Davemix

Geniální, originální a výborně zahraný film (Pattinson i de Ravin) s naprosto nečekaným a zásadním koncem. Výborná kamera, skvělá hudba, skvělý střih...absolutně nemám co vytknout, pro mě jeden z nejlepších filmů tohoto roku - 95% ()

FEAR99

Důkaz o tom, že Edward....ehmmm, vlastně Robert Pattinson umí hrát! Ono když se chce, tak to jde. Po upířích blábolech opravdu překvapení! K tomu připočítám super Brosnana (který ač má málo prostoru, v každé scéně doslova září) a Emilii de Ravin, která mě osobně moc neoslovila. Jinak klasické romantické drama, které jede podle zajetých kolejí a s nějakou originalitou si hlavu neláme (o stupidní zápletce ani nemluvě). Jen ten konec, který je přidán do filmu tak trošku navíc a s předchozím dějem má pramálo společného. Ten je působivý, o tom žádná. Palec nahoru, avšak žádné terno se nekoná. Nenudil jsem se. Poměrně dobře se na to dívalo. ()

rigby

Na první pohled obyčejná lovestory. Na druhý pohled pokus o psychologické vykreslení dospívajících postav rodin, z nichž každou zasáhla nějaká tragédie. A na závěr naprosto odzbrojující vyústění celého příběhu. K slzám v očích stačil jediný záběr o délce zlomku vteřiny. A do toho všeho nervy drásající hudba. Možná prvoplánovité, ale ty slzy jsou pravé. Jednoduché, ale zaryje se to hluboko pod kůži. ()

Leyla

Krásnej film...jen bych ho ukončila po jistém kamerovém průletu z okna. Pak by to podle mě vyznělo eště silněji, takhle mi ten konec přišel moc natahovanej... ()

BinLadin

Velmi povedený snímek,který mě opravdu překvapil. Avšak jak Ice123 naznačil,emociálně na "P.S. I love u" to opravdu nemá. Kdo má rád tento žánr tak tomu by tento film neměl uniknout. ()

veverysiak

Silný príbeh, o ktorom by sa dalo popísať pekných pár riadkov, obmedzím sa len na dve poznámky, prvá - po dlhšom čase som bez akýchkoľvek problémov absorboval takýto žáner, a to napriek jeho tempu a pár jedincom, ktorých som si predtým typovo vonkoncom nedokázal predstaviť v tejto škatuľke, druhá - myslím, že Patizón by mal okamžite zahodiť za hlavu laškovanie s infantilnými ságami zo života pobledlých vzorov psychicky rozkolísaných adolescentov a mal by sa zubami-nechtami držať v takomto žánri, toto je jeho revír, tu je pán, tu vôbec nevadia jeho herecké slabiny a jeho plošné výrazové prostriedky, takže 90%. ()

Ssova

Tento film ode mě nemá pět hvězdiček proto, že jsem fanynkou Roberta. Ale je pravda, že svým výkonem se o ty hvězdičky zasloužil. Stejně jako výkon Pierce Brosnana. Ostatní výkony byly dobré, ale tihle dva strčili do kapsy všechny ostatní. Další body získal u mě děj, který mě mile překvapil a v neposlední řadě opravdu šokující a nečekaný konec. Věděla jsem, že se nebude jednat o žádnou zamilovanou romantiku, a proto jsem nečekala happy end, ale tohle... ? Opravdu výborný efekt, i když krutý. Prostě celkově skvělý film se skvělým obsazením. ()

bonovox

Skvele gradovaný záver robí z tohto filmu ľahko nadpriemerný snímok. Prekvapením je hlavne herectvo Pattisona. ktorý dokázal, že vie zahrať aj dramatickú postavu. ()

pan_ponozka

Prvních 45 minut jsem čekal na zápletku, druhou 3/4 hodinu jsem už chtěl aby to skončilo. Bída a utrpení. Nedotažené dialogy, jaloví herci, uměle vytvářený děj pro děj, nesmyslné scény (vražda matky, sebevražda bratra, ostříhaná sestra, afektovaný otec1, hloupý otec2) a ten nejtrapnější konec, jaký mohl přijít. Jedna hvězda za kameru. ()

Enormita

Jeden z NAJprekvapivejších a NAJšokujúcejších záverov aké som kedy videla na filmovom plátne !!! Človek si počas filmu kladie otázku, aký je vlastne hlavný motív celého príbehu. Darmo ho hľadať počas filmu, lebo samotný hlavný motív sa prezradí až pár minút pred záverečnými titulkami. 100%, alebo *****, už len vďaka tomu záveru !!! ()

djcremo

Tak na to aký herci v tom filme hrajú, by som čakal niečo oveľa viac, ale nie som si istý, že oni za to môžu. Jednoducho plytký scénar. Holt Allen Coutler má skúsenosti väčšinou so seriálmi a od filmu by sa vyžadovalo asi niečo iné. Viac prepracovať psychológiu postáv, nie za každú cenu naťahovať čas filmu. Niekedy je menej viac. Už keď neviem dotiahnuť poniektoré veci vo filme, tak ho nebudem zbytočne naťahovať. Ale čo je dôležité, tak že film má myšlienku a nejaké to posolstvo. Viem si predstaviť, že by s toho mohla byť aj oveľa lepšia dráma. Škoda toho potenciálu. Od takéhoto typu filmov čakám to, že ešte minimálne 3 dni budem nad ním tuho premýšľať, čo sa u tejto drámy obávam. Celkovo taký priemer a nebyť toho konca tak by som ostal pri 3* ()

Zaara

Veľmi zdĺhavý dej, ktorý vás neustále iba unavuje. A potom príde zvláštne vyvrcholenie, no nič nezmení na fakte, že film bol zdĺhavý a monotónny. ()

elgordo

Tri hviezdičky za záver. Znudený a nevyrovnaný chlapec, ktorý sa mohol v podstate vždy spoľahnúť na otcovu peňaženku, sa trápil celý film a nakoniec prišlo vyslobodenie. ()

Naiki

Existuje jisty typ filmu, znacne oblibeny hlavne neznejsi polovickou pulbika, tzv. dojaky. Zakladem jejich uspechu byva (aspon do jiste miry) nenucene stimulovat emoce a dohnat divaka treba az k slzam. Tenhle film na to jde, zrejme kvuli scenaristicke a reziserske imbecilite, pres dve zasadni udalosti (jedna na zacatku... a jedna - hodne wtf! - na konci) ale zbytek filmoveho vakua tvori casto nesmyslne dialogy nebo velmi hloupe jednani hlavnich "hrdinu," kde je takrka kazdy svym zpusobem outsider, nebo antihrdina rodinnych hodnot. Vse smeruje k tomu aby po 15 minutach jasny motiv filmu - katarze spatnych rodinnych vztahu - dostal facku, a hodinu a pul tak cekame na petiminutove rozzuzleni, kdy najendou vse jde jako po masle a vsichni (co stale ziji) se semkli a maji se radi, at uz ztratou blizkych nebo znovu objevenych smyslem pro patriotismus. Hmmmm ... a "Edward Cullen" a jeho blondaty protejsek na filmovem zazitku taky moc nepridaji (ne, proste znamej ksicht vydela vic penez at uz umi hrat nebo ne, at zijou penize :) ()