• ConanVJ

Tak tenhle film mi nic moc nedal. Příběh takovej o ničem, herecky mě to taky nenadchlo. Jediný, co bylo pěkný na tomhle filmu, to byly slečny na párty ale to je na celý film dost slabota. Za mě 10% :)(26.5.2012)

• Ant

Schumacher už pěkných pár let nějaký slušný film nenatočil, takže mě "kvalita" Twelve nijak nepřekvapila. Povrchní film plný nesympatických postav, jejichž největším problémem je, že mají za rodiče milionáře. K tomu si připočtěte postavu deprimovaného dealera s jedno-výrazovým projevem Chace Crawforda a o propadák je postaráno.(11.9.2010)

Neupírám Joelu Schumacherovi velmi dobré řemeslné zpracování, problémem je u mě jeho téma. To totiž nemá divákovi co říct, ani jedinkrát nejde blíž do hloubky postavy a pokud se jedná o pravdivou reflexi části americké teen společnosti, pak potěš koště za takovou společnost. Dobrá hudba, střih, kamera, moc pěkný holky, jenom to téma, to téma.(1.10.2010)

• genetique

Ach, Joel, toto bolo slabšie ako slabé. Rozštiepený dej, amatérski herci a triviálna réžia, z tohto naozaj nemohlo vzniknúť nič hodnotné. Aspoň thrillerové náznaky zachraňujú bezvýslednú snahu o dramatickú líniu. Rozprávačské zliepanie aspoň trošku ucelilo tento roztrieštený príbehový nepodarok a vhodnou hudbou tvorcovia miestami trafili do niektorých scén. Inak naozaj nič moc. Musel som to pozrieť na dvakrát. 35%.(22.11.2010)

Příjemný film o lidech, jejich činnech a následcích.(20.3.2012)