Olive je úplně obyčejná holka, není nijak zvlášť oblíbená a někdy má pocit, že je dokonce neviditelná. Přátelí se pouze se spolužačkou Rhiannon, která se ji snaží vytáhnout o víkendu kempovat. Olive nemá náladu, a tak si vymyslí, že má rande s vysokoškolákem Georgem. Po víkendu kamarádka hoří nedočkavostí a chce z Olive dostat nejmenší podrobnosti o jejím rande. Ta popustí uzdu své fantazii a vytvoří romantickou ságu o tom, jak s ním přišla o panenství. Olivino líčení fiktivního milostného zážitku ovšem zaslechla náboženská fanatička Marianne. Během chvíle to ví celá škola. Dívce nejprve vadí, že ji všichni odsuzují a probírají její sexuální život, nakonec si ale začne na svou popularitu zvykat. To všechno se ale brzy změní... (TV Nova)

iampatrik

70% Obyčejná americká komedie ze střední škole. Pomlouvání, večírky, přátelství, láska blablabla.. ohraná písnička, kterou každý zná. Jenže i když tohle všechno Easy A obsahuje, je film podaný s humorem, nadsázkou a možná parodováním sama sebe a podobné snímky. Tak obyčejné a všední, zároveň tak jiné.. ()

santiamén

60% ... Pravděpodobně ne to nejhorší na poli středoškolských filmů, ale to zas tolik neznamená. Juno to holt není. Emmy Stone je na tenhle film škoda. Skvěle napsané postavy rodičů, škoda, že to tak nešlo se vším. Snesitelný průměr. ()

PetkaW.

Tahle komedie mě prostě chytla. Byla originální, nápaditá, hlavní představitelka neskutečně sympatická a všechno to bylo zabalené do fajn námětu. Prostředí amerických středních je sice trošku okoukané, ale vymýšlejte si pořád něco nového... Já se bavila od začátku, do konce. ()

J*A*M*A*L

Hodně velkej úlet z hnízda.Vlastně ani nevím proč jsem si to stáhnul. čirou náhodou to najdu na internetu a tak si to stáhnu a pak čekala jen hodina a půl těžké a nekonečně nudy v podání stupidní teenagerovské komedie.A to jsem si myslel, že tyto typy komedií mám rád.Po tomto filmu okamžitě měním názor. ()

jasiska

Emma Stone, jej postava a jej rodičia boli veľmi sympatickí. Dosť dobrý soundtrack. Nie nejak nadpriemerne originálne alebo vtipné, ale veľmi príjemné. ()

peetriss

Lhát se prostě nemá, i když to myslíte dobře. Možná jsem se zbláznil, ale vcelku příjemná oddychovka, navíc jsem se i bavil. Majoritní podíl na tom má skvělá Emma Stone, která film táhne s obrovskou vervou, užívá si, dobře hraje a velmi jí to sluší. I další obsazení se povedlo, snad s výjimkou Lisy Kudrow. Jeden z mála "středoškolských" filmů, který chce bavit bez toho, aby urážel svou hloupostí. ()

MrKlobouk

Nejspíš poslední dobou nějak senilním, protože si to nedovedu jinak vysvětlit, ale vážně se mi na to dobře koukalo - žádná místa se stupidním humorem, úžasná Emma Stone, která obrovským způsobem táhne celý tenhle jednoduchý snímek (podobný pocit mám jen u filmů Ellen Page, Antona Yelchina a Jamieho Bella). Celé to uteče jako voda a tak možná jen trochu zamrzí, že si nedali trochu větší práci se scénářem a nezkusili do toho jít odvážněji, nebo si torchu víc nevyhráli se samotným scénářem. Ale jako oddechovka je to fajn - doporučuju. ()

TheKiw

Vtipné, výborně zahrané a hlavně svěží (jakkoli paradoxně v lecčem klišovité). Nemůžu se ubránit vzpomínce na 500 Days of Summer. Vůbec ne kvůli nějakým podobnostem v režii nebo scénáři, ale zkrátka pro celkový "feeling". Difficult to describe, koukněte a třeba pochopíte. Whooptee, doo. ()

gocatgo

Prvotřídní komedie s prvotřídní Emmou a prvotřídním soundtrackem. Spousta parádních momentu, situační i slovní komiky, spousta dobrých hercu. Pecka ()

Sagara

Scéna s darčekovou kartou "pocket full of sunshine je skrátka legendárna a Emma Stone definitívne jedna z najsympatickejších herečiek svojej generácie. ()

mosnak

43% a dvě hvězdy za Emmu Stone... zbytek je jen přihlouplý příběh ze střední školy,kde se (v reálu) přesexovaná americká mládež tváří,že pohlavní styk je něco co nikdo z nich nezná. Proto je to taková kravina :-( ()

Ricky_CZ

Za 4 to asi nestojí...Ale mám prostě Emmu strašně moc rád a chtěl bych ji pozvat na piknik...Do kina...Do sauny... ()

Martin_W

"Hledám Bibli." "Najdete ji v bestsellerech.. Hned vedle Stmívání." , "Jestli je něco horšího než chlamýdie.. Je to Florida." Jediné plus filmu jsou bezpochyby hlášky, které jsou vážně povedené.. Viz. na začátku koméntáře dvě mé oblíbené. Příběh je bohužel tak ukrutně nudný a nenápaditý, že se divím, že se mohl líbit i lidem co již mají po pubertě. Ve vedlejší roli potěšila Lisa Cudrow, Emma Stone zase trochu zklamala. Uděluji dvě hvězdy. 46% ()

Kejf.

Áááj gada e paket, e paket full of d sanšááájn... áj gada áj gada áj gada, áááj gada e paket, e paket full of d sanšááájn :D ()

Rufete

Pro mě velké zklamání. Za přítomnosti tolika skvělých bavičů jsem čekal, že se budu bavit, ale většinu filmu jsem spíš nechápavě kroutil hlavou. Celé to bylo takové nesouvislé a zdivočelé, zbytečně přeháněné. Amanda Bynes mě vyloženě zklamala, tahle role jí absolutně nesedla, takže myslím, že raději zůstanu u rolí, kde je hlavní postavou ona a na její otřesnou křesťanskou postavu se ani nepodívám. Emma Stone byla jediným světlým bodem a snad také Patricia Clarkson. Zbytek nevkusný a nevhodný. Vzhledem k hodnocení přátel a oblíbených uživatelů jsem po zhlédnutí chtěl dát také alespoň čtyři hvězdičky, ale váhám, zda je to vhodné. Nápad dobrý. Mladá středoškolačka si vymyslí "vztah" s vysokoškolákem, aby ve svém věku nebyla považována za někoho, kdo ještě neměl sex. Následně se ale všechno vymkne kontrole, pár lidí si pustí pusu na špacír, přidají se nové nepotvrzené drby a rázem je z ní školní coura. Musím říct, že Olive to brala celkem v klidu. Kdybych přenesl situaci do reality, tak by se takto dokázalo zachovat minimum dívek. A kdybych přenesl do reality oblečení, chování a gesta Olive, která byla považovaná za couru, tak to také není moc podobné s dnešním světem. Chování a styl oblékání dnešních mladých slečen je daleko, daleko horší a tady by taková Olive byla ještě za slušnou holčičku. Tudíž ani z realistického hlediska to nesedělo. Jako největší plus vidím na filmu pouze Emmu, která podobné role mladých slečen hrát umí. Svým způsobem je taková Lindsay Lohan, jen v trošku jiném provedení. Závěrem pouze podotýkám, že je to pro mě průměrná komedie a navrch žádná romantika. Dávám tři hvězdičky a je mi to líto. Opravdu jsem se těšil na tento film a přišlo hořké zklamání. Avšak ne od Emmy. ()

Marys

Príjemná sólovka Emmy Stone. Síce na to, aby hrala 17-ku už nevyzerala, aj tak ju mám ako herečku stále v oveľa väčšej obľube. Dospeláci, či už Olivyni rodičia, alebo učiteľ mi prišli až prehnane sofistikovaní, občas to bola trochu vata, no ináč veľmi príjemné pozeranie. Taká trochu vychytralejšia tínedžerská romantická komédia. ()

Ollie235

Na začátku to vypadalo o dost slibněji, ale ztráta času to není. Správně odlehčené chvíle se střídají s těmi poněkud trapnějšími, ale díky Emmě Stone a dialogy s rodiči jsem si film poměrně užil. Působí to celé poněkud nuceně, ale ani ve vážnějších chvílích tomu nedochází dech, takže řadím spíš k nadprůměru. ()

Dámské posily...

Dámské posily...