Charlie Baileygates dělá už 17 let u policie. Je to dobrácký, tvrdě pracující chlapík vždy ochotný pomoci a také milující otec tří synů. Bohužel trpí poruchou rozdvojené osobnosti. Když přeruší léčbu, Hank jeho druhé já udeří. Je agresivní, pije jako duha a rád se pere. Charlie a Hank zkrátka nemají vůbec nic společného, kromě jedné maličkosti oba se zakoukali do Ireny Waters, půvabné ženy na útěku. Teď spolu budou muset Charlie a Hank svést boj o její přízeň. A jak tohle dopadne? (Bonton Home Entertainment)

Simpoch

Balík sprostejch slov a stupidního humoru s geniálním Jimem Carreym, alias kravím skorovrahem. Může existovat něco lepšího pro čtyři kluky po vopici na kolejním pokoji? Za uchcávání smíchy dávám palec hore. ()

danco123

Komédia v ktorej hrá Jim Carrey je vždy zaručená zábava, teda u mňa to tak určite je. Mňa komédia pobavila či scénami, hláškami alebo vtipnými momentmi vo filme, ktorými len tak kypí. Som veľmi rád že takýto herec existuje, ako je Jim Carrey, pretože mnohí herci sa snažia byť v komédiách vtipnými, len bohužiaľ to nevedia tak dokonale zahrať. Komédii dávam 75%. ()

Jazzzz

Celkem podařeně zahraná schizofrenie, to, ale nemění nic na tom, že Carrey je pošuk a tento film jako skoro všechny jeho filmy je úlet. Nejlepší je ta idilická rodinka s těma třema černýma synečkama... :-) Každopádně tenhle herec může nabídnout mnohem a mnohem lepší filmy - např. Maska :-)! ()

PierrevanH

Taky máte po té cestě tak popraskané rty? nebo "Potřebuju se napít trochu vody..." nebo "Tak tohle přehnal..." nejlepší scénky, vim že stupidního filmu, ale Carrey je prostě skvělej. ()

lennyd

Když by se někde měla vystavit definice slova dobrák, Charlie Baileygates (Jim Carrey) by byl ideálním představitelem. I když jej podvede žena, poté jej opustí a nechá mu na krku tři potomky (kteří evidentně nejsou jeho), celé městečko si na jeho zádech dříví štípe, nikdy jej neopouští dobrá nálada. Ale každý pohár má své dno, a i Charliemu jednou dojde trpělivost, a na povrch se dostane jeho skryté druhé já, Hank Evans. A ten už rozhodně není takový dobrák, jako Charlie. A když mají (oba) za úkol dovézt Irene (Renée Zellweger) k soudu do dalekého městečka, rozpoutá se o ni mezi nimi boj ... Z nějakého důvodu jsem se tomuto filmu dlouho vyhýbal, v domění, že na Carryovskou komedii je vždycky času dost (čekal jsem opravdu vtipnou komedii doplněnou scénkami tohoto vynikajícího komika). Bohužel bratři Farrellyové nikdy ze šedi průměru nevylezli, a ani tento film je z něj nevytáhl. Co tento film získává na originalitě, bohužel ztrácí na zábavnosti. Marně si vzpomínám, jestli jsem se aspoň u některé scény zasmál - snad jen self-destruction fight mezi Jimem Carreym a Jimem Carreym - a to je na komedii (notabene s Carreym v hlavni roli) hodně málo ... ()

uiu

Komedie Jima Carreyho mám ráda, ovšem tuto považuji za jednu z nejtrapnějších a nejhorších. Vtipy jsou většinou založené na vulgaritě a sexu a jediné plus jsou jeho černí synové géniové. ()

geklon

tak takhle máme Jima rádi......před ničím se nezastaví, nic mu není svatý..... ani olizování prsu nic netušící kojící matky. Naprsto nekorektní, naprsto nevhodné a za to nedoceněně libové a záchvatusmíchuschopné.....díky za to že Jimimu ještě někdo nabídne možnost se apsolutně vyřádit nad rámec scénaře a díky Jimimu za to, že do takovýhle HROZNÝSRAČKY šel.....i za to, i za okouzlující René a vlastně nevlastní tři černý čuromedánský synáčky co se stále snaží dojebat ten dokurvenej neutron, čtvrtá hvězda. ()

Yoshimitsu

Rozdvojená osobnost Jim Carrey to zahrál parádně, jak v roli Charlieho, tak v roli Hanka. Bylo tam dost věci, které mě dostali do kolen.Tuhle ujetou kravinu, utáhl sám i bez Ireny. ()

T-pack

Můj smysl pro humor býval pokleslý a má láska ke komediím s absurdním komikem obklopeným světem straight manů nezměrná. Hodnocení pochází z těchto dob, a jsou filmy, u kterých nemám potřebu je měnit, přestože již nevypovídají mnoho o mých současných kulturních hodnotách. Jsou hlášky a scény z tohodle filmu, na které nezapomenu, ani kdybych chtěl. A nedávno jsem chytil pár minut tohodle filmu v televizi, a Jimu Carreymu se prostě musí nechat jeho živelnost – těžko pohledáte někoho, kdo je tak (pro nedostatek slov v češtině) animated jako on. ()

Petr23

Nebudu to zakrývat, mě se to prostě líbilo, téma schyzofrenie mě vždycky zajímala, a tady jí mám jak na talíři. :-) ()

Slider

no tak ja som sa na tomto filme naozaj dobre zabával, hlavne na tých troch čiernych bratoch, nepomôžem si ale mne sa to fakt páčilo ()

shantim

Opravdu trapná komedie, ale ne v tom dobrém slova smyslu. Trapná, protože špatná, vtipy hrubé, okoukané a nudné. Je zde také spousta hluchých míst, kde se prakticky nic neděje, což je pro podobný typ filmu "trapné". Tak jako se mi líbily komedie Blbý a blbější nebo Maska, tak tahle mě naprosto zklamala. ()

Tereza666

Heej tak tohle byl nářez! Takhle dlouho jsem se fakt nezasmála. Taková normální americká rodinka. Nejlepší komedie všech dob! ()

Brain-D

ujetost a to v plné výši, prostě odreágovačka jako hrom a zde jsem Renée Zellweger viděl poprvé chudou oproti Deníku....... :) ()

Danny F.

Mě to nijak nezaujalo a nechytlo. Místama trapné, nezaujatelné a myslím si že Carrey tímto výkonem stoupl do h.... 30% ()

Brandon

Typická Carreyovka - pitvoření, gagy....V tom snad nemá konkurenci. Ale pořád nic oproti nepatrně odhalené abdominální části Renée Zellweger. ()

H.Gordon

Tuto komedii jsem milovala, když jsem jí viděla poprvé, podruhé, potřetí, možná i po čtvrté v letech 2000 až 2003. Když jsem to ale viděla nedávno, tak už jsem tak nadšená nebyla. Jsou tam super hlášky sourozenců, výborné herecké schopnosti Jima Carryho, ale už prostě preferuji trochu něco jiného. Dala jsem tomu sice jenom trojku, ale s chutí se zase na to někdy podívám. ()

Zemřel herec Robert Forster

Zemřel herec Robert Forster