TominoLa

Četl jsem, že závěr je překvapivý, ale tohle jsem nečekal. Jinak souhlasím s larelay. Milovník akčních a hororových filmů spokojen asi nebude. Herecké výkony dobré. Za 4,5*. ()

kajas

Hned úvodní scéna v metru mě zaujala a přibila mé oči k obrazovce. Opravdové drama dvou rodin se sympatickými hereckými výkony. Zásadní spoiler jsem se bohužel dozvěděla ze zdejší diskuze (jsem prostě zvědavá od přírody), takže mě konec absolutně nezaskočil, kdybych ovšem nic netušila, věřím, že by slzička ukápla. Po dalším shlédnutí ale přitlačím, celý film mě prostě dostal. ()

Skip

Film začal dost slibně, ale vzápětí se přehoupl do romantického průjmu toho nejhoršího kalibru, protože smutné pohledy Roberta Pattinsona, který jinak hrát vůbec neumí, jsou k nevydržení. Celý příběh je klišovitý jak linecký na Vánoce, ale linecký aspoň chutná. Závěr filmu dobrý, ale už se to zachránit nedalo. ()

*Elfík*

Člověk by řekl, že na toto téma by každý režisér dokázal stvořit nádherné dílo. Jenže Allenu Coulterovi se to bohužel nepodařilo? Měla jsem plakat? Měla jsem se smát? Měla jsem mít nechápavý výraz? Možná. Měla jsem se potutelně usmívat, ačkoliv nebylo čemu? Odpověď na poslední otázku zní ,,ne, tohle potřeba nebylo, bohužel všichni herci včetně mého milovaného Pierce Brosnana, u kterého jsem si myslela, že dokáže zahrát cokoliv, měli na tváři úsměv který naznačoval, že se opravdu těší na závěrečnou hostinu/žranici, která bude po následovat po poslední klapce. Já bych jim to jídlo ani nepřála. Vážně jsem tak hnusná? Ano, k závěrečnému výrazu jsem hnusná, ale naprosto upřímná. Ten úsměv mi zkazil celý dojem filmu! Proto se naopak mračím, když píši tento komentář doufajíc, že vznikne pár podobných filmu, kde bude chybět úsměv. Úsměv nahradí slzy.... ()

Huntelaar

Dám 4 *, protože jsem to napoprvé sežral i s navijákem. S odstupem času ale cítím, že celý film je konstruovaný jenom kvůli tomu epilogu. Ve filmu se přitom stane (a hlavně ukáže) strašně moc zbytečného balastu nebo-li ve své podstatě ten konec popře několik scén a na ně navázaných vztahových linek, kdy jsem si řekl „Proč to v tom filmu vlastně bylo?“. Nemilá ukázka přístupu, kdy efektní nemusí rázem znamenat efektivní. A závěrem k RPazzovi. Nepatří k jeho pravověrným haterům kvůli Stmívání, ale tady musím uznat, že několik klíčových scén mohl zvládnout mnohem lépe. ()

Chrysopras

U tohohle kousku asi hodně rozhoduje o výslednym vjemu to, zda člověk zná předem závěrečnou pointu. Já ji neznal, proto lehký nadprůměr za závěr jinak spíš průměrně vedeného i zahraného filmu. ()

jezurka42

Není důležité, co v životě děláte. Ale je důležité, že to děláte, protože nikdo jiný to neudělá. Jako když Vám někdo vstoupí do života a jedna vaše část říká: "Ještě nejsem připravený." a druhá říká: "Ať zůstane navždy." Tyler a Ally toho mají opravdu moc společného a jejich setkání bylo protkané ránami z minulosti. Avšak to, že se potkali, změnilo je oba. Setkání přišlo však až moc pozdě na to, aby se jim splnila jejich vytoužená přání. Život je knihou otevřenou, do které se neustále zapisujou nové radosti a tragédie. A kniha je nekonečná, stále se plnící a člověk má někdy pocit, že už toho bylo moc, že už dál číst nechce. Jenže nejde to. A tak žijeme a píšeme a čteme a prožíváme. Michaeli...Caroline se mě jednou zeptala, co bych ti řekl, kdybych věděl, že mě slyšíš. Vím to. Miluji tě. Bože, chybíš mi. A odpouštím ti... ()

berusche

Výborné, ne nejlepší. Scény dotažené, prostor pro divákovu spekulaci nad psýchou postav, výborný děj, příjemná a vkusná hudba. Skládám poklonu. Po Twilight už bych od hlavního hrdiny nečekala moc víc, ale tohle se zadařilo. Ať chcete nebo ne, moc mu to sluší a já mu to věřila. Konec: naprosto bez dechu. Přesto, byly chvíle, kdy mohl být o něco méně emocionálně zdatný, křik v kancelářích a típání cigeret do váz mě přesvedčují o tom, že to má být protest, ne image. Tady to na mě působí ale jako image, což mě lehce irituje, vzhledem k filmovému věku. ()

Taninaca

Dlouho jsem se přemlouvala se na tento film podívat. Už ani nevím proč:-) Minutka ze závěru snímku zastínila celý příběh, ale děj to určitě nebyl špatný a nemůžu říct, že bych se u něj nudila. Jen myslím, že americká scéna na hřbitově už byla zbytečná a film klidně mohl skončit o minutu dřív. Trošku mě štvala Pattinsonova věčná revolta proti otci a v mnoha situacích mi přišla až moc vyhrocená. ()

Lischai

"Všechno, co v životě uděláme, je bezvýznamné. Je ale nesmírně důležité, abychom to udělali." Celý film je klasická zapomenutelná tříhvězdičková romantika o vyšší střední vrstvě. Až na pointu, která podle mě velmi chytře ukončuje rozehrané motivy a Remember me katapultuje k nadprůměru. ()

M.i.k.e

pár vad by se našlo,ale jako celek působivé,silné a uvěřitelné.Možná místy až zbytečně moc slzopudné,ale jednou za čas takový film neublíží... ()

Antabelus

Samotný děj filmu je v podstatě průměrná záležitost - další romantický film a nic víc. Už už to vypadalo na jakýsi happy end a možná i ten by v tomto snímku potěšil, nicméně přišel naprosto zdrcující závěr stejně nečekaně, jako to, co se v něm událo. Navíc jako by přenesl do popředí pointu předchozího děje, kterou jsem původně přehlédl a závěr sám o sobě velmi zapůsobil. 3 hvězdy + 1 navíc za závěr a za to, že jsem konečně viděl Pattinsona trochu hrát. ()

Jonash87

Zde jsou vidět evidentně dosti protichůdné reakce. Já patřím k těm, kterým se film líbil, a to na nějaké "romantické oblbováky" nejsem úplně stavěný. Robert Pattinson zahrál v pohodě týpka a závěr, pro někoho kýčovitý či křečovitý , mě opravdu dostal a konečné hodnocení pozvedl na čtyři hvězdy. ()

Havaj8

Naprosto ukázkovej příběh toho, jak se ze špatnýho vyhrabat k lepšímu, jak se přes všechny ty okolnosti dokáží lidi sblížit, navíc skvostný výběr hlavních rolí v čele s Robertem a Emilií, z kterých byl rozhodně dobrej pár. A ten konec, no není, co dodat. Teroristický útok na dvojčata, mohlo to skončit i líp, ale takle alespoň nečekanej zvrat :) ()

SallyZen

Celý snímek má vesměs jednu jedinou prioritu. Vyždímat z člověka, co nejvíce emocí. To především v podobě slziček, a tedy i mokrých kapesníků. Rok natočení je 2010, žánr – romantické drama, každý si řekne „á to bude zase nějaká komerční sračička“. Zde se to naštěstí nekoná. Film je víc drama, než romantika a to je velké pozitivum. Nikdy by neměl být hlavní žánr „romantický“, protože to filmu zkrátka neprospívá. Výjimky se samozřejmě konají(Titanic), ale není to moc často. Proto je dobré, že žánrem číslo 1 je drama, které je ve filmu výborně využito – problémy malé „divné“ sestřičky Tylera, jejich otec, otec Emilie, rozchod(i když ten byl celkem jedno velké klišé). 90% více http://extracomputers.cz/nezapomen-na-me/ ()

Martin741

Prazdna americka bachorka, ktora nema tempo ani poriadne herecke vykony. Reziser Allen Coulter /serial Rim/ sa nijako nepredviedol, pribeh prakticky nemal cim zaujat : 30 % ()

Caym

po dlouhé době nonhappyend love story, kde konec má stejnou sílu jako hasicí přístroj prohozenej dveřma ()

Langy10

Tak tenhle film je jeden z nejúžasnějších hlavně pro Roberta Pattinsona je to úspěšný film!....průběh filmu byl vynikající! Jen ten konec mě na*ral :(.... ()