poster

Podmořský svět 3D

 • USA

  Under the Sea 3D

 • Slovensko

  Pod morom

Dokumentární / IMAX

USA / Kanada, 2009, 39 min

Režie:

Howard Hall

Scénář:

Howard Hall

Hrají:

Jim Carrey
 • VasaX
  ***

  Líbivé, velice 3D efektní, s minimální dokumentární hodnotou, která je spíš na úrovni postřehů a zajímavých informací. Ale od IMAX produkce nikdo snad nečeká reálnou dokumentaristiku, spíše účelové scény a kompozici. Ale je to hezké, líbivé a 3D efekty jsou opravdu dobré.(12.6.2012)

 • ilemas
  ****

  Dosud nejlepší 3D efekty co jsem viděl, ryba vyplula z obrazovky více než do poloviny pokoje. Úchvatné podmořské záběry, spíše nádherná podívaná než klasický dokument. Už se těším, až si to pustím znovu, na takovéto 3D se mohu dívat stále dokola. Lekací scény jsou parádní.(5.3.2013)

 • T2

  Rozpočet $-miliónovTržby USA $21,625,762Tržby Celosvetovo $26,080,971(25.4.2010)

 • FFilipCZ
  ***

  K tomuto filmu jsem se dostal přes profil Jima Carreyho. Byl jsem zvědavý, jak se popasuje s rolí komentátora dokumentárního filmu o podmořském světe, jelikož o je všemi známý spíše svými gagy, skřeky a xichty. Bylo zajímavé ho také jednou slyšet vážně (i když občas si neodpustil menší vtípek) a jeho komentář příjemně podkresloval krásné prostředí podmořského světa společně s trefným soundtrackem. Bohužel jsem byl ochuzen o 3D, což mě hodně mrzí, tudíž se tento dokument ničím zvláštním neodlišoval od těch ostatních s tématem mořského světa. Nečekejte dokument s nějakou výraznou vypovídací hodnotou, tohle je čistě pastva pro oči (především pokud jste majitel 3D obrazovky).(7.3.2014)

 • Frajer42
  ****

  Na dokument jsem se chtěl podívat v angličtině. Nicméně moje televize se s formátem anglické zvukové stopy asi nemá ráda, takže jsem film zhlédl nakonec ve španělštině, protože francouzský pán měl nepříjemný hlas. Samozřejmě mi k plnohodnotnému zážitku posloužily české titulky. Nic převratného se z nich ovšem nedovíte, protože dokument vsází vše na naprosto ohromující vizuální zážitek. A jeho snaha byla maximálně naplněna, protože já byl skutečně okouzlen. Průvodce dokumentem vám pouze říká, co zrovna vidíme a že bychom to už dlouho vidět nemuseli, kdybychom se chovali k životnímu prostředí, jako doposud, což mnohokrát během krátké stopáže zopakuje. Samotné 3D, kvůli kterému jsem se na dokument ostatně díval, je naprosto fantastické, impozantní, kolosální, perfektní, excelentní, vynikající, dechberoucí, boží, skvělé, úžasné, brilantní, abnormální, prvotřídní a já nevím jaké ještě. Jen tak pro představu, tam třeba jedna pěkná rybička plave asi 3 metry z televize a jsou tam i další luxusní záběry. Mořští hadi, želva pojídající medůzu, luxusní Žralok bílý aj.. Kluxi od IMAX skutečně nikdy nezklamou. Vše je podpořeno vysoce kvalitní hudbou, která určitě snese i nějakou lepší zvukovou aparaturu. Plný počet nedávám, protože to bylo pro mě příliš krátké a já si to nemohl patřičně užít...(10.7.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace