Charlie Baileygates dělá už 17 let u policie. Je to dobrácký, tvrdě pracující chlapík vždy ochotný pomoci a také milující otec tří synů. Bohužel trpí poruchou rozdvojené osobnosti. Když přeruší léčbu, Hank jeho druhé já udeří. Je agresivní, pije jako duha a rád se pere. Charlie a Hank zkrátka nemají vůbec nic společného, kromě jedné maličkosti oba se zakoukali do Ireny Waters, půvabné ženy na útěku. Teď spolu budou muset Charlie a Hank svést boj o její přízeň. A jak tohle dopadne? (Bonton Home Entertainment)

KajusaK

Jim Carrey opět zazářil :D) typická komedie, bylo to tak dementní až to pobavilo :D)občas se to strááášně táhlo, ale následoval nějaký skvělý okamžik, takže já jsem spokojená.. ()

MJMilan

Tento snímek je o hodném chlapíkovi Charliem (Jim Carrey), se kterým každý v životě vy..bával, až z toho začal chytat schizoidní stavy. Jeho druhé já - Hank je oproti mírumilovnému Charliemu dost od huby, muž činu, který si nic nenechá. Do života Charlieho se připlete žena - Irena, po které jdou gangsteři a lidé z řad zkorumpovaných policistů. Charlie/Hank se jí snaží ochránit, k tomu jim pomáhají Charlieho synové, kteří drží policisty na uzdě a bělovlasý chlapík, který pomůže v té největší nouzi. Film je plný skvělých hlodů včetně Jimových skvělých scének, šklebů a hereckého umění, jednoznačně bych doporučil všem až na děti vzhledem k počtu sprostých slov na minutu :-) ()

wendelin9

Možná to není humor zrovna na úrovni, ale já se náramně bavila během celého filmu. U některých scén mi vyhrkly i slzy do oci. Jim Carrey je Komik s velkým K a mě se na tuhle střeštěninu opravdu bavilo dívat. ()

tomeek

Zábavná kratochvíle! Škoda, že v češtině dabuje Dejdar, ale trojice černošských synů myslím solidně vyvažuje situaci. "Já to věděl, já to věděl! Oni ho fakt zabili!" -"Kurva, co jsem ti řikal?! Už zase hackuješ ty pentagonský stránky?" ()

dr.fish

Jim Carey ve dvojroli Jekkyl and Hyde. Jinak vcelku obyč romatická komedie s krimi zápletkou. Řada vtipných scén, něco vata. Odpočinkový film, který neurazí. 70% ()

Columbus odpad!

Tenhle film mi v kinech porad unikal a asi vedel proc. Kdybych to DVD nemel z pujcovny, asi bych ho vzteky rozdupal. To je hnus, velebnosti. ()

matezzz

JE to sice zvrhlé a nechutné...ale naštěstí i docela vtipné. Pobavil jsem se a více jsem ani nečekal. Pokud ale opravdu nemáte rádi ve filmech různé nechutnosti, měli by jste se tomuto filmu vyhnout. ()

fantoci

Je to dobrá komedie...Carrey dokáže vymyslet spoustu vtipných scének a výborně je předvést. Potrháte se smíchy, ale ten příběh je nějaký divný a v hlavě vám toho tento film taky moc nezanechá. ()

drexik

Charlie jako hodný a Hank jako zlý polda v jednom s třemi černošskými syny a moc pěknou Irenou. Komedie plná hlášek a fakt skvělého humoru. Chápu, že plno lidem připadá příliš vulgární ale tady to sedí do puntíku a vůbec to nesnižuje celkovou kvalitu. U žádné jiné komedie jsem se tolik nenasmál. Jmenuji se drexik, pizdo! ()

Copacabana

Nechápem, čo toto má byť. Carreyho mám vážne rada, no tu sa nedokážem smiať ani keby som chcela. Škoda, pre mňa sklamanie. ()

wafc

Doprdele, to je kurevská klasika. Klasika mého dětství. Ano, měl jsem podobné dětství jako Jamaal, Lee Harvey a Shawtey junior a i ze mě je naprosto geniální osoba. Díky. ()

LordSnape

Neurazí. Děj o hovně. Ale párkrát jsem se zasmál. Třeba když Carry střílel do tý krávy. Nebo ty jeho povedení synáčkové byly fajn. ()

Sonnik

From gentle to mental. Je to strašně stupidní a průměrná americká komedie jakých američani vyplivnou desítky ročně. Ani toho Carreyho a Renée dvakrát nemusím. Charlieho a Hanka jsem si z nějakého důvodu oblíbil a kdykoliv to vidím v televizním programu, tak si to nenechám ujít. Super komedie s hláškujícím Carreym, u které se budu válet smíchy, i když to uvidím po 100té. "Vagiclean," huh? What's the matter, honey? Little extra cheese on the taco? " ()

honza7

Dneska jsem si to pouště ve škole.... hrozně jsem se u toho nasmál (Zvlášť těm jeho třem synům) ale za co strhávám hvězdičku... za ty nudné a nepodstatné pasáže.... hodně dobrýý ()

Honzíno

Odečetl jsem od toho zbombení a vyšly mi slabší tři hvězdičky. Gagy některé skutečně peprné a navíc velmi vtipné, některé jsou pak už za čarou. Nicméně super nápad a Carrey je ďábel, umí ze sebe udělat kreténa (a vtipně) a i zahrát perfektně charakter, smekám. ()

Zemřel herec Robert Forster

Zemřel herec Robert Forster