chrispe

Bavila jsem se... to ne že ne. Ale Steve Martin, jako seriózní architekt, který usiluje o srdce Meryl Streep mi vážně neseděl. Vždyť ten chlap se neumí ani "normálně" zasmát! :) ()

Jakubik

Naprosto oddychová romantická komedie, která na 100% neurazí ale ani ničím nepřekvapí. Samozřejmě na tom všem má zásluhu dvojice Baldwin – Streep. Oba dva se na role víc než hodí a k příběhu prostě sedli jako prdel na hrnec. Martin je ve vedlejší roli a tak nějak to prostě zahrál jak je zvyklý. Na odporné zamračené nedělní odpoledne příjemný oddych. Hlavně pro starší generace, pro které je tento film stvořen. Samozřejmě nejen pro ně ;-) ()

Ygnor

Nejvíce jsem mne pobavil komentář (mého oblíbence) Gilmoura93, a jelikož jsem v průběhu filmu jsem vlezl zde..., když jsem pak vzhlížel od pécé k TV,tak jsem se musel neustále válet smíchy. Bohužel asi neprogramově. Navíc kvůli tupému dabingu víc než na jednu hvězdu nezbylo. Majoritě, které se film líbil se omlouvám, protože má objektivita utrpěla zničující díru. ()

cerbygerby

Až nečekaně jsem se u tohoto filmu bavil.. i když Baldvin nepatří mezi mé oblíbené herce, tady v obklopení dalších známých herců zahrál dobře, bylo to i tou jeho rolí. Příběh je jasný, spokojený život, dokud se nezapalujou lýtka..rozvod....zklamání v novém vztahu a opětovné vzplanutí ke své bývalé ženě.. vše bylo tak pěkně zkloubeno a uvěřitelně zahráno, že jsem se opravdu neskutečně bavil... i proto hodnotím dost vysoko 4* a 80% ()

MissSimm

Kvalitní nepřehnaná zábava, chvílemi však o ničem. Konec kýčovitý, ale na to, že jde o americkou romantickou komedii to nebylo zas tak zlé. Příjemné na odpočinutí, hvězdné obsazení... V daném žánru si film zaslouží čtyři hvězdy, i když s odřenýma ušima. ()

geek.ondra

Kvalitní vztahová konverzačka s klasicky dobrou Streep, skvělým Baldwinem a vynikajícím Martinem. Výborné komediální scény se střídají s ne úplně zvládnutými momenty a obzvlášť po velkém odhalení (rodiče si to spolu zase rozdávají!) to začne působit trochu nevěrohodně... i tak ale výborná žánrová zábava kterou Nancy Meyers zvládla celkem dobře prodat ale občas také mohla trochu víc přitlačit na pilu. 7,5/10 ()

Dan

Není to vůbec jednoduché... (název pro francouzskou distribuci je Pas si simple...). Neměl jsem od této komedie prakticky žádná očekávání, takže jsem se dobře pobavil ;) Ona je to taková teenage komedie pro starší věkem a pokročilé (samozřejmě spíše věkově než intelektuálně). A ačkoliv je schematická a plná klišé, občas se jí povede dobrý kousek (jako třeba ne úplně tuctový závěr ;) ). ()

DarkoCohen

Tak nějak mám ráda situační humor ve filmech Nancy Mayers a to mi není ani zdaleka čtyřicet. Na výsledné podobě je vždycky hodně znát, že si autorka režíruje svůj vlastní scénář. A jelikož mi to zde negativně nezkomplikoval ani Steve Martin, jehož teda vůbec nemusím a před začátkem jsem se jeho osoby celkem aj bála (naštěstí tu byl méně otravný než jindy), nakonec se z nudného pondělního večera vyklubalo příjemné romanticky laděné filmové leháro. 80% ()

marusaj

Nemám rád Aleca Baldwina, a v tomto filmu mne v tomto pocitu opět utvrdil. Jeho samolibý úsměv, jeho rádoby tvrďácky chraplavý hlas a jeho rádoby komediální umění vždy u mne vzbuzuje touhu nakopat někoho v castingu někam. Nicméně, i přes Baldwina, se po klišoidním rozjezdu filmu rozjezdu filmu a s nástupem Steva Martina na scénu strhne "complicated" příběh milostného trojúhelníku, který je, světe div se : uvěřitelný, pravdivý, upřímný, zralý, chytrý a dokonce fajnově vypointovaný. Samozřejmě je tu (ostatně jako vždy) skvělá Meryl, ale pro mne celý tento film zachránil Steve Martin, který v postavě třetího vzadu prezentuje svoji zpočátku malou roli s charismatem a takovou jakoby vnitřní nejistotou (můj pocit je, jakoby si Steve když stál před kamerou říkal :"Ty jo, tak za hvězdy sou tu Baldwin a Strýpka, no dobrý, moc se jim do toho nebudu plést, užiju si těch pár architektonických a tokajících štěků, co to de, na hepáč se mnou a Strýpkou to moc nevypadá, co tu sakra dělám ?? No nahodím svůj autsajdr smajl a budu dělat, že mě to baví..), že není možno mu nefandit. Tak nějak mě tenhle film zahřál u srdce. Je to skoro na čtyři, ale bohužel, Baldwin je hvězda dolů. ()

POMÍK

Nějak se to extrémně dobře nevyvedlo. Martin vypadá jako podivuhodnej plastickej panďulák. Zato šikózní Streep a obtloustlej Baldwin se škvírkovýma očima vypadají velice zachovale. Scéna dospělých dětí v posteli naprosto tragická, místy film přesociálněný místo pikantní komedie. Absolutně nevyužitá role Emjaye Anthonyho. Scéna s eplikem interesantní. "I like a lot of sperm." ()

kwaicheng

Film z prostředí, které nechápu a kterému nerozumím. Bez ohledu na prostředí - trochu jsem rozuměl těm lidem. Alec Baldwin nejvýraznější ze všech herců...koukatelné. A velké plus za vydařené rozuzlení. ()

MeaCulpa

Hodně příjemné překvapení. Filmy Nancy Meyers mě obecně vůbec nesedí, ale Nějak se to komplikuje jsem si překvapivě užil ač jsem na něj šel vlastně omylem (dlouhý příběh). Přirovnal bych to k českému Líbáš jako bůh jen na profesionálnější úrovni a s mnohem sympatičtějšími herci. Pár vtipných scének opravdu pobaví a film uteče jako voda. Pro ženy všeho věku povinnost. 7/10 ()

mazic

rozvleklé dlouhé nic – na drama moc slabé, na romantickou komedii nudné….. údajně dospělé děti se chovaly jak debilové…. Jedna scéna, jedna hláška – dvě hvězdy. Na to že jsem nečekal nic zklamání – navíc od nancy zrovna… ()

VeeDee

Příjemná tzv. odpočinková komedie s trochou té správné romantiky a americké přeslazenosti (Opravdu by dospělé děti takto prožívali vztah rodičů? Spali by spolu v jedné posteli a brečeli?)... každopádně můj první film, který jsem viděla v originále s anglickými titulky a zvládla jsem to v pohodě. ;-) ()

ER

Příjemné,nekomplikovaná (možná až moc) podívaná. I tady Meryl Streep odvádí veskrze poctivý výkon a slušně sekunduje Alec Baldwin. Stevem Martinem si nějak nejsem jist resp. moc mne nepřesvědčil. Dokonce si myslím,že příběh bez něj resp.jeho role,mohl být o dost zajímavější. ()

E lan

Film, který není určitě mířen přímo na mou generaci, mě docela příjemně překvapil. Streepová je klasicky dobrá, Baldwin pořádně vykynul, ale nijak filmu neškodí, Martin je bohudíky nevýrazný a mladá hvězdička Krasinskiho z Officu nadějně roste. Celkem pak neotřelý scénář přivádí celé dvě hodiny do příjemného lehkého nadprůměru. ()

elshish

Když jsem ten film viděl, tak jsem spadl z marsu přímo na zem, ale nemohu si jinak pomoct než hodnotit božské čtyři hvězdičky za božský oddychový film.. ()

krizi

Necelou první polovinu filmu jsem se opravdu hodně bavil a sledoval jsem výborné herecké výkony Baldwina a Streep, ale potom už nějak nebylo čemu se smát. Spíš bych čekal, že komik Martin do toho vnese ještě více vtipu, ale ono nic... ()