Velké podmořské dobrodružství 3D

Velká Británie, 2009, 81 min

Fascinující výlet do světa pod hladinou z dílny legendy Jeana-Michela Cousteau přináší životní kino zážitek ve formátu 3D.  Napínavá a dlouhá cesta mořské želvy napříč světovými oceány nabízí vedle dobrodružství i úchvatný a unikátní pohled na barevný mořský život. Díky technologii 3D se návštěva kina stane doslova potápěčským zážitkem. Cestou na druhý konec světa provede želví průvodkyně diváky kalifornským chaluhovým lesem, australským Velkým bariérovým útesem a mexickou Roca Partida – domovem tisíce žraloků. Budeme svědky jedněch z nejúžasnějších podívaných pod vodní hladinou: pokocháme se baletem mant, doprovodíme vznešené procesí kladivounů, z úkrytu budeme sledovat nelítostný lov perutýnů, zafandíme delfínům při fotbalovém zápase a pozdravíme největšího kytovce na planetě Zemi. To a mnoho dalšího zažijeme při našem velkém podmořském dobrodružství. (oficiální text distributora)

posh.exe

Konečně film, kde byl 3D efekt co k čemu. Z dokumentu se tak stává monstrózní podívaná. Škoda toho infantilního komentáře. ()

maZSlicko

Viděl sem všechno,hada blít,letadlo couvat,ale tohle,to eště ne..Krásně natočený,3D efekty taky moc pěkný ale ten nudnej příběh o želvě ten to celý zabíjí.. ()

frufru98 odpad!

Moje první 3D v kině (což je plus), ale komentář a hudbu jsem nepřekousnul. Pro děti snad pěkný zážitek, ale pokud porovnávám s jinými podmořskými výpravami, pak pro mě ani jedna *. ()

jafuska

naprosto skvělý filmový zážitek z prostředí moře a jeho obyvateli, jelikož miluji všechny zvířata, tohle bylo pro mě fascinující, žraloci, velryby, atd, prostě unikátní dokument ()

nula87

Moje první zkušenost s 3D projekcí a musím říct že velmi kladná. Záběry zpod mořské hladiny jsou opravdu úchvatné, naroubovaný "příběh" jakž takž. Jediné co mě trochu rušilo, byl místy až infantilní komentář. Užili jsme si to i s 5-ti letou dcerou. 85% ()

ric

Bohužel uspávající nuda. Ne vyložene špatný, ale místy dosti rušivý hudební doprovod (asi aby vám to nedovolilo usnout). Něktré záběry mají značně nepřehlednou, až chaotickou kompozici - jakoby francouzi nakoupili nepovedené a vystřižené záběry od National Geographic. O využití 3D potenciálu bych při shlédnutí filmu v 3Digital / Palace nebo Village cinemas nemluvil, na IMAX to zatím bohužel nemá. ()

kamosska

Určite sa vám zdá, že 2 hviezdičky z 5 je málo. Máte možno pravdu ale ja to dávam hlavne preto, že som sa neskutočne nudila a občas som mala pocit, že zaspím. Keby to nebolo 3D možno sa tak aj stane. Bolo to nádherne, celý ten podmorský svet, no naozaj nemôžem dať viac. Už by som to nechcela pozerať ďalších 81min. Na konci bolo dojímavé kto je kriticky ohrozený a kto ohrozený. ()

patsandor

Putování želví matky je určené především pro dětské publikum, což znamená, že ho hodnotím z dětského pohledu mého malého synátora. Ten byl filmem nadšený a s ním i zbytek dětského osazenstva v kině. Záběry kamer byly skvělé a seznámení s mořskou faunou dostačující. Mladej v ZOO tráví hodně času, ale tohle tam neuvidí. ()

mouzi

efekty skvele, i kdyz mohlo byt vic tech zpomalenych a zrychlenych pri zaberech na oko zivocicha a celkove si kameraman mohl vic vyhrat.. scenar slabota, to i kdejaky jiny dokument ma kvalitni dej, nez tato slatanina.. zlata adamovska ma prijemny hlas, ale do tohoto snimku se mi moc nehodil, krom toho byl napsan docela slabe.. mozna by bylo lepsi udelat kvalitnejsi sestrih, scenar, vyhrat si vice s kamerou a komentar tam nedavat vubec, pak by si kazdy divak udelal dej sam podle sebe.. ()

Callie

Nádherný / ve 3D/ dokument, který ale je spíše určen jako hodně rodinný film. To je pro diváka od 4 let. Někdy je to tam znát. V normálním kině bych se asi dost nudila. Tam by to bylo tak 3* s odřenýma ušima. ()

brasek

Mám rád podmorské dobrodružstvá, ale tento snímok mi nesadol. Určité negatívum vnímam pohľad korytnačky na daný svet s nie príliš pútavým komentárom. ()

Radlajzzz

Nevim, ale očekával jsem od tohoto filmu víc. Děj mohl být proveden lepší, mohlo být mnohem víc zajímavější. Kdyby to nebylo 3D tak dám jen 1 hvězdu. 5 hvězd nedávám, protože děj by mohl být lepší, a i to 3D se dá udělat líp než jak bylo vidět, i hudba mohla být lépe zvolena. Pro mě nic moc. ()

Agent24

Úžasné a nejlepší dokument co jsem kdy viděl a že jsem jich viděl stovky. Ta želva je prostě famozní a skvělá a i ten dabing byl dobrý. At žije Jean Jacques Mantello. A pozor viděna verze normální na DVD ne 3D to bych dal asi za 10. ()

Anstoss

Celkem to uslo, ale ta zelva strasne smrdela! : ) Hodne decke, a kdyz uz vidite popate stejnou rybu ... Ale nektere zabery byly fakt pekne. 6/10 ()

dikmoreon

3d ? moje oci hovoria NIE ! Fakt som mal po 30minutach dost, ak ma byt toto technologia buducnosti, tak dakujem, neprosim.. Inak dokument spraveny pekne, lenze vcelku nudne, slo to spravit o dost brutalnejsie - horrorovejsie. ()

MAKITA

nádherné záběry, 3D mě moc v tomto provedení nenadchlo a komentář pojatý jako příběh želvy to celé dodělal.. Pro malé děti super, mě to trochu zklamalo.. ()

k.rakonos

Paráda. Krásné záběry podmořského světa, hlavně větších živočichů. Uklidňující, vizuální podívaná, jako stvořená pro 3D technologii. A ty, co zde napadají údajně komentář pro batolata - nechápu Vás! Je to vytvořené pro rodiny s dětmi, takže to bylo naprosto OK, i tak se tam vyskytlo pár výrazů bez vysvětlení, které třeba děti nikdy neslyšely, jako třeba plankton a další. Ale částečný souhlas - komentář mohl být více doplněný, ne u všech živočichů jsme se dozvěděli podstatná data. ()