách a náušnicí v uchu, děs. Jedna hvězdička je za Anne Heche, která vypadá na svá léta více než dobře a stále to (se) umí prodat. ()

johhny007

Nudné , bez špetky vtipu ashton celý film mele o tom jak pořád někoho přehýbal přes topení myslím že spojení WTF? je trefné 30% ()

DadysGirl

Hm... Nevím co mi vadí, jestli celý námět filmu nebo Ashton... Každopádně je to slabší film o tom jak chce mít chlap příjemnej život, ale pak potká holku, zázrakem se změní a stejně to nedopadne dobře... Lehce erotické... ()