Podmořský svět 3D

USA / Kanada, 2009, 39 min

Howard Hall

Howard Hall

Jim Carrey

K tomuto filmu jsem se dostal přes profil Jima Carreyho. Byl jsem zvědavý, jak se popasuje s rolí komentátora dokumentárního filmu o podmořském světe, jelikož o je všemi známý spíše svými gagy, skřeky a xichty. Bylo zajímavé ho také jednou slyšet vážně (i když občas si neodpustil menší vtípek) a jeho komentář příjemně podkresloval krásné prostředí podmořského světa společně s trefným soundtrackem. Bohužel jsem byl ochuzen o 3D, což mě hodně mrzí, tudíž se tento dokument ničím zvláštním neodlišoval od těch ostatních s tématem mořského světa. Nečekejte dokument s nějakou výraznou vypovídací hodnotou, tohle je čistě pastva pro oči (především pokud jste majitel 3D obrazovky).(7.3.2014)

Super zážitek...moc se mi to líbilo.(27.9.2009)

Dosud nejlepší 3D efekty co jsem viděl, ryba vyplula z obrazovky více než do poloviny pokoje. Úchvatné podmořské záběry, spíše nádherná podívaná než klasický dokument. Už se těším, až si to pustím znovu, na takovéto 3D se mohu dívat stále dokola. Lekací scény jsou parádní.(5.3.2013)

Pro milovníky přírody perfektní zážitek. Samozřejmě ale musíte zajít do IMAXu, na domácí 3D to nebude ani zdaleka ono.(25.6.2013)

Líbivé, velice 3D efektní, s minimální dokumentární hodnotou, která je spíš na úrovni postřehů a zajímavých informací. Ale od IMAX produkce nikdo snad nečeká reálnou dokumentaristiku, spíše účelové scény a kompozici. Ale je to hezké, líbivé a 3D efekty jsou opravdu dobré.(12.6.2012)