Boj mezi kočkami a psy byl, je a bude věčnou součástí tohoto světa. Prohnaná Kitty, zlá kočka bez chlupů, bývalá špiónka organizace MŇAU, ale zašla příliš daleko. Má v plánu uvést do provozu ďábelské zařízení, které pojmenovala Volání divočiny. To vyšle speciální zvuk a poblázní všechny psy na celém světě. Ti napadnou své pány a skončí v útulku, ne-li hůř. Tváří v tvář této hrozbě se kočky a psi snad poprvé v dějinách spojí proti společnému nepříteli. Podaří se jim zachránit sebe - a své milované lidi - před globální kočičí katastrofou? Připravte se na akční komedii, ve které budou chlupy lítat! (TV Nova)

AnezkaH

Film Jako kočky a psi mě pobavil a jako jeden z mála filmů jsem byla schopná podívat se na něj několikrát v krátkém čase a vždy bylo čemu se zasmát. Nelíbila se mi animace. ()

krpik

Asi už jsem starý ale mě to vůbec nezaujalo. Nevím, nechápu co se dětem na to může líbit ale doba je asi už jiná. Koukal jsem asi 10 minut v televizi a musel jsem to vypnout. Pro mě asi z dětských let zůstane psí hrdina Komisař rex ()

mach333

Už mě to tolik nezaujalo jako první díl, líbit se to bude spíše dětem. Pro plnoleté liberály bych doporučil spíše Vocasy na tripu. ()