Režie:
Pascal FranchotScénář:
Barbara MarshallHudba:
Ian HoneymanHrají:
Britt Robertson, Alexia Fast, Scout Taylor-Compton, Janel Parrish, Emily Tennant, Jeffrey Ballard, Nolan Gerard Funk, Jill Morrison, Julia Maxwell (více)Obsahy(1)
Jedné noci na oslavě šestnáctých narozenin začne skupina dívek ze střední školy hrát odvážnou hru, ve které jedna vyzývá druhou, aby splnila co nejbláznivější úkol. Co se ale ze začátku zdálo tak zábavné, vede k nebezpečné hře, která odkryje pravdu o smrti jedné ze studentek školy. (Riley)
Hrají
Britt Robertson
USA
Nejlepší filmy:
Mother and Child (2009)
Psí poslání (2017)
Pan Church (2016)
Alexia Fast
Kanada
Nejlepší filmy:
Jack Reacher: Poslední výstřel (2012)
Černá ovce (2012)
Helen (2009)
Scout Taylor-Compton
USA
Nejlepší filmy:
Americký zločin (2007)
The Runaways (2010)
Ally McBealová (1997) (seriál)
Janel Parrish
USA
Nejlepší filmy:
Všem klukům, které jsem milovala (2018)
April Showers (2009)
Prokleté dědictví (1999) (TV film)
Emily Tennant
Kanada
Nejlepší filmy:
Já, robot (2004)
Juno (2007)
Sesterstvo putovních kalhot (2005)
Jeffrey Ballard
Kanada
Nejlepší filmy:
Uneseni (2002) (seriál)
Kid Cannabis (2014)
Útěk ze čtvrtého rozměru (2003) (TV film)
Nolan Gerard Funk
Kanada
Nejlepší filmy:
X-Men 2 (2003)
Uneseni (2002) (seriál)
Holka jako já - příběh Gwen Araujo (2006) (TV film)
Jill Morrison
Kanada
Nejlepší filmy:
Velké oči (2014)
Protivný sprostý holky (2004)
Family for Christmas (2015) (TV film)
Julia Maxwell
Nejlepší filmy:
Nejlepší hráč (2011) (TV film)
Smrt a život Charlieho St. Clouda (2010)
American Mary (2012)
Avan Jogia
Kanada
Nejlepší filmy:
Holka jako já - příběh Gwen Araujo (2006) (TV film)
Zombieland: Rána jistoty (2019)
Shaft (2019)
Valerie Tian
Kanada
Nejlepší filmy:
X-Men 2 (2003)
Juno (2007)
Prolomená stezka (2006) (TV film)
Brian Markinson
USA
Nejlepší filmy:
Nepřítel státu (1998)
Apollo 13 (1995)
Prokletí žlutozeleného škorpióna (2001)
Sarah-Jane Redmond
Kypr
Nejlepší filmy:
Uneseni (2002) (seriál)
Pád domu Usherů (2023) (seriál)
Pes jménem Duke (2012) (TV film)
Wanda Cannon
Kanada
Nejlepší filmy:
Cesta za duhou (1988) (seriál)
Poslední zima (1989)
Kai a Gerda (2002) (TV film)
Richard Harmon
Kanada
Nejlepší filmy:
Věčně mladá (2015)
Dear Mr. Gacy (2010)
Krutý a výjimečný (2014)
Aubrey Mozino
Nejlepší filmy:
What Goes Up (2009)
Chodící mrtví (2009)
Triple Dog (2010)
Brett Davern
USA
Nejlepší filmy:
Stanfordský vězeňský experiment (2015)
Láska a odpuštění (2014)
Sezení v barech s dortem (2023)
Jesse Reid
Nejlepší filmy:
Zrození Planety opic (2011)
Strážci - Watchmen (2009)
Národ snílků (2010)
Sarah Deakins
USA
Nejlepší filmy:
Nevyřčené tajemství (2001)
Final Cut (2004)
Easy Land (2019)
Sefton Fincham
Kanada
Nejlepší filmy:
Přehlížený (2007)
Triple Dog (2010)