poster

Mr. Nice

 • Velká Británie

  Mr. Nice

 • Slovensko

  Mr. Nice

Komedie / Drama

Velká Británie, 2010, 121 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • StarsFan
  **

  Film, který se velmi minul s tím, co jsem od něj čekala. Věřím, že příběh pana Howarda Markse je dostatečně zajímavý na to, aby vydal na ucelenou, stylovou dvouhodinovku, jenže to by za sebe nesměl prostě jen naházet několik nesourodých scének a nesmělo by z něj na míle daleko čišet slovo "nezávislý". Vím, že je to moje chyba a že by si Mr. Nice objektivně ty tři hvězdičky asi zasloužil, ale když po pohledu na hezky stylový plakát očekáváte něco ve stylu Goodfellas, Scarface a podobných filmů o drogovém byznysu, budete jako já zákonitě zklamáni.(6.11.2010)

 • Jizni Tlapa
  ***

  Lehce nadprůměrná sonda do života dealerské ikony a neponaučitelného fenoménu v podobě H.Markse. Zahaleno do temně kouřové clony,s perfektní první polovinou a naprosto nudně ubíjejícím zbytkem...přepálená stopáž, nic neříkající scénář a "stereotypně zachycená jointo-hra" bez potřebného vtipu a originality...(14.3.2012)

 • Terva
  ***

  Čekal jsem lepší pojetí příběhu a tak jsem byl velmi zklamán. Obsahově však příběh stojí za zamyšlení a hlavně za podívání. Snad někdy přijde čas na tu správnou pravdu. CITÁT - Dealer je ten kdo si toho koupí víc než vykouří. Já si toho koupil hodně, ale kurva, jak jsem to měl všechno vykouřit?!?!........(4.5.2014)

 • maseer2
  ***

  škoda, že nebyl celý snímek tak svižný jako jeho druhá polovina.. s odstupem mi v hlavě zůstane asi jen pár opravdu vtipných či dojemných momentů.. trochu lepší průměr - 3*(20.4.2011)

 • Skejpr
  ****

  Velmi příjemný životopisný snímek, který sice nepřináší nic nového a v nejlepších momentech silně připomíná Obchodníka se smrtí, ale stojí na příjemném humoru a výtečných hereckých výkonech (Thewlis těžce vládne)... A ta touha zapálit si po skončení filmu brko je nepopsatelná!!(27.3.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace