Zmeškaný hovor (2008)

Ak niekto čaká poriadny horor kde bude v napatí a strachu, tak zmeškaný hovor ho neponúka v toľkej miere ako som to očakával. Nápad vynikajúci len nedotiahnutý asi najdesivejšie v tomto filme bol vyzváňací tón. Ale aj tak kvôli originalite sa oplatí pozrieť.

Jádro (2003)

Zaujímavý film ale príliš Americký. Nápad zaujímavý, len nenávidím filmy kde už nieje šanca (na prežitie, záchranu) ale oni aj tak nejakú možnosť nájdu v tomto filme som to postrehol minimálne 3-krát. Inak pekne vymyslené a spracované.

Megamysl (2010)

Táto rozprávka nieje ako ostatné. V iných animovaných filmoch majú hlavnú rolu pozitívne postavy, ale naopak tu má prvenstvo negatívna postava ktorá... Ale čo by to bolo za rozprávku keby dobro nevyhralo nad zlom.

Top Gear USA (2010) (pořad)

Nerozumiem či im to nieje ani trošku trápne skopírovať Britský Top Gear. Nemajú tam nič vlastného iba ťažia zo slávy druhých a to je podla mňa dosť úbohé.

Já, mé druhé já a Irena (2000)

Nápad nebol zlý napriek tomu niečo mi tam chýbalo nebola to malá vec ale ako keby vyše polka filmu bola nedokončená. Aj keď žáner komédia si môže tento film právom privlastniť bol tam dosť neslušný a vulgárny humor. Tento film ma moc nedostal a nezabavil ale to neznamená že patrí medzi odpady.

Závěť (2007)

Kto nevidel túto komédiu prišiel oveľa. Zapáčila sa mi najme tým že sa tam nachádza neokukaný (originálny) humor, ktorý ma o to viac pobavil. Film poukazuje na život a tradície Srbov v zábavnom spracovaní.

Kurýr (2002)

Na tento film nemám žiadne námietky. Vynikajúci nápad ktorý bol aj patrične dobre odohraný. Akcia má prevahu nad nudnými okamihmi takže pri tomto filme sa určite nudiť nebudete.

Zastav a nepřežiješ (2006)

Nápad tohto filmu nebol zlý,ale to spracovanie ma dosť nahnevalo.Aj napriek tomu sa nedá povedať že je to zlý film. Má to všetko čo by sa od filmu kde hrá Jason Statham očakávalo. Akcia ,miestami vtipné chvílky ale aj čierny humor ktorý spriemni pozeranie filmu ktorý je až príliš "Americký".