poster

Make It or Break It (TV seriál)

Drama / Sportovní

USA, 2009, 48x45 min

Hudba:

Michael Suby

Hrají:

Ayla Kell, Josie Loren, Cassie Scerbo, Candace Cameron Bure, Peri Gilpin, Chelsea Hobbs, Susan Ward, Neil Jackson, Anthony Starke, Rosa Blasi, Johnny Pacar, Zane Holtz, Brett Cullen, Nicole Gale Anderson, Mia Rose Frampton, Michelle Clunie, Chelsea Tavares, Nico Tortorella, Sean Maher, Amanda Leighton, Erik Palladino, Joshua Bowman, Marsha Thomason, Cody Longo, Bre Blair, Kathy Najimy, Meagan Holder, Alice Greczyn, Jeanette Brox, Trent Garrett, James C. Burns, Milena Govich, Hal Ozsan, Stacy Edwards, Christine Corpuz, Marina Sirtis, Debbon Ayer, Jeff Francisco, Lauren Gottlieb, Traci Dinwiddie, Tarah Paige, Kimberly Estrada, Sandi Aries, Marco James, Brad Rowe, Finola Hughes, Katherine LaNasa, Jessica Walter, Gabrielle Carteris, Camryn Grimes, Dan Gauthier, Tiya Sircar, Nadia Comaneci, Tamlyn Tomita, Brent Alan Henry, Michelle Noh, Rebecca Spicher, Allison Caetano, William Russ, Malia Tyler, Parker Young, Julia Putnam, Nicholas Downs, Sunita Param, Matthew Troyer, Juan Gabriel Pareja, Mike Foy, Alyssa Shafer, Frank Pacheco, Shammy Dee, James Preston, Clint Jung, Kaitlyn Dever, Ashley Fink, Delpaneaux Wills, Caslin Rose, Josh Adamson, Dameon Clarke, Marinna Engwall, Alex Sgambati, Kat Rogers, Christopher L. Robinson, Josh Abraham Webber, Dahlia Salem, Julian Starks, Marcus Coloma, Michael D. Roberts, Karen James, Diva Zappa, Mandy June Turpin, Michael Traynor, Anne Marie Howard, Maria Serrao, Marsha Clark, Anzu Lawson
(další profese)
 • santiamén
  **

  1. díl...Nechytlo mě to a při současném výběru seriálů se mi nechce dávat Make It or Break It druhou šanci. Atraktivní prostředí gymnastiky ale nepochybně za tu námahu mnohým stát musí.(3.12.2011)

 • Kamca_
  ****

  Po půlce první řady musím říct, že mě to fakt dostalo. Má to výborný spád. Zatím jsem se ani jeden díl nenudila. Výběr herců se mi moc líbí. Gymnastiku už od dětství miluju. Zatím dávám jen 80%. Ale časem dám možná plný počet. Uvidíme. Postupně se podívám na všechny díly. Edit po všech dílech: Celkově je to pořád jen na 80%. Nejlepší byla první série. Druhá už byla chvílema slabší díky přebytečným řečem a intrikám. A třetí řada se docela povedla, i když jsem čekala o něco lepší a jiný konec ...(26.4.2014)

 • Nathalie
  ***

  Béčková Gossip Girl mezi kladinou a bradly. Ale jako vzpomínka na gymnastické dětství poslouží. :) (pilot)(8.8.2010)

 • MoiJe
  ****

  Komplet. Sledovala by som aj ďalej. // Zatial do 2x10. Bavi. Je pravda, ze dramy sa uz trochu opakuju, ale ich vysledok nebyva vzdy jednoznacny a nesuhlasim s komentarmi, ze serial je stupidny.(4.11.2010)

 • trpaslixx
  ***

  Mám kladný vztah ke gymnastice. A i když je tenhle seriál až přespříliš cílen na skupinu náctiletých, což já tedy už dlouho nejsem, a i když občas i těch jejich dramatických zápletek trpím a kroutím hlavou, jedná se o velmi přijemný seriál, na který se dobře kouká.(2.5.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace