Tominni

Příběh lásky v podání dvou hlavních hrdinů, kteří mají společné ztrátu, která je postihla v osobním životě. Každý se s tím vyrovnává po svém. Sice mi dalo trošku přemlouvání podívat se na film s Robertem Pattinsonem v hlavní roli, ale ten si s rolí tak trochu výbušného mladíka poradil dobře. Dlouho to vypadalo na solidní tři hvězdičky, ale pak to závěr přeci jen posunul o kousek výš, stejně jako scéna ve škole. ()

Ukrizku

Uhlazené, klišoidní, neosobní, ale i docela romantické. Jenže ten konec, pěst na oko, bezdůvodný přilepenec s nesmyslným pokáním zařídil pád do podprůměru. ()

HnaTula

Výborný film s kvalitním hereckým obsazením! Už dlouho se mi nestalo, že bych po závěrečných titulkách nenacházela slov (v dobrém slova smyslu)!!! Ten závěr mě úplně odzbrojil! ()

Kackucka

Nejdříve jsem si říkala, že to bude klasický slaďák. ale hodně mě tento příběh překvapil. Na konci filmu jsem opravdu nevěřila jeho spádu a konečnému rozuzlení příběhu. ()

mgerlich

Supr! Jen škoda několika 100x jinde viděných scén (např. rozhovor o desertu v restauraci), i když do výsledku ve finále i formálně (začátek v nadzemce) zapadnou do celku. Závěr mi nepřišel ani nějak afektovaně vykonstruovaný ani násilně našroubovaný. ()

Parez.

Rozhodně jsem na tento film nešel dobrovolně a nebýt mých vedlejších nekalých úmyslů tak bych s největší pravděpodobností ty 2 kilča do tohoto snímku neinvestoval.....ALE!!! Na konci filmu jsem byl opravdu mile překvapen. V první řadě vyzdvihuji excelentně hrajícího Pierce, který si zahrál bohatého, ignorantního a samolibého fotříka a šlo mu to báječně. Mile překvapil i Pattinson, který předvedl, že umí i něco jiného než kousat do lidí :) Scenář filmu je povedený a odehrávající se v mém nejoblíbenějším městě New Yorku takže další plus. Závěrečná pointa filmu mě navodila stejný lítostný pocit jaký jsem měl po 11 září a pokud to byl účel tak se povedl. Tento film se bude určitě líbit..... ()

m.zales

Dojemný příběh, krásná hudba, nečekaný konec...myslím, že na tenhle film budu dlouho vzpomínat jen v dobrém...mile mě překvapil Robert Pattinson, který ukázal, že herecké nadání přece jen má :) ()

yatan

cely film som nadaval jak pohan a bol som medzi odpad a 1*. za zaver 2* ale inak neskutocne primitivny film..4/10 pri strasne dobrej nalade a pozitivnom mysleni vidiet v drevenych reziseroch to dobre.. ()

natalie15

Tento film som chcela vidieť hlavne kvôli Robertovi Pattisonovi, pretože som bola zvedavá či zvládne zahrať aj inú rolu okrem upíra Edwarda. Nakoniec svoju voľbu vôbec neľutujem a po videní toho filmu som ostala veľmi milo prekvapená, aj keď som koniec filmu chvíľu ešte predýchávala. Dej filmu je príjemný a svižný, postupuje síce pomaly, ale vôbec nenudí, a celú atmosféru filmu dotvára aj rušivá a zaujímavá hudba. Všetky príbehy vypovedané vo filme síce nie sú ničím jedinečné - pretože sa stanú za život asi každému, ale originálne je, ako sú vypovedané a zaharané. Vzťah Pattison - Brosnan úplne uveriteľný, musím povedať že som sa na Tylerovho otca poriadne hnevala - hlavne kvôli malej Caroline. Emilie de Ravin je milá a spolu s Pattisonom jej to pristane, ale nakrajší vzťah pre mňa je v tomto filme ten súrodenecký - medzi Tylerom a jeho malou a talentovanou sestričkou (Caroline Ruby Jernis), vzťah medzi Tylerom a jeho kamošom je tiež milý a uveriteľný, režisér sa pohral s príbehom aj so psychológiou postáv. Záver bol teda veľké prekvapenie a keď si naň spomeniem, znovu mám zimomvriavky. Pattison prekvapil, koniec vyviedol z miery, príjemnosť a svižnosť filmu prekvapila tiež, zopár vtipných okamihov potešilo na duši a aj keď sa osud z dvomi hlavnými postavami nemaznal a koniec filmu jedného hrdinu pripravil o život, z celého snímku vyžaruje taká pozitívna energia, že smútok nad koncom rýchlo prejde a nahradí ho spokojnosť. Preto má odo mňa tento film 4 aj pol hviezdy - čiže 85%. ()

GoldenGecko

Příběh měl vyvolat jisté emoce. Chtěl vzbudit lítost, dojmout, chtěl vás donutit zamyslet se. A opravdu, bylo to pěkný, a čekala jsem že to bude spíš pitomý doják, kde nepůjde o nic jinýho než o záběry na Pattinsona... a čekalo mě teda příjemný překvápko :-) Nicméně, herecké výkony hlavních hrdinů zvlášť neoslnily, bylo vidět, že film se snaží všechny ty emoce vyvolat, ale jaksi se to nedaří, a konec.... nijak nezasáhl. Ale váhala jsem mezi 3* až 4*, nakonec hodnotím hůř, protože je ve filmu strašně vidět, jak chce působit a přitom nepůsobí. ()

VanillaIce

Nechápu proč to má přes 80%. Asi v 50. minutě filmu jsem už čekal, že bude konec, jak jsem se nudil!!!! A ten konec? Proč takový? Aby se nemuselo nic vymýšlet???? ()

micka999

Původně jsem chtěla dát hvězdičky tři... klasickej začátek, kde láska funguje na vztahu "já se mu pomstím" a celej film čekáte na to, až se to ta holka dozví... ale ta čtvrtá hvězdička je za konec (fňuk) a tak trochu i za Roberta :) ()

Anitta

Viděno 28.6.2010 a hodnoceno 4*-byla jsem zklamaná, čekala jsem asi víc. Stáhla jsem si ale soundtrack, který mě naprosto odzbrojil a o filmu jsem začala přemýšlet. 2.8. přehodnoceno na 5* z uvědoměním si, že to je úžasný film se spoustou skvělých postav a scén. Nejde ani tak o ten konec, ale spíše o celý tragický osud rodiny Tylerů, který mně vhání slzy do očí. ()

Blazis34

Remember Me je moc hezké dojemné drama točící se kolem jedné rozvrstevné rodiny. Vyzdvihl bych herecké výkony Roberta Pattisona, Emilie de Ravin a maličké Ruby Jerinsové. Na druhou stranu mě docela zklamal Pierce Brosnan. Jeho role otce mi moc neseděla. Ještě bych pochválil jednu věc, a to moc hezký, i když smutný, konec spojený s atentátem z 11. září 2001. To se Allenu Coulterovi podařilo spojit s závěrem filmu naprosto skvěle. Tomuto pěknému dojemnému dramatu dávám 75% - čtyři hvězdy. ()

PoNoruška

Oba ústřední hrdinové se dostali do životního období, kdy si jedinec vytváří nové citové vazby, odchází od rodičů a staví se na vlastní nohy. Není to snadné, obzvlášť jste-li poznamenaní ztrátou někoho blízkého tak jako protagonisté tohoto snímku. Hledání spřízněné duše patří k dospívání a v tomto filmu o nic jiného neběží. Film nemá žádné větší ambice, cílí vše na konkrétní věkovou kategorii -lehce postpubertální mládež, která je jistě fascinovaná. Výběr Pattisona jako představitele hlavní role mě v této domněnce jen utvrdil, snímek těží z jeho popularity u výše zmíněné věkové kategorie. Na druhou stranu každá doba své Brandony Walshe. Musím uznat, že toto je daleko a mnohem vkusnější než filmy pro mládež, kterými jsem byla krmena já coby“ Husákovo dítě“ a Pattison je daleko sympatičtější než většina filmových trapáků mojí generace. ()

Paladin25

Tento film ma veľmi milo prekvapil. Celý čas som pri ňom ani nedýchal. Hlavným predstaviteľom úlohy sadli, boli veľmi uveriteľný. A záver? No ten ma dostal tak ako ešte žiaden iný. ()

janilla

Tak trochu zklamaná. Může za to závěr filmu. Ne jenomže mi tam prostě nepasuje, ale uděl se strašně rychle. Od nápisu na tabuli k závěrečným titulkům je to cca 4 minuty, kde se jen přebíhá od jednoho záběru k druhému. Čekala jsem to alespoň trochu víc napínavé/dramatické. Ale líbila se mi hudba (klavír) i zbytek filmu. ()

megajalec

Celý film je v podstate obyčajným, ľahko nadpriemerným príbehom. Zopár postáv bolo vykreslených dobre, zopár zostalo nedotiahnutých, rovnako ako vzťahová rovina. Čo vo mne prebudilo emócie, bol záver. Ten pozdvihuje film a má u mňa hviezdu naviac ()