Charlie Baileygates dělá už 17 let u policie. Je to dobrácký, tvrdě pracující chlapík vždy ochotný pomoci a také milující otec tří synů. Bohužel trpí poruchou rozdvojené osobnosti. Když přeruší léčbu, Hank jeho druhé já udeří. Je agresivní, pije jako duha a rád se pere. Charlie a Hank zkrátka nemají vůbec nic společného, kromě jedné maličkosti oba se zakoukali do Ireny Waters, půvabné ženy na útěku. Teď spolu budou muset Charlie a Hank svést boj o její přízeň. A jak tohle dopadne? (Bonton Home Entertainment)

vixina

Po toľkom čase prichádzam Carreymu na kobylku - je to pán herec, theres no other way. Komédia je to kontroverzná (alebo ak chcete "hrubozrnná") a nie každému by sa film s podobným prístupom k humoru mohol páčiť. Pokiaľ ide o dildos, chcanie, sexizmus, či "mokré buchtičky", ste u mňa na zlej adrese. Fakt, že napriek tomuto všetkému sa mi to páčilo, len dokazuje, akú veľkú zásluhu má na tom práve Jim. Jeho schízo-šou vrcholí do záveru, ktorý stojí za všetko to prehnané čakanie, keďže film odsýpa vlastným tempom. Po jeho skoku do vody som tlieskala a napriek predchádzajúcim obavám neľutujem. Bohužiaľ, v tejto filmovej kategórii nemôžem dať za seba viac ako 3*. PS: Páčivý soundtrack. ()

Angelyn

Chápu, že tenhle film asi nesedne každému.. vlastně nechápu, jen se to snažím pochopit!.. Vždyť je to prdel! To tady skoro nikdo nemá smysl pro humor?? Ok, možná je to mým mládím, ale já se u Me, Myself & Irene nehorázně bavím! Miluju scénky s černouškama a ta s VagiCleanem je taky dost dobrá! Třeba z toho jednou vyrostu (doufám že ne), ale zatím je můj názor takový, že Me, Myself & Irene je skvělá komedie! ()

plsek45

Jim prostě vždy pobaví a zvedne náladu .. Další naprosto ztřeštěný film s dobrým nápadem . Tenhle film vás nenutí vůbec přemýšlet a chce vás jen pobavit naprosto jednoduchým humorem tak proč se občas pořádně nezasmát ;) ()

MaxDamage1

Komedie pro "dospělé" ,která má spád. Český dabing je výborný a Jim je zde famozní,drsný a sprostý zárověň. Mám prostě takové filmy rád. ()

jakubg

Nápad nebol zlý napriek tomu niečo mi tam chýbalo nebola to malá vec ale ako keby vyše polka filmu bola nedokončená. Aj keď žáner komédia si môže tento film právom privlastniť bol tam dosť neslušný a vulgárny humor. Tento film ma moc nedostal a nezabavil ale to neznamená že patrí medzi odpady. ()

Zoliis

Mohlo to byt lepsi ale i tak jsem se celkem i bavil...Jim Carrey no co dodat...Ty jeho obliceje,hlasky.Dal bych 4 hvězdy ale přišlo mě až moc sprostych slov najednou...popravdě mě to až dralo uši (napr. vzlet vrtulnikem az moc prehnane,ale je to muj nazor jen...) ()

Flexa

Jak já nesnášim Jima Carreyho. Možná bych to i mohla překosnout, kdyby ten film měl víc dobrých vtipů a o něco kratší stopáž. Prostě mi moc nesedl , ta 1* je za povedené synáčky. ()

skonsam

Některé momentky jsou trapné, s dubingem už radši ne, spíš sem se ani nesmál Jimovi ale jeho třem synům,kteří byly super! Pobavený sem, ale jinak je to stupidní ()

Profík

Je to průměrná komedie s několika výbornými momenty a několika vyloženě trapnými. Ten námět byl úžasný a je velká škoda, že se z něj nevytěžilo víc. 55%. ()

Richi1

Nejlepší komedie jakou znám :) vždy se u ní skvěle pobavím. Šílené situace jako mrtvá kráva na silnici a hlavně vagiklín, ten je prostě nepřekonatelný :D tahle komedie mě snad nikdy neomrzí :)) ()

Godless

Ďalšia z Jimových skvelých komédii. Neočakávaný dej s radou niekedy až nechutných komických scénok, výborný strih a hudba. Pre fanúšikov Jima Carreyho, ktorý hlcú jeho humor vo veľkom nemohol film inak vyzerať. Skvelý výkon hlavného hrdinu ako psychotického maniaka s rozdvojenou osobnosťou, rovnako aj vedľajšie úlohy zahrané Renée Zellweger, Chris Cooperom či troma bratmi mi do filmu ako celku dobre zapadli a nesmierne pobavili. Ak je Jim jeden z Vašich oblúbených hercov, tento film musíte vidieť, ale ak jeho filmy nepatria k váśmu štýlu, radšej sa filmu „Ja, moje druhé ja a Irena“ oblúkom vyhnite. ()

innocence__

stupidita v čele s ještě stupidnějším careeym, zas ty jeho trapný ksichty a nic k tomu...jednu hvězdu dávám za asi tři pasáže, u kterých jsem se lehce zasmál ()

Abin_Sur

Super film, i když Jimma Carryeho nemusím, tak v tomto filmu byl opravdu skvělý. Film byl vtipný už od začátku, ale ke koci se to vůbec nezhoršovalo, ba naopak. Celý film vylemšovali "Černí bratři", kteří se svou mluvou zdáli být na intelektuální stránce jako opice, ale byli svým způsobem geniální ()

stret

Výborná komédia, ktorá nie je schematická, ani predvídateľná, ani zošnurovaná konvenciami, ani slizká ani originálna ale "vocaď-pocaď". Nie je to film pre mainstream. ()

Crumb4

"Ježiši...živej nanuk!" Tuhle scénu jsem si dokonce musela přetáčet, protože u toho brečím smíchy! Ať si říká kdo chce, co chce, Jim je prostě borec a mě tenhle film vždycky rozesměje! ()

Zemřel herec Robert Forster

Zemřel herec Robert Forster