poster

Mr. Nice

 • Velká Británie

  Mr. Nice

 • Slovensko

  Mr. Nice

Komedie / Drama

Velká Británie, 2010, 121 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • EvAnSiT
  ****

  Možno zobrazením "láskyplného" otca, možno "stvárnením" milujúceho manžela, možno "inteligenciou" akou hlavný protagonista oplýval, si ma tento snímok získal, navzdory problematike, ktorú rozoberal. V závere sa tisli slzy do očí, vďaka skvelému hereckému výkonu Rhysa Ifansa.(26.7.2011)

 • StarsFan
  **

  Film, který se velmi minul s tím, co jsem od něj čekala. Věřím, že příběh pana Howarda Markse je dostatečně zajímavý na to, aby vydal na ucelenou, stylovou dvouhodinovku, jenže to by za sebe nesměl prostě jen naházet několik nesourodých scének a nesmělo by z něj na míle daleko čišet slovo "nezávislý". Vím, že je to moje chyba a že by si Mr. Nice objektivně ty tři hvězdičky asi zasloužil, ale když po pohledu na hezky stylový plakát očekáváte něco ve stylu Goodfellas, Scarface a podobných filmů o drogovém byznysu, budete jako já zákonitě zklamáni.(6.11.2010)

 • Radiq
  ****

  Je to fakt hodně podobny Kokainu s Deppem, ale tohle je mnohem větši sranda. Taky je to každymu tady bližší tím, že tráva je mnohem oblíbenější než koks. No a pokud vás po chvilce sledování filmu napadne si zahulit, tak je to film pro vás. Rhys Ifans a hlavně David Thewlis perlí (hlášky, finty, situace) a vsaďte se, že minimálně 1 záběr vám v hlavě zůstane (kdo viděl, ví, o čem mluvim, chchch). Ale ve skutečnosti je tam toho mnohem víc, co stojí za to. No a u závěrečnejch titulků mám takovej dojem, že hraje pisnička, kterou my známe od Pavla Bobka jako "Poď stoupat jak dým"... jsem nevěděl, že Bobek je takovej hulič...(6.7.2011)

 • Jizni Tlapa
  ***

  Lehce nadprůměrná sonda do života dealerské ikony a neponaučitelného fenoménu v podobě H.Markse. Zahaleno do temně kouřové clony,s perfektní první polovinou a naprosto nudně ubíjejícím zbytkem...přepálená stopáž, nic neříkající scénář a "stereotypně zachycená jointo-hra" bez potřebného vtipu a originality...(14.3.2012)

 • F.man
  ****

  Moc přijemné dvě hodiny. Mr. Nice asi nebude ten TOP film o (drogových) dealerech, ale v zásadě má všechno co tenhle biografický žánr mít má. Je tady charismatický, dobře zahraný hrdina, který nemá problém vyje*ávat se státní autoritou, je tady zachycena jeho kreativita a vzestup, jeho nejlepší léta a samozřejme jeho "pád". Mr. Nice má navíc podporu ve vedlejších rolích (ano zejména Thewlis a krásná Sevigny), v prostředí ve kterém se odehrává a ve vývozním artiklu, který Marks distribuje. No a hlavně, je to evropský film, který svým stylem a střihem nehraje tak moc na efekt jako hollywoodské studiovky a může si tak dovolit být více naturalistický ale zároveň i více stylizovaný. Příjemné čtyři hvězdy. Já se bavil skvěle.(28.2.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace