mg6683

Nemôžem si pomôcť a musím dať 5*. Proste na mňa tento film urobil dojem. A myslím, že tá rola Pattinsonovi sadla, vadila mi len scéna v kancelárii s otcom, tomu som až tak neuverila, ale prehryznem to. Môj 4-ročný syn sa mi priplietol k pc keď som film pozerala a pri pohlade na Pattinsona zahlásil: Nevyzerá šťastný" No a taký pocit som mala počas celého filmu a musím priznať, že koniec mi docvakol až ked sa na tabuli ukázalo napísané 11. september 2001 - v tomto filme sa im podarilo prekvapiť ma - ako ma kedysi dokázal iba Shyamalan v začiatkoch. Takže nech si každý vraví čo chce, ja tento film odporúčam a radím si ho medzi tie, ktoré si určite ešte raz pozriem, nakoľko som ho dopozerala pred pár hodinami a ešte stále nad ním uvažujem.... ()

LooLaa

Celý film se dá rozdělit na 2 části. A to: Na děj před tabulí a na pár okamžiků po ní, po scéně s tabulí na které bylo napsáno jen prosté datum - den, měsíc a ROK. Zajímavé komentářě od uživatelů:Galadriel, Djkoma. ()

AdamDM

Pekný film s kvalitnými hercami, ktorý spríjemní nedeľné filmové popoludnie. Najviac ma prekvapil Pattinson, ktorý sa netváril tak strašne kŕčovito. Najväčšie plus filmu je, ako sa snaží priblížiť osudy ľudí, ktorý utrpeli najväčšie straty, a je jedno, či sa jedná o bohatých alebo chudobných ľudí. Celkovo záver filmu bol pre mňa jedno veľké prekvapenie. ()

pie.com.key

"Moučník jím jako první." Ne, nezapomenu, konečně něco, nad čím zas můžu přemýšlet. No a věřte tomu, že to není jen Robertem Pattinsonem, že nutím lidi kolem sebe, aby luskali prsty, když dnes chtějí kousek mé pozornosti :) A já mám hlavu ve špatně větraném bytě se zbytky doutnajících cigaret, nechávám osychat talíře po těch nejbáječnějších špagetách s kečupem a neznám otázku "why don´t you listen to me?". Prostě neexistuje... A pak že je sexy mít pár vysokoškolských titulů, naditou peněženku a k tomu nejlépe hordu svalů a kuchařský talent. Kdeeeeže :) ()

FirstFan

Pravdou je že mi Pattinson nikdy nesedl do některé role líp..nejspíš se z něj ještě vyklube skvělej herec ;). Emilie de Ravin mi přišla sympatická tak nějak sama od sebe, uměla se do té role vžít,skoro mi ani nepřišlo že by to hrála. Co mě překvapilo bylo zakončení filmu - už 20 minut před koncem začíná divák cítit že se hl. hrdinovi nejspíš něco stane, že se možná pohádá s otcem, nebo se svou dívkou, ale on skončí život v momentě, kdy se mi taknějak snad i zdálo že byl v té době šťastný ()

KristKrist

Líbilo se mi to. Je to v podstatě celé rodinné drama se špatným koncem pro hlavního hrdinu,ovšem takovým,jakým byste nečekali. Robert Pattinson se u mě vymanil z role upíra a předvádí zde slušný herecký výkon,stejně jako Emilie de Ravin. Děj je celkově velmi pochmurný a smutný,zároveň se ale nevyhne i pár vtipným a romantickým momentům. ()

Amberjack

Parta podle příručky afektovaných Newyorčanů se trápí, pere, miluje, nenávidí, řeší problémy, komunikuje, chlastá, křičí a bezcílně bloumá v tomhle hloupokrásnym filmu s úžasnym mimóznim koncem. ()

zuzulend

Na mě film působil zvláštně.Nemám moc ráda drama,takže si mě film moc nezískal.Konec jsem úplně nepochopila.Děj byl pochmurný a na mě působil depresivně.I přesto jsem se dokoukala až do konce,protože mě zajímalo,jak to skončí. ()

Michael08

Tenhle film na mě neudělal dojem který jsem očekával..Ze začátku to bylo na mě moc romantický a a ke konci zase moc dramatický..Samozřejmě tady nechyběla ani scéna na konci kde každá dívka uroní aspoň dvě slzy..Dávám 2* za příběh a výslednou pointu a 1* navrch za krásnou Emili de Ravin..;) ()

nicky.2000

Pořád jsem čekala, kdy přijde nějaký nečekaný zvrat, a přestane to být jen nuda o sázce, která přerostla v lásku, jak to známe z mnoha jiných filmů... A když jsem přestala doufat, udeřil silou tajfunu. Kdybych televizi vypnula o 10 minut dřív, bylo by to maximálně na 3* a to s odřenýma ušima, ale ten závěr tomu dal hloubku. Ještě bych dodala, že jsem jako hlavní linii nevnímala vyvíjející se vztah mezi dvěma milenci, ačkoli je to všude uváděno jako ta zásadní informace, ale jistou osudovost, která vyvrcholí "prohozením rolí" syna a otce, kdy syn svým způsobem vyhraje boj s ním a docílí toho, že pro otce není to dopoledne na prvním místě kancelář, ale dcera, a to dopoledne.... ()

udivena

Dlouho mne žádný film tak hluboce nezasáhl jako tento. Tak nečekaný závěr jsem opravdu nedokázala rozdýchat bez slz a to opravdu nejsem citlivka. Je to tak nečekané, a hlavně když si pak člověk promítne celý děj zpět, zjistí, že to tak skutečně mohlo i být..... a mohlo být x jiných příběhů. Hluboký příběh, který se zdá zprvu romantickým, je hlavně i o úžasném vztahu mezi strarším bratrem a malou sestřičkou- tato linka příběhu mne opravdu zajímala nejvíce. Nelze přehlédnout ani výkon Brosnana, který opět ukázal, že není hercem malých rolí. Miluju filmy, které nejsou ploché, které nutí člověka zamyslet se a které vám utkví v hlavě i při opuštění kinosálu. Nezapomeň na mě je jedním z nich. Bravo, Roberte! ()

Papinianus

Pre film samotný dávam 4*. Tá piata je pre Patizóna, z ľútosti, že si ho celé ľudstvo pamätá a bude pamätať ako pritepleného upíra, pritom má chudák evidentne na viac... ()

Ariano

Vážně jsem moc dobře nepochopila, o čem ten film je. Ukažte mi jednu postavu, která není nějak psychicky narušená. Čím víc osobních problémů, tím je to záživnější? Podle mně je to jen spletená slátanina a to jediný zajímavý je tam příběh jeho malé sestřičky Caroliny. Ale to je vážně všechno. Film o ničem. ()

5ars33r

Jsem kluk a Twilight nesnáším. Na Pattinsona definitivní názor pořád nemám. Po prvním zhlédnutí jsem tomu dal 4*, po třetím má 5*. Když se snažím přijít na tu jednu konkrétní věc, proč jsem to udělal, nevím. Můžu jenom říct, že ho mám rád. Líbí se mi od detailů až po celek. Pokud jste ještě neviděli, tak bych vám doporučil zvážit jaký máte pohled na věci obecně, pokud se na to nedokážete dívat, tak, že tomu nějakým způsobem věříte nebo prožíváte, pak to pro vás bude stupidní záležitost, opačně si to užijete podobně jako já. 94% ()

LadyCoko

Jako NEfanynka Roberta jsem se na ten film zrovna netěšila, myslela jsem, že to bude prvotřídní kravina, ale tenhle film překvapil ... :) ()

Leni080

Zaujímavý film s prekvapivým zavŕšením, bez sladidiel, dynamický. Pattinson dokázal, že je hercom, táto postava sa mu vydarila. ()

novakiv

Mám takovej pocit, že prcičky 2 (který běžej u Pattinsona v bytě v telce) byli natočený o +- měsíc později než byl incident 11. září... Nic méně Pattinson film zkazil tak, že tendle detail už je takřka absurdní. Měli by ho radši obsazovat do rolí lamače srdcí naivních dívek a dam: viz Miláček. ()

vercicak

Obyčejný film, ale nějak se mi dostal pod kůži. Už už jsem myslela, že je konec, ale to datum mě dostalo. V tu dobu, jak se tam objevilo a všechno v mé hlavě mi docvaklo jsem ihned upustila skleničku, ze které jsem pila. Emilie de Ravin v roli Ally byla skvělá a ano, měla pravdu, "nejdřív si dám dezert, protože když umřu aspoň mám za sebou to nejlepší." Kéž by jsme všichni věděli kdy umřeme, aby jsme stihli udělat to nejlepší. Pro tuto myšlenku film hodnotím čtyřmi hvězdičkami. ()