Make It or Break It (TV seriál)

Drama / Sportovní

USA, 2009, 48x45 min

Michael Suby

Ayla Kell, Josie Loren, Cassie Scerbo, Candace Cameron Bure, Peri Gilpin, Chelsea Hobbs, Susan Ward, Neil Jackson, Anthony Starke, Rosa Blasi, Johnny Pacar, Zane Holtz, Brett Cullen, Nicole Gale Anderson, Mia Rose Frampton, Michelle Clunie, Chelsea Tavares, Nico Tortorella, Sean Maher, Amanda Leighton, Erik Palladino, Joshua Bowman, Marsha Thomason, Cody Longo, Bre Blair, Kathy Najimy, Meagan Holder, Alice Greczyn, Jeanette Brox, Trent Garrett, James C. Burns, Milena Govich, Hal Ozsan, Stacy Edwards, Christine Corpuz, Marina Sirtis, Debbon Ayer, Jeff Francisco, Lauren Gottlieb, Traci Dinwiddie, Tarah Paige, Kimberly Estrada, Sandi Aries, Marco James, Brad Rowe, Finola Hughes, Katherine LaNasa, Jessica Walter, Gabrielle Carteris, Camryn Grimes, Dan Gauthier, Tiya Sircar, Nadia Comaneci, Tamlyn Tomita, Brent Alan Henry, Michelle Noh, Rebecca Spicher, Allison Caetano, William Russ, Malia Tyler, Parker Young, Julia Putnam, Nicholas Downs, Sunita Param, Matthew Troyer, Juan Gabriel Pareja, Mike Foy, Alyssa Shafer, Frank Pacheco, Shammy Dee, James Preston, Clint Jung, Kaitlyn Dever, Ashley Fink, Delpaneaux Wills, Caslin Rose, Josh Adamson, Dameon Clarke, Marinna Engwall, Alex Sgambati, Kat Rogers, Christopher L. Robinson, Josh Abraham Webber, Dahlia Salem, Julian Starks, Marcus Coloma, Michael D. Roberts, Karen James, Diva Zappa, Mandy June Turpin, Michael Traynor, Anne Marie Howard, Maria Serrao, Marsha Clark, Anzu Lawson

Tak předně, zatim je to jedinej sportovní seriál, kterej se mi dostal do ruky. Mě to chytlo a dost se mi to líbilo, po první sérii jsem zhruba někde okolo 80% a těšim se na druhou. Sympatický postavy, jak holky tak i trenér, samozřejmě s vyjímkou blond Lauren a taky mě štve Carter, protože odehrál celou sérii s jedním výrazem v obličeji. Možná, že se někdy kouknu na opravdovou gymnastiku, abych viděl jaký je skutečný rozdíl. *** Během druhé série jsem se ujistil v tom, že je to pro mě momentálně jeden z nejzajímavějších seriálů. Protože mě baví, ty výhry, prohry, souboje, dramata. Vážně hodně. Sice jsou tu maličkosti, který mě vytáčej, ale to se dá přežít. Jediný co mi vadí je Lauren, protože ta její postava se nijak nemění, nedokáže se ponaučit. Trochu už mi vytáčela i Emily, protože pořád neví co chce. Moje favoritka je Payson a hned za ní v závěsu je Kaylie. Na Světovém klání už se holky předvedly a já jsem zvědavej co si ponechali do třetí série a na olympiádu.*** Třetí zkrácená série přinesla přípravu na OH v Londýně a dvě nové, celkem zajímavé postavy Wendy a Jordan. Škoda toho, že to na OH nedotáhla Kelly, tu jsem měl docela rád. Nakonec trochu vývoje prodělala i proklínaná Lauren. A jsem poměrně zklamanej, že jsme se na hry nakonec nepodívali. Přijde mi divný, že to skončilo tím výběrem. Holky jsem si oblíbil a mam je rád, škoda, že končí..(10.4.2011)

Gymnastická nostalgie a spoustu teenage problémů, nic víc, nic míň.(22.5.2012)

Komplet. Sledovala by som aj ďalej. // Zatial do 2x10. Bavi. Je pravda, ze dramy sa uz trochu opakuju, ale ich vysledok nebyva vzdy jednoznacny a nesuhlasim s komentarmi, ze serial je stupidny.(4.11.2010)

Tady je návod na to, jak se u tohoto seriálu bavit: 1) Nedejte na první dojem: Ano, ze začátku to vypadá, že jde hlavně o techtle mechtle, ale vy, seriálem protřelé publikum, se tím nesmíte nechat zmást ... 2) Nečekejte neočekávatelné: Všem je nám jasné, že to není chytré jako Prison Break, tajemné jako Lost, či vtipné jako TBBT, tak trošku shovívavosti, prosím :) 3) Vydržte a nevzdávejte to: Pár prvních dílů je slabších, ale jenom proto, že, jak se říká, nejlepší patří na konec. Když překonáte začátek, dočkáte se epizod, které jsou vtipné, soutěživé, přátelské, bojovné a zajímavé.(26.8.2010)

Mám kladný vztah ke gymnastice. A i když je tenhle seriál až přespříliš cílen na skupinu náctiletých, což já tedy už dlouho nejsem, a i když občas i těch jejich dramatických zápletek trpím a kroutím hlavou, jedná se o velmi přijemný seriál, na který se dobře kouká.(2.5.2010)