tommmy89

Z počiatku klasická dráma, nič nenapovedajúca, tajomná a málo zaujímavá. Od istej scénky s Pattinsonom, ako vošiel do kancelárie svoho otca a prezeral si počítač s rodinnými fotografiami ma film veľmi zaujal (koniec filmu). Síce film nestál za mnoho, prečo by aj => je to dráma :) Ale koniec sa mi veľmi páčil, bol veľmi dojímavý. 5 z 5 ()

Pecival

Film mnoha paradoxů. Na jednu stranu musí mít kažá postava nějakou svoji tragédii, o kterých mohou šeptat za teskných tónu piána až je to směšné, na druhé straně sympaticky zahraná romantika s překvapivým koncem, který možná nedává moc smysl, ale mně sedl. Postavy mají své světlé i stiné stránky a nejsou tak úplně černobílé což je fajn. Pattison se mi docela líbil, možná mohl ubrat trochu ze svého strhaného pohledu když naháněl svoji oběť (snad je to ještě trénink ze stmívaní). Emilie de Ravin ujde, ale ani ona, ani její postava mi moc k srdci nepřirostly. Zato Tate Ellington je sympaťák k pohledání a doufám, že ho uvidím častěji. A dostal jsem neodolatelnou chuť si pustit nějakýho Bonda, protože Brosnan - ten to v sobě prostě má i na stará kolena. 70%. ()

zsn

Tohle téma pro mne bude vždy silné. Po 20 letech. Po 12 letech. Po 11 letech. 11 let starý snímek a budí ve mne vše. Pocity toho, co jsem ve svém životě prožívala, když běžel v kinech. Pocity toho, co jsem ve svém životě prožívala 11.9. rok nazpět v roce 2009. A pocity toho, jak se otřásl svět 11.9.2001. Nic podobného jsem necítila ani se záplavami, ani nyní s covidem. Neuvěřitelné, tehdejší mladistvá hvězda na vzestupu, idol ženských - Pattinson a už 11 let starý snímek. Neuvěřitelně ten čas utíká mezi prsty a je třeba si v něm něco dokázat. Jen vůně, fotky, hudba a filmy dokážou zachytit vzpomínky na život a pocity nebo i chvíle, které jste tehdy prožívali. Je to mystické. ()

Cejny

No tak po dlouhé době jsem opět zavítal do kina a rozhodně nelituju toho, že jsem si vybral právě tento film. Příjemní mladí herci (a hlavně herečka), doplnění pardály Brosnanem a Cooperem, udělali tento film pro mě pětihvězdičkovým. Samota, způsobená tragickými úmrtími v rodinách, k sobě připoutala dva mladé lidi, přičemž každý z nich se s těmito následky vyrovnává po svém. Tento film je opravdu dramatem až do posledního záběru. Když už to vypadá, že všechno dopadne dobře a skončí happyendem, tak se najednou vše otočí o 360°. 9/10 ()

Soweek

Nechtěl jsem Pattinsona zavrhnout jenom kvuli Twilightu a dal jsem mu šanci, která se i celkem vyplatila. Robert není vůbec špatný herec, jenom si holt neumí vybrat dobré filmy. Remember Me je naprosto nevyvážený film co se plynulosti příběhu týče. Jinak příběh sám o sobě je vcelku komorní, což osobně považuji za plus tohoto filmu. Po první půly film začne trochu nudit, protože se nikam neodebírá a nijak negraduje, což bohužel trvá až do posledních 10ti minut, kde se vše odehraje až příliš rychle na to, abych tento film mohl někomu doporučit. ()

Looser

Nakonec 4 protože film nevyprchá tak rychle jak by se na první pohled mohlo zdát, postavy jsou střižené reálně a vkusně, žádné "znásilňování". ()

femme fatale

Nevím jak tento film popsat, ale ani ho vyloženě nechci rozebírat, protože v něm bylo něco neuchopitelného, co vás nutí přemýšlet nad ním i po skončení titulků. Snad všichni herci hráli velmi procítěně i ti, na které se moc nedostalo (např. Lena Olin), ale tenhle film si pro sebe bezpochyb naprosto ukradnul Robert Patiinson, který jak se můžete sami přesvědčit v závěru, byl i jedním z producentů, což svědčí o jeho snaze o charakterní role. Těžko něco předvídat, ale až skončí celé to upíří tažení možná, že Pattinson vystrčí svoje herecké tesáky. ()

Maynard.

Vydržel sem do konce a neusnul sem, jahůů, to beru jako obrovský úspěch. Opět se jedná (jakožto téměř každý film, který se honosí přízviskem "drama") o film, který je pouze a jedině o příběhu. V tomto případě je ale příběh samotný příliš jednoduchý a na můj vskus úplně obyčejný. Rodinná tragédie, no dobře, ale dvě třetiny filmu se jedná o průměrnej romantickej kousek. Nebýt obou otců, kteří solidně staví tento kousek na nohy, bych byl s hodnocením ještě snad kritičtější... Co si mi líbilo nejvíc, tak ke konci film pohled Tylera z okna jednoho z dvojčat a následné oddalování kamery s líbivou hudbou, to sem skoro musel zatlačit slzičku. Bohužel ale jediný světlý moment, který si z Remember me odnáším. Je smutné, že rodinu dokázala jakž takž stmelit tato obrovská tragedie. 22 let je asi prokletí této podivné famílie... Robert Pattinson ukázal, že umí hrát i bez makeupu, ale i od něj sem čekal krapet víc... ()

LuciusWlk

Celkem sterilní příběh, který nějak nenadchne ani neurazí. Konec mě překvapil, ale to je asi tak vše. Film, na který se rychle zapomene, bohužel. ()

sedm.1

Nezapomeň na mě na mě zapůsobilo velmi zvláštním dojmem.Našel jsem v něm hodně povedeného,zároveň ale film nabízí docela dost kotrmelců.Začnu pozitivi.A nemohu začít nikým jiným než Robertem Pattinsonem.Je to můj první film s tímto mladíkem a musím říct,že mě docela hodně oslovil.Má jednak obrovské a především neokoukané charisma a jednak je svým herectvím velice svěžím vánkem v součastné mladé herecké generaci.Ovšem i další obsazení bylo velice trefné,vesměs jsou všichni sympatičtí a podávají vážně dobré výkony.Společně s Pattinsonem k nejsilnějším přednostem tohoto snímku pak patří ale jeho samotná atmosféra.Na mě zapůsobila hodně silným a neobvyklým dojmem,nedokážu ji sice moc popsat,ale byla doslova uhrančivá a omamná.A pak za klad mohu označit i překvapující závěr,ke kterému se ale ještě vrátím.Za minus Remember Me musím ale bohužel označit v podstatě celý děj.Tedy ne že by byl nudný,odfláknutý,či by v něm chybělii emoce,to naopak,těch je tu vážně hodně,ale celé mi to přijde strašně nepřirozeně a až strojově sešroubované.Náhody,nehody,setkání,chovaní,vyznání,atd.,vše se mi zdálo na sebe nefunkčně posazené,nesladěné a až téměř násilně skonponované.A nyní se vrátím k závěru,který je sice emočně silný,výtečný a vlastně i originální,ale je právě už jen vrcholem nesourodosti celého snímku.Zkrátka je tu obrovská spousta scén a dialogů,které jakoby přiletěli od někud jinud a zde byly jen proto,aby to drželo vůbec pohromadě.Když bych to chtěl tedy shrnout,na Nezapomeň na mě se velice hezky a příjemně kouká,ale smysl to nedává téměř žádný.Škoda,ale přesto pro romantické duše mohu určitě doporučit. ()

Lenka_J

I přes počáteční skepsi, že to bude jen další americký trhák pro pubertální dívky, jsem zjistila, že je to úžasný film. A můžu upřímně říci, že takto překvapivý konec jsem už dlouho neviděla. Naprosto mě Remember Me pohltilo, krásný příběh, kupodivu dobrý herecký výkon a skvělá atmosféra celého filmu. ()

widla

A ne a ne a ne! Co to jako bylo za konec?! Jako pardon, ale proč to sakra mělo co dělat s (nechci spoilovat, takže kdo viděl tak ví s čím) ?! Až do posledních minut jsem si říkala, že jsem si vybrala dobrý a relativně kvalitní odpočinkový film 'na dobrou noc', ale ten konec mě až vytočil... Takže ne, na 4* to fakt není. ()

slovan1

Romantické drama, kterých, nebýt závěru, jsou tucty. Pattison si skoro s jedním výrazem vystačí celý film, a tipoval bych ho na nástupce Stevene Seagala. de Ravin sympatické to děvče. Novotu neoplývající, "starotou" sivě ošlehaný příběh, kde za zmínku stojí onen konec. ()

pavcas

Film s překvapivým a nečekaným závěrem, který by mne vůbec nenapadl a ačkoli byl možná trochu účelový ve snaze šokovat, mne opravdu v tu chvíli zamrazilo a všechny díly skládačky zapadly do sebe. Možná hlavně proto, jsem si ho pak pustila znova.Co se týká hereckých výkonů, já osobně a asi jako jedna z mála zde si myslím, že z nenáviděného Pattinsona něco bude a že hrát umí, pokud si vybere dobrý scénář. Stejně jako jsem si to myslela o Di Capriovi, když byl některými kritiky kamenován za Titanik. Pattinsonovo charisma je nezpochybnitelné a chemie mezi ním a Emily v tomto filmu funguje. Skvělá zde samozřejmě byla především malá představitelka jeho sestry a standartně dobrý Brosnan, i když v mých očích se nedokáže zbavit nálepky agenta 007. Prostě jeden z filmů, na který do druhého dne nezapomenu. ()

MARTIN*I

Film, který mě příjemně překvapil... Čekal jsem klasickou love story, které až tak moc nevyhledávám. Ale film mě velice zaujal - je vtipný, svižný, má v sobě děj a myšlenku a hlavně nečekaný zvrat a netradiční závěr. 4* ()