Inga Lindström

• Slovensko Inga Lindströmová
Německo, (2004–2024), 150 h 33 min (Minutáž: 84–95 min)

Předloha:

Christiane Sadlo (kniha)

Gila von Weitershausen, Karl Heinz Vosgerau, Nicki von Tempelhoff, Hendrik Duryn, Jochen Schropp, Simone Heher, Inez Bjørg David, Nicola Tiggeler (více)

Epizody(101)

Recenze uživatele laik_60 k tomuto seriálu (34)

Vítr nad skalisky (2004) (E03)

Na zaber filmu skocili do vody a plavali a plavali ...:), Inga Lindstrom a Rachel Pilcher sa teda našli (a ja s nimi) :D ()

Cesta k tobě (2005) (E08)

Inga to celkom fajno zaokrašila,, mlada fararka  a samotarsky mladý  vdovec ... :) ()

Skok do štěstí (2005) (E09)

kone, koňari a koňarky a aj  medzi sa občas najdu lumpi ... :) ()

Dům plný vzpomínek (2005) (E10)

advokatska a klrikový macher ,,,, blbý vztah, napokon to ale im vyšlo, - Slabšia Inga :( ()

V sítích lásky (2006) (E12)

nepodarena a príliš naivna Linga, a jedna z najnepodarenejšia, blízo odpadu  :( ()

Romance u jezera (2006) (E13)

Slovákom o medvedoch v horách (a v dedinách) tento film nic nehovorí. hihi ... ()

Mraky nad Sommarholmem (2006) (E15)

Lindstromova to nezvladla, príliš rýchlo a bez zaujimavky :( ()

Koně z Katarinabergu (2007) (E19)

Moja prvá Inga, nič moc, dej osadený do švédskeho prostredia, na rozdiel od Pilcherovej cornwallu, na ktoré sa da rýchlejšie zvyknúť. Dej filmu nič moc, točí sa okolo mlčanlivej Aniky doktora Petra a jeho otca kasínového notorického gamblera. Všetko sa vyrieši pokusom o samovraždu starého gamblera. ()

Láska v Sandbergenu (2008) (E22)

ten nápad oživiť dej stratou pamäti nebol špatný. Lenže Inga to dofušovala tým,  že dej sa odohráva v 21 storočí. Ešte tak v 19 storočí by som to bral, kde človek s anamnézou straty pamäti si žije po svojom, ale dnes ? ktorý že lekár by pustil takého pacienta von ... nech si žije po svojom" , zamilovaný starosta a pekár, tiež na to kašle..., v čase internetu mobilov sa na políciu hlasí výška a farba očí ? pche. takmer polovicu filmu nás tu Inge kŕmila divákov takýmito technickými romantickými bludmi. ale nebojte každý uder do hlavy raz prebolí, a nie vždy sa "vráti život do starých koľají". ()

Hlas srdce (2010) (E34)

Marlen Lohse vyzera na fotke ako vo filme .... inak Inga Lindstromova zase si zasentimentalitne ()

Tajná seznamka (2013) (E48)

Už ste niekedy miesto vysávača zmetali z kútov plafónu pavučiny portvišom ? Ja áno, na konci vzniká protivný, zamotaný chumáč pavučín. Tak tatko "pavučinovo" dokázala Lindstromová zamotať príbeh v tomto filme. Ale neberte to ako kritiku. Bolo to zaujímavé, udržiavalo to líniu, a na konci nebolo treba žiadnych rukavíc ani odpadového koša. Všetko sa pekne rozmotalo a (ako to u autorky býva) aj dobre skončilo. ()

Srdce z ledu (2013) (E49)

kvôli "studenemu srcu" šediveho Nordena všetci trpeli, vrátane mna ako diváka, ešte že sa napokon predsa trošilinka zohrialo (aj ked Norden bol nechutný az dokonca). ()

Jiskra lásky (2013) (E51)

kaviareň pri maštali, operný spevák kydajúci hnoj spod kráv, spevácka súťaž o hasičské auto, tak toto všetko sa podarilo dať Lindstromovej dohromady. Troška popriťahovane za vlasy aa ked prirátam naivných hervo ... ts ts je to len za dva body.  Je mi ľúto Inga, mávaš aj lepšie kúsky. ()

Hvězdy nad Ölandem (2014) (E54)

u mňa doposial najslabšia Inga, zlývyber hercov (Nina bottová vyzerala voci svojim partnerom velmi staro) a scenristicky všetko nasilu a dopackané. Záver bol sentimentálne rozstrapkanýy ako starý koberec. :( ()

Osudová výměna (2015) (E55)

Chudák Fitz, toto je už štvrtá rola nevdačníka a zaletníka v Inginom seriály. Ale tak mu treba. Inak film milý, romantický dal sa odseldovať celý bez nudy ()