Washingtonský lobbista a obchodník Jack Abramoff se zapletl do obrovského korupčního skandálu, který zahrnoval i vysoce postavené státní představitele. Byl obviněn z podvodu, spiknutí, daňových úniků a uplácení politiků. Kevin Spacey září v roli atraktivního padoucha, jenž neztrácí okouzlující styl ani při té nejšpinavější akci... (oficiální text distributora)

Marrty3

Bohužel, tohle je dost špatný film. Což mě osobně mrzí, jelikož Kevina Spaceyho mám vážně rád. Taky on je ten jediný kdo drží filmu určitou kvalitu. Myslel jsem si že to bude něco jako HoC. To ale není. Idea je ZHRUBA stejná, leč zrealizování je bídné. Zajímavé je snad jen to, že je to na motivy reálné předlohy. A druhá věc která mě zaujala, je že prvotní scénka z filmu je v této mé oblíbené písničce mého neoblíbeného interpreta. Takže za tyto drobnosti a Kevina jsou 2**. ()

wampire23

A mňa to bavilo hodne. Veľa z vás sa tu sťažuje, že je to ukecané a podobne. Ja hovorím je to ukecané, no a čo. Ale celý film sa niečo deje, divák sa nenudí, herecké výkony sú presvedčivé a nemá to prepálenú stopáž. Takže super pohodový snímok. 80% ()

Gastovski

Podle mě jsou všichni lobisti pěkní prevíti a to nejen v tom našem chlívě, ale všude. Ovšem, když je lobistou K. Spacey, tak to nejde jinak, než mu fandit a držet palce. Role se zhostil jak jinak než bravurně a navíc se ukázal jako nadaný imitátor. Za zmínku stojí i herecký výkon B. Peppera a J. Lovitze, který se postará o komediální vsuvky, i když je film na tak závažné téma prezentován spíše s nadhledem. Díky dynamickému ději, zajímavému tématu a supr hereckému obsazení nemůžu hodnotit jinak, než hodně silné 4*. ()

Bozvav

Velmi dobrý snímek v němž exceluje Kevin Spacey. Chvílemi se můj vkus moc rozbíhala dějová linie, ale jinak není moc co vytknout. Za mne 70%. ()

BOURQUE

Film o lobbingu! K. Spaceyovi a B. Pepperovi (obidvaja podali skvelý výkon) nám priblíži tento život so všetkým, čo k tomu patrí. Film bol natočený na základe skutočných udalostiach. Keď je z toho aspoň polovica pravda, tak potom je to veľmi, veľmi smutné. Osobné hodnotenie: 74% (***) ()

truby

Pokud si tenhle film zaslouží nějaký přílastek, tak je to : nudný. Tváříc se světácky a nabubřele nedokáže absolutně zaujmout. Samotné téma je filmovým klišé, závratná kariéra postavená na podvodech, prázdný osobní život hromada peněz a špatnej konec Tomuhle nemohl pomoct ani Kevin Spacey. ()

kersten

To snáď Kevin Spacey nemyslel vážne. Ako mohol zobrať takú hroznú úlohu v takom podradnom filme. Rola mu absolútne nesedela, aj keď sa zrejme snažil, bol hlboko pod svoju úroveň. Dej tak isto o ničom, nudný. Stačilo raz pozrieť a už nikdy viac. ()

ER

Jakoby se režisér bál politického tématu, který provází život J.Abramoffa. Jinak si nelze vysvětlit povrchní zpracování příběhu o "špinavých"penězích, provázející kariéru mnohých senátorů USA. Režie nám nabízí jen rutinní zpracování příběhu, který mohl nabídnou daleko více. I tak je velmi zajímavé sledovat motivy, které vedou k závislosti na velké peníze. ()

danny_21

Zajímavý pohled do pro mě neznámého prostředí lobbingu, člověk by až nevěřil jak krásně ten propletenec může fungovat. Místy to sice pro mě bylo trošku náročnější sledovat všechny souvislosti a neztratit nit. Nicméně mě to zaujalo, asi si o tom židákovi Abramovi zjistím více informací, dokázal v tom chodit hezky, to se musí nechat. Kevin standartní, Barry výborný - dávám 75 % ()

Reek

Od tohoto filmu jsem asi čekal více než mohl nabídnout. Spiknutí, daňové úniky, uplacení politiků, to znělo velmi dobře, ale filmu chyběla konstrukce. Žádný zvrat, od začátku to diváka ničím nezaujalo a neměl se na co těšit. Skoro utrpení to dokoukat. Rána z milosti:30%. ()

departed

Bylo zajímavý sledovat, jak jde celý ten proces do háje a všichni si pomalu začínají srát do trenek. Přestože jsem pár věcem dost čistě neporozuměl (druhá projekce to snad napraví), tak mě stejně pohltil výtečný styl vyprávění. Všechny rozhovory tu ale probíhají moc rychle, takže je zapotřebí být připraven na velmi rychlé titulky nebo umět výborně anglicky. Ostatně je docela i těžké tenhle film zařadit do nějakého žánru. Životopisný určitě, ale co ostatní... Drama? Žádné dramatické scény. Komedie? Ano, párkrát se sice zasmějete (třeba rozhovor Spacey-Lovitz po telefonu), ale spíš jen v první půlce, protože v druhé polovině už to taková prdel zas není a chvílemi z některých momentů běhá i mráz po zádech. ___ Po druhé projekci zvyšuji hodnocení, protože přeci jen je to opravdu vydařený film a taky jsem už pochopil některé věci, které mi po prvním zhlédnutí nebyli zcela jasné, plus jsem pochopil ještě některé Spaceyho filmové reference. ()

Grissom

Chapem ze to nebude oblubeny film u kazdeho je to "uzko profilovy" typ filmu ale ja mam pre tieto snimky podla skutocnej udalosti proste slabost. No a tento je velmi dobre natoceny so sviznym a zaujimavym dejom....vykon Spaceyho je urcite na nejaku tu cenu. Celkovo zaujimavy namet = o lobistoch resp. o tom ako to funguje s lobingom v USA....pre nas doslova iny a nepoznany svet:)) ()

TommyDiamond

Nuda a peníze. Takovýchto filmů už jsem viděl kvanta. Celý film se řešili jenom peníze. Jak je získat, koho obrat a z koho sedřít kuži. Lobbisti jsou jedna velká pakáž a jak jsme ve filmu viděli, když se člověk chce stát špičkou v tomto oboru, tak rozhodně nemůže hrát v mezích zákona. Kevina Spaceyho jsem viděl v lepších filmech. V poslední době to vypadá jako by už byl za zenitem. A tento film je tak trochu ztrátou času. Celkově 30% ()

Bounded

Casino Jack má báječný úvod v podobě motivačního monologu u zrcadla. Poté se nám dostane taková všehochuť na níž nejvíce zamrzí, že nedokáže po celou dobu udržet tempo. Dá nám sice nahlédnout pod pokličku určitých praktik v lobbismu, ale tím, že se nedrží striktně ani dramatu ani komedie nemá ani v jedné z těchto poloh dostatečný říz. Celé to pak neutáhne ani taková herecká kapacita jako Spacey. "Show me the money!" ()

Shitonit

Hezký, ftipný, smutný. Neboli zjevně natočeno podle pořekávadla kdo chce kam, ať si tam pomůže sám, neb tak dlouho se leze se džbánem po ledě, až se něco posere. Oblíbený herci, superiorně nakroucený, za kuk to jistě stojí, za opakovačku nevím. ()

Swayne

No absolútne mi nezarezonoval ani príbeh ani spracovanie... plno ekonomicko-právno-politickej reči a nič zrozumiteľné. Mal som čo robiť, aby som vôbec vedel o čom sa v podstate celý film točí. ()

miki68cz

Tak tohohle jsem sám sebe mohl ušetřit. American bullshit. Nedotažené, odfláknuté, slabé. Zklamání jménem Kevin Spacey. Nadvláda peněz nepřestane asi nikdy inspirovat americké režiséry k podobným nesmyslům. NEDOPORUČUJI ()

kubilov

Lobbista. Slovo, které se v poslední době v našich končinách prakticky rovná slovu 'zločinec', který se přímo podílí na rozkrádání státu.. jak omezené myšlení. Jack Abramoff, ortodoxní žid, charismatický businessman a muž vždy nablízku prezidentům, tedy role jako ušitá pro Kevina Spaceyho, který se jí ujal se svou pověstnou a velice přesvědčivou rétorikou. Nicméně neméně kvalitně zazářil i jindy poněkud nenápadný Barry Pepper, který se Spaceyem vytvořil velice zajímavou dvojici spolupracujících lobbistů v "boji" mezi indiánskými kmeny. (Ten úvodní proslov do zrcadla!!) ()

yatan

Na zivu a zaujimavo podanu delikatesu typu Charlie Wilson''s War, je pribeh prilis nezaujmavo vyrozpravany, no Kevin Spacey zachranuje vo filme vsetko ostatne..Jack je jeden hamizny son of the bitch, ale je len jednym zo sta tisic..mal by niekto spravit film o Bruseli (viac ako 50 000 lobistov) na tuto problematiku, a inak vobec by ma neprekvapilo keby scenar do Hannibal Pictures poslal samotny Jack Abramoff..lepsi priemer..7/10 ()