Charlie Baileygates dělá už 17 let u policie. Je to dobrácký, tvrdě pracující chlapík vždy ochotný pomoci a také milující otec tří synů. Bohužel trpí poruchou rozdvojené osobnosti. Když přeruší léčbu, Hank jeho druhé já udeří. Je agresivní, pije jako duha a rád se pere. Charlie a Hank zkrátka nemají vůbec nic společného, kromě jedné maličkosti oba se zakoukali do Ireny Waters, půvabné ženy na útěku. Teď spolu budou muset Charlie a Hank svést boj o její přízeň. A jak tohle dopadne? (Bonton Home Entertainment)

P@\/EL

Parádní komedie se spoustou vynikajících srandovních scén a skvělých hlášek. Mnohé situace a víceméně celý děj jsou tak správně pitomé, ujeté a místy až absurdní, že jsem se musel smíchy za břicho popadat. Totéž se dá říci i o postavách, kterým vévodí fantastický Jim Carrey ve své dvojroli, tomu zdárně sekundují "jeho" tři povedení synáčkové a konec konců i přítomnost albínského pošuka pobaví. To vše, když dáme dohromady, tak je o pořádně bláznivou a zejména hodně vtipnou zábavu postaráno. Já jsem byl nadmíru spokojen. ()

MegaBite

Ale jo, já jsem se bavil po téměř celou dobu filmu, až na ten konec. Kdyby se hodnotil dabing, tak by na tom hodnocení nebylo tak dobře, to radši zkouknu originál s titulky. ()

Jarinek82

Příjemnej snímek, u kterého jsem se fakt bavil. Nejvíc se mi líbily děti hlavního hrdiny. Fakt týpci. A i když to chvílemi peprnými výrazy jenom hýří, mně to tam pasovalo. Bez nich by to nebylo ono :-) Havně to není uhozená komedie i když pro mě asi film jen na jedno podívání... Ale kdo ví. ()

Royaldell

Po přečtení komentářů si připadám jak vidlák,kterýmu stačí ke smíchu málo (což netvrdím,že ne),ale mně se to fakt líbilo! Ono nebrat to tak vážně je celkem podstatným bodem k tomu,abyste se pobavili. Nechutný a fekální humor jsem tam teda nenašla,ale černého tam bylo dost,to jako bez diskuze. ()

chlievik

Dosť dávno som sa tak dobre nezasmial. To musíte chápať Carreyov humor a spôsob hrania, aby ste ten film docenili. Nemôžem Béčku dať 5 hviezdičiek, ale na B so 4* to je akoby A s 5*. Každopádne keď máš holku a má rada kktiny, tak si to s ňou pozri :) ()

nitrak

Top top top! Chci pokračování! Miluju ty kecy když je v tom druhym stavu a ty jeho synáčky. Jako 65% - lidi jste mimo? Hledam těžko, co by tohle předčilo.. ()

Catch1707

Hanebne musim priznat, ze jsem se pri teto komedii bavil. Nejsem veliky fanousek J. Carreyho (hoci jeho Truman Show miluji), za to si dam libit filmy od R. Zellweger. Hold, kazdy nejak zacina a i ona si to musela proskakat jako ja cez tenhle film. Pri poziti alkoholu (muj pripad) se vsak na tri hvezdicky dostane :-) ()

Ondrish

Na hranici odpadu. Jedna hviezdička len z úcty k Renné Zellweger a čiastočne k Jimovi Carreymu, ktorý vie zahrať aj kvalitné postavy. ()

pecicomix

průměrný film zachráněný parádním výkonem jima (jako obvykle:)) . no a jinak sem se docela zasmál i když sem se pak deset minut nudil... pak zas zasmál..... ()

Jezkoic

59% ? cože? při všech svatých to NE!! vím, že u typu a žánru tohoto filmu se obracet na svatý je asi svatokrádež, ale na tento fim sem přicházel do kina jako normální a odcházel s parkinsnem kterej zasáh mé ústrojí smíchu(s bránicí sem byl na pohotovosti )a koutky mi cukaly jeste další dva dny!! film nenudil a Charlie/Hank je sekáč s prdelkou na bradě!! u mě jasna čtverka ()

Zemřel herec Robert Forster

Zemřel herec Robert Forster