Jednoduše řečeno - Tanner Hall je decentní film pro holky :)(5.7.2014)

Má v sobě něco víc než ostatní podobné filmy o skupinkách mladých dívek či o internátních školách. Zajímavý film, ze kterého by se určitě dalo vytřískat více.(9.2.2013)

čtyři holky na internátní škole, z toho se dvě znají od dětství, jenda zručná manipulátorka (získání klíče skoro dokonalé) a druhá spíš klidná inteligence, která neuniká před pravdou a přitom se nechá svéz(s)t ženatým mužem. Další dívka ráda flirtuje s učitelem, který není moc šťastný v manželství, nakonec z něho uteče. A poslední dívka má ráda poslíčka s pizzou jen nějak neví jak mu to říct a když řekne tak to nevyjde. Zápletka je kolem klíče a útěku ven, ale i jinak do sebe dílky docela zapadají. Je to hezká podívaná až na přepálené maskování pudrem a nánosem barev, škoda že není vidět původní obličej :-)(14.9.2014)

Pohodový film, leč nijak nevybočující z řady jemu podobných. Sympatické herečky jsou asi tím jediným, co si z toho budu pamatovat delší dobu. 65%(9.9.2014)

Na první pohled něco mezi Wild Child a An Education. Všechno se ale zamotává a dostává to trochu větší rozměry než má Wild Child a trochu více rozmařilosti než má An Education. Je to hodně pohodový film s pár moudry, hřejivou atmosférou, příjemnými herci, fajn hudbou a oddychovým dějem.----" Ta vzpomínka mi zůstala v paměti jako jizva, protože do té chvíle jsem myslela, že se špatné věci stávají náhodou, ne úmyslně. Takže Victorie mě poprvé seznámila s faktem, že se v každém z nás ukrývá hrozba."----(9.12.2012)