Halovi je devět a reverend Larson, jeho otec, umírá. Žádá syna, aby mu slíbil, že se nikdy v životě nesmíří s průměrností a najde si hezkou ženu. Když obtloustlý a málo přitažlivý Hal dospěje, navštěvuje s přítelem Mauriciem zábavní podniky, kde loví krásné ženy. Dvakrát se mu nedaří. Jeho současná přítelkyně Jill, se kterou měl jen jedno rande, mu řekne, že ji nepřitahuje. Ani v práci není povýšen, jak očekával... Když odchází od nadřízeného, setká se se známým guruem Tonym Robbinsem, který pomáhá lidem s problémy spojenými s důstojností a odvahou. Uvíznou ve výtahu a Hal mu vypráví o svých snahách získat krásnou ženu. Robbins mu řekne, že takové jednání je povrchní, a zhypnotizuje ho. Od tohoto okamžiku bude Hall hledět jen na vnitřní krásu. Mladík ztratí schopnost rozeznávat fyzický vzhled žen, ale neví o tom. Jednou se na ulici seznámí s krásnou štíhlou dívkou Rosemary. Její otec je ředitel firmy, kde Hal pracuje. Rosemary se svěří, že se přihlásila do zahraničních mírových sborů. Zatímco čeká na povolávací rozkaz, vypomáhá v dětské nemocnici. Hal stále nemůže pochopit, proč o sobě Rosemary tvrdí, že je tlustá. A také ho udivuje, kolik jídla spořádá. Rosemary nemá přítele, a když jí Hal řekne, že je štíhlá, myslí si, že se jí vysmívá. Zanedlouho pozve Rosemary Hala k sobě domů. Seznamuje se s ředitelem Stevem Shanahanem a při obědě mu nastíní své nápady, jak zlepšit činnost firmy… (TV Prima)

J0hny5

Jedna z mých nejoblíbenějších romantických jednoduchých komedií. Jacku Blackovi role sedla a já se u tohodle snímku nenudím ani po nekolikátém shlédnutí. Ideální nenáročný snímek na dobrou noc. 75% ()

dr.fish

Mně to přijde spíš depresivní. Celý život se chlapi honí za princeznami a spousta ženských od nich neuslyší milé slovo. Tohle je film o tom, jak zevnějšek je předpokladem úspěchu v životě, jak na něm záleží a nedá se to ošidit. Tvůrci se pokusili o komedii, která ovšem v druhém plánu funguje jako dokument o lidech, kterým nebyl dán "vzorový" vzhled, jsou tím odsunuti na druhou kolej. A přitom by stačila jen drobná "hypnóza ve výtahu" a vše by bylo jinak. Ten námět je výborný. Docela k zamyšlení. 80% ()

Slavníkovec

Romantická komedie pro děvčata, která si myslí, že nejsou pro kluky moc hezký a trápí je to. Ne všem klukům, záleží jen a jen na vzhledu své přítelkyně. Po prvním zhlédnutí tak 70%, po druhým trošku horší. Zajímavej nápad, kdy má Hal paranoiu, že vidí děvčata, jaké jsou uvnitř. Povrchnost, lakotu, pyšnost, to žádná dívka před ním neskryje. ()

otík

Průměrná komedie s mladým začínajícím Jackem Blackem a krásně těžkotonážní Gwyneth Paltrow. Jackův hrdina je hodně povrchní a díky kouzlu začne vidět lidi kolem sebe podle toho, jací ve skutečnosti jsou. Takže jakákoli tlustá osoba se pak tedy může jevit jako krásná modelka či model. A tak se Jack zamiloval do dcery svého vedoucího, ačkoli měla hooodně kilo navíc. Ale nic netrvá věčně a také hlavní hrdina musí dospět k rozhodnutí, jak dál se životem a kudy se ubírat. Komedie není naštěstí vůbec vulgární, sice se ani moc nazasmějeme, ale jako poklidný filmeček na nedělní odpoledne proč ne. Hudba: Ivy ()

Radiq

Náhodou to byla dobrá komedia, která jak pobavila, tak promluvila do duše všem těm idiotům, kteří znaj jenom obecně uznávaný archetypy krásy, modelky a vyzábliny. Ale kdyby nebylo Jacka Blacka, tak by to byla poloviční sranda. Ale aji ta druhá polovina, která obstáravala fórky, byla dobře vymyšlená a kolikrát sem se poprskal, jak sem se začal chlámat. ()

ivan_drago

To jako všichni tlušťoši sou hodní a všichni hezký lidi zlý... Debilní námět a tím je řečeno všechno, ten film přímo nenávidim... Ta jedna je kvůli Blackovi, kerýho mám rád... Jinak šmejd a ruce pryč... ()

danco123

Film by som rozdelil na 3 časti. Prvá časť filmu bola zaujímavá a mala čím upútať. V druhej časti začal dej upadať a film prestával byť zaujímavý. Scény filmu začali byť miestami nudné a chvíľkami som mal pocit že zaspím. Tretia časť filmu bola absolútna nuda, bola scéna na ktorej som sa fajn zasmial, ale to bolo asi tak všetko. Film mal potenciál, ale ten vôbec nevyužil. Mohla to byť fajn komédia a oddychovka, ale nakoniec to bolo sto minút trápenia. Film ma sklamal. ()

_DAVE_

Gwyneth Paltrow tam měla jednu velmi pěknou, téměř postelovou scénu. Těch pár záběru u me zvedlo hodnocení na tři hvězdy, takže pokud se vám Gwyneth z nějakého důvodu nelíbí jako ženská, klidně si hvězdu uberte. ()

Dawid199

Jedna věc se tomuto filmu upřít nedá, nápad. Nápad tento film rozhodně měl, horší už ale bylo to, že oba herci k svým rolím podle mne přistupovali trošku ležérně. Párkrát jsem se sice trošku zasmál, ale opravdu jen párkrát. Rozhodně se nejedná o film, který bych chtěl vidět víckrát. ()

Pavlínka9

Téma - skvělý, Jack Black - pro mě nechutný jako vždy a Gwyneth Paltrow - v této roli dost umělá a přišla mi dost napjatá...Je to vážně super vidět lidi podle jejich "vnitřní" krásy, o to větší šok to poté byl, když byli viděni podle jejich pravé "krásy". Bylo tam pár vtipných momentů, hodně obézních lidí, hodně krásných lidí a hodně nechutných situací. Ale měla jsem toho dost a bylo to na mě dost "těžké", abych to viděla ještě někdy. ()

dANo

Neviem, aký morálny apel má mať takýto film, ale v tomto prípade je snaha celkom jasná... ale ten výsledok je strašný! Nezachránili to ani vcelku dobré herecké osobnosti a ich výkony. ()

Petr23

No, námět sice nebyl dotáhnut do konce. Ale Jack Black to dorovnal svým skvělým vtipem. Film je protkán pěknými písničkami a celkový dojem je OK. ;-) ()

Danny F.

Ani nepamatuji kolikrát jsem se u této komedie zasmál. Vidět vnitřní krásu byl opravdu dobrý nápad. Humorné a velmi zábavné. 55% ()

Brain-D

komedie o očerovaném muži, který bude vidět boubelky jako sexy kočky a bude považován za tupce a do jedné takové se i zamiluje...no trapné to je, ale já se celkem bavil ()

VanTom

Podivná (vulgární) komedie a obdobně divná romanťárna. Samotný námět zní perfektně (a věřím, že ho Farrellyovci mysleli dobře), nicméně výsledek je stejně povrchní a jednostranný, jako iniciální zhovadilé uvažování Blackovy postavy. Ve značně přetažené stopáži pak do nevěrohodného happy endu dofuní v kondici namaskované dvousetkilové matróny vystupující schody do 15. patra (přičemž Gwyneth to samozřejmě v její skutečné kráse moc sluší). ()

lykan9

U komedií s Jackem Blackem je to jako na houpačce. Jednou se nehorázně bavím a další počin je hloupý, nudný a nezajímavý. Film Těžce zamilován je zrovna ten druhý případ. ()

klima777

Jedna hvězdička je za happy end, protože ne vždy platí kingovské: "Zhubni". Ale jinak je to bída s nouzí. Veliká. ()

toyrider

Black je jeden z mých nejoblíbenějších herců a v téhle komedii mě prostě baví se na něj koukat. Oddechová záležitost s menším poselstvím. ()

Wrestler Jack Black

Wrestler Jack Black

22.11.2005

Herec Jack Black už sice za pár dní vstoupí na plátna kin jako filmař dobrodruh v očekávaném hitu King Kong, ale v současnosti již pracuje na další filmu, který jej vrací k jeho hereckým kořenům,… (více)