Washingtonský lobbista a obchodník Jack Abramoff se zapletl do obrovského korupčního skandálu, který zahrnoval i vysoce postavené státní představitele. Byl obviněn z podvodu, spiknutí, daňových úniků a uplácení politiků. Kevin Spacey září v roli atraktivního padoucha, jenž neztrácí okouzlující styl ani při té nejšpinavější akci... (oficiální text distributora)

Blazis34

Velice kontroverzní dílo o jednom americkém lobbistovi. Je to ten druh filmu, kdy je vlastně podvodník hlavním hrdinou a divák ho má rád. Líbí se mi právě, že Casino Jack je natočen podle skutečné události. Kevin Spacey zahrál skvěle roli Jacka Abramoffa, který byl určitě velice chytrý člověk, ale nakonec to až přehnal a poté za to trpěl. To už tak bývá, že boží mlýny melou (i když né na každýho). Film od amerického režiséra George Hickenloopera hodnotím slušně. Scházela mi tam výraznější akce, ale děj byl zajímavý, hlavně inspirovaný skutečností. Dávám 65% - tři hvězdy. ()

Domas88

No je to takové dobře udělané, jen pro mně nudné, neříkám že to není dobré, ale tohle není vůbec film pro mne.. ()

ToxicAli

Filmů točících se okolo korupce ve vysokých kruzích tu již byl mnoho, ale těch o lobbingu stojí za zmínku jen málo. Příběh Jacka Abramoffa k nim jistě patří, zejména díky slušnému výkonu Kevina Spaceyho. Film však více jak hodinu postrádá potřebný náboj, který by diváka udržel sledovat místy dost zmatený děj přeplněný postavami. Být Američan, nebo někdo více se zabývající politikou, asi bych hvězdu přidal, ale takhle jen za slušné 3* ()

david666

Tak tohle šlo trošku mimo mě. Nějak jsem se do toho příběhu nemohl dostat a bralo mě u sledování tohoto filmu spaní. Takže možná proto slabší hodnocení. Každopádně to je banda podvodníků a lobismus bych úplně dal mimo zákon. A oni si ještě asi fakt myslí, že dělají svět lepším. ()

LilySnape

Tohle se mi líbilo. Zdá se mi to, nebo ještě někomu přijde, že Spacey teď čím dál víc reje do politiky :-) ?? Začalo to tímhle, pak mám za to, že Triggerstreet stála i za financováním " Obchodníka se zbraněmi " a konče opravdu silným výkonem v House of Cards :-) vow Kevin jen tak dál !!! Člověk aspoň vidí co za špinavosti se všude okolo dějí... a v politice obzvláště. ()

tahir odpad!

Je par dokazov ze aj filmy o takej nudnej teme ako je politika sa daju spravit, Casino Jack medzi ne nepatri. ()

Majklkm

Pan Jack Abramoff každý den posiloval tak, až strávil 6 let v kriminále:). Jinak film o tom jak lze v americe rychle vystoupat nahoru, tak potom lze lehko spadnout dolů. Skvělé herecké výkony, skvělý příběh, skvělá režie. Jirka Hickenlooper se docela vyznamenal. Jasné 4 hvězdičky ()

mirushbiatch

A tak cakal som klokana Jacka v kasine s voskovym Spacey-m a dostal som slusnu lobisticku lekciu s dobre hrajucim Spacey-m.Barry Pepper hral sice hrozne a tie citacie z oblubenych filmov si mohli odpustit,i keby to tak v reale bolo a aj ten komedialny nadych moc nemusim,ale celkovo som sklamany vobec nebol.Doslo aj na akesi fake Casino a zas som historicky o nieco mudrejsi.Takze s kludnym svedomim davam silnejsie 3. ()

babuca

Kto nevie super po anglicky nech si počká na dabing, lebo verzia s titulkami je príliš rýchla a dojem z filmu sa stráca. Pozriem si to po čase ešte raz. ()

JerryPilsen

Až příliš odlehčené,miliony lítaj sem a tam.Spacey je vynikající,ale celkově to nevyznívá jako že by se fakt stalo něco vážného.Trochu potrhlý střih se snaží o větší spád,což je ale ve finále na škodu.Téma by si zasloužilo asi vážnější notu. ()