Podmořský svět 3D

USA / Kanada, 2009, 39 min

Howard Hall

Howard Hall

Jim Carrey

Nejkrásnější možný screensaver pro 3D obrazovky. Ani mi nevadilo, že dokumentární hodnota je zatalčená úplně do pozadí a slovní komentář se vesměs omezují na banality ve stylu "Právě připlouvá žralok". A to citové vydírání prostřednictvím dovádějích tuleňů si budu pamatovat dlouho.(16.10.2009)

Líbivé, velice 3D efektní, s minimální dokumentární hodnotou, která je spíš na úrovni postřehů a zajímavých informací. Ale od IMAX produkce nikdo snad nečeká reálnou dokumentaristiku, spíše účelové scény a kompozici. Ale je to hezké, líbivé a 3D efekty jsou opravdu dobré.(12.6.2012)

Dosud nejlepší 3D efekty co jsem viděl, ryba vyplula z obrazovky více než do poloviny pokoje. Úchvatné podmořské záběry, spíše nádherná podívaná než klasický dokument. Už se těším, až si to pustím znovu, na takovéto 3D se mohu dívat stále dokola. Lekací scény jsou parádní.(5.3.2013)

Rozpočet $-miliónovTržby USA $21,625,762Tržby Celosvetovo $26,080,971(25.4.2010)

Super zážitek...moc se mi to líbilo.(27.9.2009)