Zinos, mladý majiteľ reštaurácie, nemá práve veľa šťastia. Jeho priateľka Nadine sa odsťahovala do Šanghaja, zákazníci jeho reštaurácie Soul Kitchen začali bojkotovať nového šéfkuchára, a Zinos má ešte k tomu problémy s chrbticou! Veci sa začnú obracať k lepšiemu, keď ľudia prichádzajú na chuť jeho novej kulinárskej koncepcii. To však nestačí na to, aby Zinos našiel pokoj v duši. Rozhodne sa preto odletieť za Nadine do Číny a dať všetko do poriadku. Reštauráciu nechá na starosti svojmu nespoľahlivému bratovi Illiasovi. Oba kroky sa ukážu ako katastrofické: Illias vďaka pochybnému realitnému agentovi príde o reštauráciu a Nadine už má nového milenca! Zostáva mu ešte posledná šanca, aby spolu s bratom Illiasom získali späť Soul Kitchen. Na to by však museli prestať s hádkami a začať pracovať ako tím. (oficiální text distributora)

astaroth27

Pri sledovaní Soul Kitchen mi vôbec neprekážalo, že dej sa odoberá podľa klasických filmových šablón. Výborná oddychovka, ktorá bez zbytočnej vtieravosti nabije pozitívnou energiou, sympatickí herci. Zatiaľ čo obvykle sa od postáv dištancujem, tu som peripetie prežívala spolu s Zinosom a Illiasom. Nemčinu vnímam ako plus, subjektívne 90%. ()

Leník

Navnadilo mě zdejší poměrně dobré hodnocení, ale následovalo velké zklamání. Scénář se mi zdál až zoufale neoriginální. Má to být komedie, ale já jsem se nezasmála, ba ani neusmála ani jednou. Zato však jsem vždy přesně poznala, kdy měl podle plánu tvůrců můj smích přijít. Ale nepřišel... ()

sibskyn

Nečekal bych, že by režisér, který předtím natočil Gegen die Wand, by mohl natočit něco takového. No a musím říct, že je to skvělá "hořká" komedie. Skvěle natočené, děj pěkně odsípá a pořád je na co se dívat. Navíc Moritz a Birol jsou úžasní, škoda jen že Birol není na plátně nějak moc dlouho. Skvělý film, podívej te se na něj! ()

PTuranyi

Vydarená nemecká komédia o Grékovi vlastniacom malú reštauráciu, ktorého okrem odchodu priateľky do Číny zlomí aj prietrž. Celé sa to nesie v takom slobodnom duchu okraja spoločnosti, kde sa vyskytujú kadejaké osoby a o peniaze až tak veľmi nejde. Táto veselá zbierka osobností od hlavného hrdinu Zinosa, jeho brata z basy a kamarátov zlodejov, cez svojského kuchára, podnájomníka dôchodcu, priateľku z lepšej rodiny a podlého spolužiaka podnikajúceho v realitách, tvorí výbušnú zmes, ktorá má veľký potenciál vyústiť do vtipných situácií. Produkcia je dobrá a aj herci hrajú presvedčivo. Na prvý krát som sa výborne bavil no druhý krát mi to už také zábavné nepripadalo. Úroveň humoru je tak na úrovni Fakjú pán profesor. 75% ()

lada32

Skvělý komediální nářez pro ještě snad věřící lidi,co vzpomínají na dobu,kdy se v Evropě dělaly skvělé komedie.Neotřelé s vynikajíci muzikou.Vrcholem bylo afrodiziakové jídlo. ()

RoyBatty444

Prisťahovalci opäť ukazujú Nemcom ako sa robia filmy. Drsná komédia o Láske, biznise, brotherhood, priateľstve a samozrejme jedle. ()

Houbos

Po dlouhé době ztřeštěná komedie, ve které se neprdí, nezvrací ani nemasturbuje. K nevíře, ani jednou. Nic z plejády osvědčených Hollywoodských mrzkoztí. Bylo mi záhadou, jak mohl v dnešním Německu vzniknout nadprůměrný film. Odpověď: režisér Turek, herečka Maďarka, producent snad Němec a tak dále. Trailer zaujal, ale stejně jsem zachovával skepticizmus. Nebyl na místě, nic se nepokazí a skvěle jsem se bavil až do konce. Moje doporučení a v žánru komedie napoprvé nejvyšší hodnocení. P.S.: A to nemám rád naše německé kolonizátory. ()

juluch

napriek malym nezrovnalostiam, lavirovaniu medzi dojakom, komediou a socialnou studiou, prvoplanovym vtipkom, tento film zautocil na moje dojmologicke ja a ani spominany balast mi nezabrani dat mu 4. ()

shalash

V titulku je uvedeno drama, pro mě zde ale nic komického nebylo, otázka je jestli tam bylo i něco dramatického... Laciný film, herecké výkony podobné kvalitě z Kobry 11 a celkově nuda... maximálně ty dvě hvězdy ()

daemonicek

turci se proste s reky asi nikdy nebudou mit radi, ale u Fatiha Akina me tento az dementne zesmnesnujici ton druhe strany opravdu prekvapil.. nevim co mu kdo udelal, ze citil potrebu tohle natocit.. des bes.. ()

Pythonator

Když v televizi nic nejde, tak člověk nepohrdne ani dobře hodnocenou německou sračkou. Podíval jsem se na Soul Kitchen spíše ze zvědavosti, protože jsem nevěřil, že by to mělo být tak dobré, jak tvrdí hodnocení. Musím uznat, že na německý film je to špičkové vynikající dílo, ale jenom v rámci těch německých. Jinak řečeno, patří to mezi těch několik málo dobrých německých filmů, ale pořád to není dost dobré, aby to nevypadalo německy. Jelikož Němci nemají smysl pro humor a Turci už vůbec ne, tak Soul Kitchen není ani tak vtipná komedie, jako zajímavá komedie. Nejvíc to odsraly řecké postavy. Vsadil bych se, že by stejný film dokázali Řekové natočit daleko lépe a možná by byl i vtipný. ()

SkeeveTulp

Dostal jsem tip, že by to mohlo být něco jako Šéf. Pohodový, mile vtipný film o vaření a jídle. Bohužel film vypadá spíš jako když vaří Sapík s Babicou. Zajímavé ingredience i vcelku zajímavý, i když nijak originální nápad, ale zoufale to nedrží pohromadě. Některé scény a chování postav vůbec nedávají smysl, jako kdyby tak třetina filmu zůstala ve střižně. Když už se v tom eintopfu objeví zajímavá scéna, je předvídatelná a buď zbytečně natažená, nebo naopak useknutná. Škoda, přeškoda. ()

Anglofile

Prijemna, oddechova komedie. Trosku predvidatelna, ale skvele herecke vykony.Fatih Akin je rozhodne velmi zajimavy reziser, ktery umi natocit poutavy film, drama, komedii ci sladak... ()