Suzanne je čtyřicátnice, žena doktora, matka dvou teenagerů, která žije na jihu Francie. Její nudný, měšťácký způsob života ji ničí. Rozhodne se vrátit ke své původní práci fyzioterapeutky, ve které byla skvělá, dříve než se rozhodla život věnovat výchově dětí. Manžel souhlasí a navrhne vybudovat její ordinaci vzadu za domem. Stavby se ujme dělník Ivan, bývalý vězeň. Když se s ním Suzane poprvé setká, je pohlcena náhlou a zničující přitažlivostí. Vzdá se všeho a zcela se oddá všepohlcující vášni. Jeden okamžik jí však stojí v cestě: ROZCHOD s manželem... (oficiální text distributora)

jjemi

Touha vymanit se ze stereotypu a konečně žít se změnila v posedlost. Manžel chladně a s rozvahou činí nenápadné kroky, aby dostal manželku zpět i když uvnitř to vře. Milenec je překvapený, že ho konečně a nejspíš prvně v životě někdo miluje, je dost neakční, spíš ve vleku vášní Suzanne, představitel - nezajímavý tatík. Kdo nakonec dosáhne svého? Koho to přestane nakonec bavit? Drama! Ale musíte na něj mít náladu. Škoda, že postava manžela neměla více prostoru - Attal by tomu dodal více štávy. ()

Martazoe

Depresivní příběh o nutnosti osvobození ze zlaté klece a útěk před manželem tyranem (tedy ne o nějaké rozmazlené pipině, která myslí jen na to, jak se tady rozhořčovali někteří pánové) - o ženskosti, kterou nejde spoutat ani hmotnými statky a zabezpečením. Naneštěstí, happy end se nekoná a hlavní hrdinka si svou cestu neustojí, ale pro mě bylo zadostiučení, že to ten manžel nepřežil. ()