Nastala chyba při přehrávání videa.
 • playboxguest
  ***

  Tanner Hall, Narušení, Hříšnice, Lost and Delirious, Padlé ženy a dalo by se pokračovat - co mají všechny tyhle filmy společného - odehrávají se v uzavřené skupině mladých dívek, které se mezi vrstevnicemi s podobnými trably a mezi staršími vzory, ať už ženskými či mužskými, snaží objevit podstatu sebe sama. V Tanner Hall tu podstatu hledá Fern, což by se jí možná dařilo v okruhu blízkých kamarádek, které mají svých mládežnických problémů samy nad hlavu, ale už to tak snadno nepůjde, když se objeví nový přírustek do vzdělávacího zařízení - Victorie. Pro všechny báječná, lehce trhlá holka nectící pravidla, pro oblíbenou Fern tím pádem osina v zadku. A není to Rooney Mara, která mě u tohohle kousku dokázala udržovat v dobrém rozpoložení, nýbrž právě Georgia King, která mi svou Victorií nemálo připomněla Emelii z Albatrossu, dívku stejně silnou a zábavnou na povrchu, jako citlivou a nešťastnou hluboko za skořápkou. Victorie je podle mého se svými kostlivci ve skříni tím pádem nejsilnějším článkem jak tanner-hallského dívčího kvarteta, tak filmu samotného. Ostatní postavy ale taky nevyjdou vniveč, i zbývající tři dívky stojí za pozornost, stejně tak přihrávající osazenstvo v podání pánů Middlewooda, Gia a Hanka. V tomhle filmu není jediná postava vyloženě kladná ani záporná, každý je tu prostě svůj, každý se tu jen sám za sebe snaží vypořádat se životem, jak nejlépe dovede, nehledě na věk. A nejen britské vzevření, atmosféru, postavu a celkovou pohodovost má tenhle kousek s Albatrossem společnou - i soundtrack je opět povedený a perfektně zapadající do jednotlivých scén. Bylo mi ctí účastnit se tohoto semestru. 70%(4.11.2012)

 • nevermore
  ****

  Jednoduše řečeno - Tanner Hall je decentní film pro holky :)(5.7.2014)

 • Renesme_P
  ***

  Má v sobě něco víc než ostatní podobné filmy o skupinkách mladých dívek či o internátních školách. Zajímavý film, ze kterého by se určitě dalo vytřískat více.(9.2.2013)

 • JannieMc
  ***

  Hola Guys! =´) Ve výsledku Díky moc! za všechny po celém příběhu poházené drobečky, protože během posledních deseti minut mi občasnou mezeru pomohly zalepit. - A taky Díky za to, že dámy zůstaly od začátku do konce stejné (,tzn. samy sebou!=´)), žádné velké povahové překvápko a: Kde se tohle jako v Tobě vzalo - period, right? - To snad jedině divokou Vicky jsem víc pochopila až na konci. - bylo mi v Tanner Hall vlastně děsně fajn! Sweet, little, Funny, (sexy), colorful journey to girlfriend town. That´s about it.(18.4.2014)

 • sochoking
  ***

  Na film sa mi veľmi dobre pozeralo, akurát banujem, že som si ho pustil pred nočnou šichtou. Skôr by sa mi hodil na takú jesenným slnkom osvetlenú nedeľu dopoludnia. Baby boli fantastické všetky štyri! Veľmi sa mi páčila kombinácia ich štýlu obliekania a soundtracku, ktorý celú tu atmosféru iba umocňoval. Rooney Mara hrala takú pohodovú holku, čo sa mi na babách osobne páči. Celý film bol tak nejak vyvážený. Snád' v ňom ani nebolo nepríjemnej situácie, pri ktorej by som sa cítil nepohodlne. Len zaboha neviem, prečo tomu nemôžem dať štyri hviezdičky ?!(9.11.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace