Plague Town

• USA A Slaughter in Plague Town (pracovní název) (více)

Průměrná americká rodina vyrazí na pěší výlet po Irsku, aby zde objevila své kořeny. Vydají se do hlubokých lesů bez jakéhokoliv náznaku civilizace, ale brzy zjistí, že to neměli dělat. V lesích na ně totiž číhá nebezpečí v podobě zmutovaných zrůd, které mají jediný cíl a to dát si je k večeři. (topr harley)

Orina

Jako druhý název by se hodilo - O nesmrtelném Robinovi! Naprosto tuctový rádoby horor, na toto téma asi sto dvacátý čtvrtý a proto....pokud už musí být toto téma znovu otevřeno, očekávám inovaci....zde jsem se toho teda vážně nedočkala. ()

snoodles

Tak pořád dobrý, dobrý, dobrý, ale ten konec, sekáčkovej masakr... Rodina krutě nesympatická, jediný, kdo ušel, byla brunetka, absolutně nelogický chování (jako fakt bych tam nevěřila nikomu, natož se nechat navigovat)... Slabší 3, i když bylo pár okamžiků, kdy mi přeběhl mráz po zádech, to tomu nemohu upřít (ty masky byly fakt bezva). Ale jako celek, nemůžu si pomoct, prostě nicm oc. ()

fililipekk

Vykulená plnoletá něvěsta, smradi s hnusnejma ksichtama, dost šíleně vypadající farmář, zcela jetá paní domácí, občas nějaká ta násilnost jako je nůž v ruce, hod srpkem na terč, poklicí po hlavě a tak dále a jedna bezradná rodinka co bojuje o své holé životy. Moc mě potěšil ten začátek, ten byl super. ()

SunWuKung

Hrozne badat nizkorozpoctovost. Nemozno hovorit ani o filmovej B-kategorii. Skor C ci az D kategorii. Hrozne vela klise a naozaj stupidnych dialogov. V urcitych chvilach tie dialogy skor pripominali amatersky film, ktory by som sa hanbil dat aj na youtube. Herecke vykony hlavnych postav boli ubohe, no na druhej strane vykony obyvatelov osady boli na celkom slusnej urovni. Ak si odmyslime tieto dost velke nedostatky, atmosfera bola celkom dobre budovana. V urcitych chvilach som zazival naznaky jemneho mrazenia. Dobry vyber prostredia a hudba dodali filmu to potrebne v spravny cas. A na to, ze sa podla mna jedna vyslovene o amatersky film, je to celkom obstojne. Ano film by si skor zasluzil hviezdicky dve, Ale holdujem skor tej alternative a nie komercnym "velkofilmom". Cize za dobre odvedenu amatersku robotu davam *** ()

Alouette

Prvních dvacet minut jsem držel v ruce ovladač od TV, že si pustím něco jiného. Herci, co hráli členy US rodiny, mě až na nejmladší členku, vyloženě točili a nebavili. Pak jich ale pár ubylo a filmek nabíral grády. Nakonec můžu říct, že to byl celkem dobrej horůrek. ()

BrianStorker

Mě osobně k horrorovému zážitku nestačí tzv. "gore". To spíše odsuzuji, je to pro narušený povahy a příliš laciné. Potřebuji napětí, děj plný zvratů, tajemno, potřebuji se bát. Nic z toho mi tento snímek nenabídl. Místy mi to připomínalo halucinogenní zážitky, špatný sen, nebo si snad pan režisér z nás dělá vtípky. Nechápu.... ztráta času. ()

Tormentor665

Váhal jsem mezi třemi a čtyřmi, ale díky práci na Bizarním Divadle dávám vyšší. Naprosto to podle mě zachraňují právě ty bizarní scény, kterými se na konci opravdu nešetří. A konec takový, jaký bych nečekal. Jen škoda, že se nedozvíme víc o osudu té blonďaté pipiny. ()

zly.dvojce

Po childern další horror s tématikou né zcela obyčejných dětiček. Nebojte, nejedná se o spoiler, nosné téma bude zřejmé po dvou minutách flmu. A u toho bych chtěl začít. Film má totiž naprosto geniální intro a od toho a červeného hodnocení na ČSFD se odvíjelo moje možná trošku přehnané očekávání. Film není na pět hvězdiček, stěží dosahuje JASMových čtyřech, ale rozhodně si nezaslouží odpad od retardovaných paranoiků, kterým hackeři ničí všechny účty a dokonce i fyzicky počítač, viď iXtr3m3? Výsledným hodnocením jsou tři hvězdičky, neboť zatímco rozjezd a prní polovina jsou stylové a po půlce se začne odehrávat zase slušné násilí, chybí tomu pořádná gradace a na nezvládnutém finále tak ztratil film čtyři hvězdičky. Jinak ale velice doporučuji, je to navýsost příjemné osvěžení v žánru horrorů, stagnujícím už déle než by se mi líbilo a obsahuje spoustu originálních prvků. Post Scriptum pro pány Toma a petera, možná by stálo za to, počkat si na to, čím vším se takové větvičky dají provléct. ()

Pauliee

Jeden z najotravnejších a pre mňa aj z najhorších hororov vôbec. Túto tému sme tu už mali snáď 1000 krát v oveľa lepšom spracovaní. Partička ľudí sa vyberie niekde ďaleko od civilizácie, kde samozrejme nemajú telefóny alebo signál a nejaké znetvorené bytosti čo tam bývajú (najčastejšie v lese) ich začnú terorizovať a zabíjať. A to samozrejme v noci pretože vtedy toho veľa nevidno a samozrejme sa musia ušetriť náklady. A niekedy sa nejakým zázrakom aj podarí vytvoriť atmosféra. Takéto filmy mi už vážne lezú krkom. Jediné čo vyzdvihujem u Plague Town je to, že tu sa podarila vytvoriť výborná atmosféra. To je tak všetko. Gore efekty vyzerajú veľmi lacno. Herci hrajú tak príšerne, že si prajete nech zomrú čím skôr. Scenár je taktiež úplne na hovno. Tento film ma až vyslovene naštval. Mal som chuť ho vypnúť, ale ja filmy nezvyknem vypýnať pred koncom. Aj keď tu som vedel, že ma už nič dobrého nečaká tak som to dopozeral do konca a urobil som dobre lebo záverečná scéna sa mi veľmi páčila. Inak deti v hororoch neznášam a už vôbec nie také smejúce sa a pobehujúce v noci po lese. Mal som veľký problém vydržať na to pozerať aj tých skromných 88 minút. Neodporúčam skutočne nikomu. ()

intro

Plague town je určitě jeden z nejbláznivějších hororů co sem v poslední době viděl. Navíc je naprosto hrozně natočený. Špatné zpracování, kamera, herci a masky jsou taky celkem amaterské. No prostě hrůza. ()

Solverino odpad!

No vydržel jsem to až do konce, ale ničeho zajímavého jsem se nedočkal :( Převeliká slabota... celkem o prdu, trocha gore a trocha hloupostí... celkově velká nuda a bez nápadu. ()

oliveros

Nápaditý počin s hutnou atmosférou, ktorému sa celkom elegantne darí odvádzať pozornosť od faktu nízkeho rozpočtu. Jemne integrovaný čierny humor pôsobí vkusne, nie rušivo, ba ani tak, aby príbeh odľahčil a to je dobre. V konečnom dôsledku vyvoláva Plague Town dusné a znepokojujúce pocity, čo možno v tomto žánri považovať za výhru. Už pomaly tradičná dejová línia tu na mňa pôsobí úplne inak, hravo a svojsky.Takže ja len dodám, že sa z viacerých aspektov jedná o horrorovú lahôdku, na ktorej som si s potešením pochutil. Brú chuť aj vám. ()

sAreOn

Dávám dvě a to ještě přivírám obě dvě oči. Nějak mne tento film nezaujmul, prostě ty malý děcka i ten celý příběh kolem nich na mě nezapůsobil a pak už je to jen honička v tmavým lese. ()

MFZB

Takže, máme tu pozoruhodný hixploitation s nejakou tou dávkou strachu. Spočiatku som ani nevedl o čo ide, ale tak pomerne rýchlo sa dalo na to prísť. Skupinka ľudí si vyrazí na výlet, nestihnú posledný autobus a tak sú nútený zostať na noc v lese, ďaleko od civilizácie. Napadnú ich nejakí zmutovaní ľudia a až potom zistia, že nemajú moc veľkú šancu sa z toho dostať...Nuž, takýchto filmov by tu bolo, je a aj bude, ale predsa že tento bol v niečom výnimočný a to tým, že napriek tomu, že išlo o celkom slušný a dosť brutálny krváčik, tak z filmu išiel celkom strach, čo nebýva zvykom od tohto typu subžánru. Neviem o čo úplne presne išlo, ale v tomto prípade na tom nezáleží, ale tak ten základ sa dal pochopiť. Obrovskou nevýhodou bolo, že prakticky celý film sa odohráva po tme, síce tematicky je to správne, ale kebyže sa na tom trocha popracuje, tak to mohlo dopasnúť aj lepšie. Ale tak prikláňam sa k tomu lepšiemu hodnoteniu, keďže sa mi filmík celkom pozdával a má priaznivú stopáž...70% ()

morbido odpad!

Čakal som všeličo ale toto proste nie.Už nikdy nechcem niečo takéto vidiet.Takéto "skvosty" vo mne vyvolávajú chut vraždit.A ako bolo spomenuté pripomína to Wicked Little Things a to je zaručený odpad.Kto to vymýšla??Nejaký krutý sadista?A kto to hodnotí že to má 54%?Masochisti?Prečo ešte žije režisér?Krutý osud chce aby vytvoril ešte niečo?Radšej si vyjebem oči z hlavy než abych to videl znova. ()

wrong3

Takhle už jsem si 5ti hvězdama nebyl dlouho jistý.Vše co mám na jazyku už napsal J A S M prostě pecka horor s dobrou atmosférou a s gore efekty jedna báseń.Tak nechápu to malé hodnocení. ()

ching666

Ze začátku mi to připadalo jako reklama na cigarety a nedivil bych se, kdyby některý z herců dostal rakovinu.Po první prokouřené třetině se to kupodivu pěkně rozjelo a některé krvavé scény vypadaly opravdu rozkošně.V závěru filmu rozhodně nezůstanete koukat na titulky s povislou čelistí, ale i tak vůbec ne špatný horor. ()