Zločin se může dotknout každého z nás. Pachatele i jejich oběti uvádí Roman Svoboda. (oficiální text distributora)

Caminzind

Překvapuje mne tak nízké hodnocení. Pro mne rozhodně zábavnější, napínavější i poučnější než leckterý krimiseriál. 80% Ale průměrný televizní divák již zřejmě ztratil smysl pro autenticitu. ()

sir-dave

Zajímalo by mě, jakou skupinu diváku to má. Možná důchodce, kteří se pak dívají z balkónu a pozorují podezřelé. Viděl jsem pár dílů ale ty obličeje mi po pár minutách vypadly z hlavy. ()

Noviik

Tohle mě dříve i bavilo, což je ohledně policie velmi zvláštní věc. Myslím, že je to hlavně panem Svobodou, který umí dodat na vážnosti. ()

sskrblik

Svůj smysl to asi má, jen pro běžného diváka moc ne. Nebo řekněte, že si obličeje hledaných zapamatujete a pomůžete je tak vypátrat?! ()

crozet

Roman Svoboda ve flanelové košili, pod ní s tričkem a nad ní s nosními dírkami, které jako by chtěly obsáhnout celý svět. Celý pak uchvácen podivným až bizarním zaujetím.. ()

Mr.Hudson

Když jsem byl mladší s oblibou jsem na to koukal před spaním. V tu dobu jsem se u některých spotů i docela bál a vlastně tudíž ani nevím co mě na tomto publicistickém pořadu tak přitahovalo. Možná to "tajemno" okolo různých případů a ta atmosféra ve studiu? Kdo ví, každopádně si tento seriál budu vždy pamatovat ve spojitosti s mládím a také ve spojitosti s kriminální činností. ()

subic

Pořad striktně zaměřený na kriminalitu a pátrání po trestných činech... takže jestli něco víte, tak nám radši nevolejte a nepřidělávejte nám práci. Bohužel ke své smůle navazuje na komunistický pořad Federální kriminální ústředna pátrá a taky na komunistický pořad Maják (Modrý maják), který ale spíš informoval o činnosti Svazarmu, lidových milicí, ilegálních přechodech hranic, o třídních rozvracečích atd. ()

AlexUnited

Vynikajúci program s vysoko kvalitne spracovanými reportážami o neobjasnených kriminálnych prípadoch: hľadané a nezvestné osoby, nevyriešené vraždy, lúpeže, krádeže, vlámania, prepady, násilníci, výtržníci, podvodníci, neznáme doposiaľ neidentifikované mŕtvoly, kamerové videozáznamy, rozhovory s kriminalistami, rekonštrukcie výpovedí....Všetko samozrejme autentické, žiadne prikrášľovanie a moderátor je veľký profesionál, ktorý reláciu vedie dynamickým a pútavým štýlom. ()

majky19

Pořad "Na stopě" patří podle mého názoru k jednomu z nejlepších, ne-li vůbec nejlepšímu kriministickému pořadu, který se u nás vysílá. Každý týden jsou v něm zobrazeny 2-3 případy, které se v minulosti ne/dávno minulé staly a při jejichž pátrání po pachatelích trestných činů by mohli pomoci samotní diváci tohoto publicistického pořadu. Velmi dobrý dojem na mě dělá i moderátor tohoto pořadu Roman Svoboda, který má velmi kultivovaný projev a který dokáže okolnosti případu velmi trefně a mnohdy i vtipně shrnout. Z tohoto pohledu se vůbec nedivím, že tento pořad se již na obrazovkách české televize drží nepřetržitě takřka 17 let, protože jeho kvalita je vskutku velmi vysoká. ()

Gtados

řekl bych, že je to velmi užitečný pořad, díky kterému čas od času nějakého hajzla najdou a navíc u nás v česku si nepamatuju na podobný pořad který momentálně běží v TV. ()