Najznámejšia relácia glosujúca udalosti uplynulých 7 dní. Moderuje: Elena Vacvalová. (TV Markíza)

agassi68

Pre mňa kultová relácia. K tomu aby ste si užili tento druh humoru treba mať všeobecný politicko-spoločenský prehľad a nebyť na strane Fico and comp. Samozrejme odchodom Radiča a Satinského za lepším, stratila relácia dve silné osobnosti, ale Lasica a spol. mi zlepšovali náladu zakaždým. Postupne odchádzali do večných lovísk Labuda, Dančiak, Geišberg a bohužiaľ aj sám majster glosy Lasica. Sledujem aj novozložený tím no ukázalo sa, že hore spomínaní sú prakticky nenahraditeľní.. ()

3Libras

O jednu hviezdu menej ako predchodca odo mňa. No je to spôsobené len tým, že mnoho tých najlepších hostí ubudlo. Ale stále je to veľmi fajn a jednou z mála pozerateľných slovenských relácií. A aj Elena ako moderátorka je veľmi fajn (ale jednoznačne len bez Olivera :) ). Ďakujem JOJ, že zachránila túto reláciu. ()

djsaly

Ak by som mal zhodnotiť tento formát ako celok tak je to humoristicko-glosátorská TV show uvádzaná "Eňou", ktorá pláva v týchto vodách hádam "odjakživa" a má rovnaký scenár či stálych hostí dnes i včera ešte na konkurenčnej stanici (s rovnakým názvom bez "s.r.o.") Neskorá večerná hodina vysielania uberá širokej verejnosti (vysielanie po 22 hod. aj vzhľadom k obsahu *18) okrem pravidelných divákov medzi, ktorých nepatrím ale ak v tej dobe mám zapnuté TV a chcem sa pobaviť z udalosti a príhod uplynulých dní v podaní určitých hostí tak sa moje hodnotenie pohybuje v rozmedzí od 2* po 4* ()

Lacike

Už ma to baví trochu menej ako za starých čias na Markíze. Z časti vynútenou obmenou hostí. Radič, Satinský a spol. sú nenahraditeľní. Z časti ma už politika toľko nebaví ani v satirickej podobe. Ale vo svojom žánri je to top relácia a po dlhšom čase som ju zase začal pravidelne sledovať. Najviac ma baví Lasica a Feldeková. ()

Anderton

Zaujímalo by ma, nakoľko je program Sedem napísaný vopred a koľko obsahuje improvizácie. Asi to bude tak medzi, témy budú protagonisti vedieť vopred a pripravia si tak zhruba, čo by k nim mohli povedať. Glosami vedie samozrejme Lasica, bez neho by bol program polovičný, len by nemusel stále skákať do reči ostatným. Obsadenie je väčšinou vyvážené, občas ale mnohí odriekli a bolo to na kvalite a vtipnosti komentárov cítiť. ()