Olive je úplně obyčejná holka, není nijak zvlášť oblíbená a někdy má pocit, že je dokonce neviditelná. Přátelí se pouze se spolužačkou Rhiannon, která se ji snaží vytáhnout o víkendu kempovat. Olive nemá náladu, a tak si vymyslí, že má rande s vysokoškolákem Georgem. Po víkendu kamarádka hoří nedočkavostí a chce z Olive dostat nejmenší podrobnosti o jejím rande. Ta popustí uzdu své fantazii a vytvoří romantickou ságu o tom, jak s ním přišla o panenství. Olivino líčení fiktivního milostného zážitku ovšem zaslechla náboženská fanatička Marianne. Během chvíle to ví celá škola. Dívce nejprve vadí, že ji všichni odsuzují a probírají její sexuální život, nakonec si ale začne na svou popularitu zvykat. To všechno se ale brzy změní... (TV Nova)

figliar

Je pravda, že na strednej škole sú najviac IN práve tí, ktorý sa hrajú na drsné povahy, porušujú pravidlá a vôbec. Ale toto už je trochu veľa. Hrať sa na rebela je fajn, ale na prostitútku? No každý sme nejaký. Ale Emma vyzerá ako vždy dobre a vystupuje prirodzene, čo dvíha úroveň tejto komédie na bežný priemer. ()

Olík

Byla to vlastně klasická středoškolská komedie nebo hollywoodská reakce na záplavu seriálů, jako je Super drbna a podobně? Ani inteligentní ani vtipná ani vyloženě přisprostlá…..prakticky mi v mysli utanula jenom Emma Stone. ()

Harts

První dojem hned po filmu, úplně nádherná teenagerovská komedie, dokonalé, i myšlenky, to by si nikdo neměl nechat ujít, komedie, ktera je svým způsobem originální a má úroveň a nejdokonalejší a nejkrásnější je Emma Stone, vzhled a její hlas ()

Skleni

Očakával som komédiu, dostal som drámu. Predpovedal som hlúpe dialógy, dostal som celkom inteligentné monológy. Bol som si istý, že to nebude super film, a táto jediná vec sa stala skutočnosťou. Emma je krásna a nadaná, ale jeden človek celý film nezachráni. Rovnako ako aj postavenie rodičov na smer american pie ma trochu šokovalo, ale dalo sa to zniesť. Určite ale tento film má čo ponúknuť. No nejaké silné otázky ohľadom "danej" veci v našich životoch, tam nenájdete. 70% ()

guri

Zaujimavy namet, jemny vtip a humor a najma Emma Stone, z kotorej by sa v okamziku dokazala premenit na femme fatale robia z Easy A mierne nadpriemerny snimok, ktory vsak v druhej casti straca dych i originalnost. ()

darkreider

Veľmi príjemné prekvapenie. Nečakal som, že mi môže byť Emma Stone tak moc sympatická. Príjemná komédia s hutným sarkastickým humorom a to ja mám rád. Scény u rodičov vrchol luxusu. Hlavne postava Stenleyho Tucciho. Neskrývam nadšenie. PS: Rozprava o pekle je EPIC. ()

salamandrr

Jo tak takovéhle snímky můžu! Rodiče Olive jsou geniální, Emma Stone je jako vždy krásná, film je vtipný a vzpomínk na staré filmy, které povětšinou neznám, je moc fajn. jasně není to nejlepší film všech dob, ale jestli potřebujete romantickou komedii, tak tohle je správná volba ()

Melly.pro

že Emma Stone je dobrá, to asi nikomu není třeba připomínat... jen je škoda, že ta její proměna byla jen na oko, a ne taková, že by si to začla víc dávat, mohlo by to pak být ještě o něco říznější... ()

jurca

Upřímně? Od téhle americké komedie jsem čekal klasickou blbost typu Prcičky, ovšem dostalo se nám vcelku slušného snímku, který si nehraje na nic velkého, ale zkrátka se snaží diváka bavit od začátku až dokonce. 4* za Emmu. ()

Yojimbo

Čistý průměr a nevyužité vedlejší postavy, ale co naplat - Emma Stone je prostě sexy i jako přemoudřelá středoškolačka. ()

moikki

Ano, Emma mě donutila, abych se na tenhle film podívala, a rozhodně toho nelituji. Olivia je lehce mimo dění ve škole, ale jedna malá lež a je z ní hvězda. Zápletka sice nereálná, ale jsme přeci ve filmu. Dívat se na množství korzetů, které na sebe oblékla je úžasné a je to jedna z vážně dobrých věcí na filmu. Easy A je hodně dobrá komedie, která nemá hluchá místa a neustále se něco děje. A obešlo se to bez reálného sexu :). ()

studo

Tak toto bola super podívaná! Herci a dialógy nemali chybu, príbeh možno nebol najoriginálnejší, no to vôbec nevadí. Nie v tejto komédií. Emma ako urečnená teenagerka nemala chybu a myslím, že každý by s ňou chcel mať minimálne to hrané "rošambo" :) ()

Dimo

Hledáte-li nepitomou a v rámci možností inteligentní komediii z Americké střední, jste víceméně na správné adrese. Easy A je komedií, kde nehrají prim drškopády (zaznamenal jsem snad jen jeden) a fekální vulgarity (nezaznamenána ani jedna) a přesto, že se pojednává o sexu, není ho tam ani trochu. Překousnte-li pak ještě fakt, že náctileté středoškoláky hrají vzhledově třicátníci, dostanete ve výsledku překvapivě dobře plynoucí film, bez zbytečné vaty a trapností. Jako jednoznačné plus figurují herci, které si své role užívají, nepřehrávají a tím se jistá přítomná výchovná agitka krčí v rohu a zapůsobí jen na slabomyslného, který si ji připustí. 71%. čili ***++. P.S.: Film se ROZHODNĚ vyplatí zhlédnout už jen pro famózné hláškující a excelentně hrající Emmu Stone. Je skvělá. ()

maciii

Jedna z nejlepších teenagerovských komedií, která se obejde bez všech těch už milionkrát omletých klišé a trapných rádobyfórků. Nepídím se po tom, jestli na středních školách v USA je kolem ztráty panenstí skutečně takové pozdvižení, jsem prostě ráda že díky takové zápletce vznikl zábavný a vtipný film. ()

ex.it

Sice na romantické teenagerovské komedie nejsem, ale tento film se mi vlastně docela líbil. Byl tam humor, romantika a nebyl to takový ten typický stupidní námět jako u většiny těchto snímků. ()

shereen

Dobrý film v rámci blbého žánru. Uznejte sami, že natočit dobrou teen-age komedii není žádná sranda...rozhodně je to težší než zfilmovat nějaký geniální bestseller, tak mějte trochu uznání. ()

Dámské posily...

Dámské posily...