sweetRozarie

Tak tohle mě zklamalo, čekala jsem mnohem víc. Nejen, že jsem už v první půlce filmu dokázala s jistotou říci, o čem bude ta druhá, ale to, že je v hlavních rolích mládež, která se snaží vyrovnat s nějakým složitým životem a řeší životní problémy, to mi přijde ujeté. Kdyby to hráli lidé s věkem přes třicet, film by na mě působil mnohem lépe. Ale jinak zde byl pěkný příběh a pěkný, dojemný konec, to mohu ocenit. ()

tyna24

Roberta jsem si jako upíra nebo Cedrica Diggoriho moc neoblíbila. Nicméně po tomto filmu mohu s jistotou říci, že je skvělej! Pořád má stejný číro, pořád se občas kouká, jak tydýt (neboli jako upír, kterýmu ulítly včely), ale hraje fantasticky! Ve scéně, kdy přijde domů a záchvat zuřivosti se přemění ve vášeň….jo přejete si být na místě Emilie…Celej film trochu místy natahujete nebo se rozplýváte, a když je na konci všechno najednou v pořádku, cejtíte, že se něco musí stát! Že by spadl asteroid, jak Emilie avizovala na první schůzce? Něco se prostě musí stát! A pak se to stane… ()

kreion

Záver odrovnal, oko zaslzil, nôtu slanosti mi do vína namútil. Určite stojí za to pozrieť si ho. 75% (4 hviezdy) ()

marrrrian

Hrozný film, ktorý pojednáva asi o všetkých postavách naraz a ktorý ani nevie, na ktorú vlastne chce poukázať. Asi na všetky (nakoniec sa zdá, že aj na tie, o ktorých ten film ani nebol a o tých, ktoré sa vo filme ani neobjavili). Jednu hviezdu dávam za tú malú babu a za to, že ten otrasný, škaredý Patizón skončil tak, jak skončil. Bolo pre mňa utrpenie to sledovať. ()

jessic

Zapomenutelný romantický film americké provenience s úplně debilním závěrem. Hlavní hrdina rebelující proti bohatému otci, hrdinka vyrovnávající se se smrtí matky, plus neuvěřitélná řada dalších tragických událostí, jejichž jediným účelem je vyvolat divákovi slzy. Ale hlavním hrdinům to sluší, v rámci žánru dvě a půl hvězdy. ()

Ioanne

Mě to hodně příjemně překvapilo. Čekala jsem jen blbou romantiku a ono nakonec šlo občas i o víc. A ta romantika se taky povedla - sice filmová, do života nepřenositelná, ale ve výsledku roztomilá. Navíc to bylo dobře zahrané a hlavní dvojice mi sedla. Po dlouhé době mě u něčeho překvapil závěr. Vlastně šokoval. Nejdřív jsem nevěděla, co si o něm mám myslet, s odstupem času mi přijde tak trochu nemístný. Měla jsem pocit, že se dívám na konec nějakého úplně jiného filmu. ()

JaneElliot

Jediná fascinující myšlenka filmu je přerod hlavního hrdiny..zevlující rozervaný puberťák najednou pochopí nesmyslnost svého předchozího rozervání, přestane řvát na svého otce a zjistí, že se drtinou většinu svého dospívání choval jako debil...z toho mi spadla čelist a velmi, velmi si tohoto realisticky ztvárněného momentu cením..kdekdo ho na vlastní kůži zažil..:-) Love story není strhující, otcové jsou statičtí, hlavním hrdinům nejde moc věřit, emoce téměř nulové. Záverečná scéna překvapivá, nicméně lépe by asi bylo nasadit titulky před závěrečným pohledem z okna. Lépe otevřený konec než takto polopaticky upachtěná jistota. ()

Tritonek

řekněme, že jméno Pattinsona ve mě vyvolávalo pocit hrůzy z tohoto filmu, na konci mě to dojalo, herecké výkony výborné a závěr podán nenásilně (i vzhledem k rozpočtu), když jsem totiž rozeznal WTC očekával jsem náraz letadla a ten nepřišel a díky němu i hodnocení se udrželo na pěkných pro mne 85% ()

david666

Ačkoliv jsem tak nějak tušil kam film míří, přesto byl konec silné kafe. Ale i jinak se jedná slušný romantický film, který je trošku jiný a tak nějak méně hollywoodský. ()

deathmoon

Pre mňa jeden z najsilnejších filmov. Robert Pattinson ma silno prekvapil, svoju postavu zvládol tak, akoby mu bola písaná priamo na telo. Zo začiatku to na mňa pôsobilo ako ďalšia klasická stokrát videná dráma, no neskôr som bola priklincovaná k (nepohodlnej) stoličke. A ten záver.., neviem či vôbec poznám niekoho, koho ten záver nechal chladným. ()

Veeria

O důvod víc, proč mít radši komedie....Nicméně k filmu. Nejsem asi jediná, která byla zvědavá především na Roberta a jeho herecký výkon. Musím ovšem říct, že mé očekávání se naplnilo a že mu sedí i jiné role než jen ty s nálepkou ,,sexy upírek". Velmi přesvědčivě hrála i Emilie de Ravin s jejím úžasným hlasem a pronikavým pohledem. Příběh jako takový a především konec je velmi dramatický, o to víc, že se tato závěrečná událost skutečně stala. O to víc je to smutnější.... Člověk si na konci filmu uvědomí, že rodina je nejdůležitější a čas prožitý s ní nám nic nenahradí. Co je potřeba k tomu, abychom si tento fakt uvědomili? Velmi emotivní snímek - připravte si kapesník. ()

Delmondo

Já se snažím, ať nikdo netvrdí že ne. Dal jsem Patynzonoj šanci napravit si reputaci za Twajlajt. On se se svým vzezřením pražského bezdomovce do role docela hodil, ale tak blbej výkon jsem od něj nečekal. Přitom by to byl tak dobrej film. Obsahuje vše tragiku, romanci i vynikajícího Pierce Brosnana, ale Bobby Patyzon a kýčovitej konec ala 11. září film posouvá do průměru. ()

tucnakova

Jedno z příjemně nečekaných nočních tv překvapení - že je Robert hvězda mezi upíry jsem hned nevěděla, ale hrál v poho - a konec americky neamerický posunul mé hvězdy do vyššího levlu. ()