poster

Úkryt

 • USA

  Panic Room

 • Slovensko

  Úkryt

Drama / Krimi / Thriller

USA, 2002, 112 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Le_Chuck
  ***

  Aj cez vizuálne serepetičky a celkom dobrý nápad je toto pre mňa zatiaľ najslabšia Fincherovka. Celkovo ale nadpriemerný triller.(14.6.2005)

 • TheDarKnig
  ****

  ano, je to velice kvalitni thriller s opravdu krasnymi prulety kamery a celkovym technickym zpracovanim a vyuziva docela dobry namet pribehu odehravajiciho se v jednom byte, coz pridava na komorni atmosfere, o pekne posloupnosti casu nemluve.. ale, na Finchera bych cekal o neco lepe zpracovany scenar (jako celek), takhle sice zustavaji vsechny ty plus ze zacatku, ale z takovehoto tematu se dalo vyzdimat mnohem vic a od Finchera nic jineho nez dokonalost neocekavam. zel jak rikam nedostavil se ten pocit ala Se7en nebo Fight Club.. takze stale dobry thriller o dvou lidech skryvajicich se pred lupici v nedobytne pevnosti (i v tomto sem nasel nejake nelogicnosti, jakoby pan reziser nahle nedokazal film od techto problemu uchranit), o neco slabsi nez Zodiac, ktery tezi s toho, ze je podle skutecne udalosti.. A v celku thriller jako mnoho dalsich. nejake ty 4(28.3.2010)

 • Anthony
  ****

  Titulky opět originální (podobně u Sedm) s pěknou hudbou od Howarda Shorea. Většinu filmu přítomna opravdu "hustá", temná atmosféra. Hrátky s kamerou - to prostě miluju. Výborní herci (Nicole nehledejte, jen telefonuje). Jen ten závěr mě trochu zklamal.(25.7.2003)

 • gudaulin
  ****

  Slušný kriminální thriller, který je zajímavý z hlediska režie. Fincher sice umí i lepší kousky, ale i tady kouzlí s kamerou, volí neobvyklé úhly snímání, hraje si se siluetou za dveřmi, využívá příšeří, aby zdůraznil atmosféru opuštěného domu. Slabší stránku tvoří spíš scénář, který několikrát lehce zaskřípe (už jen tak pozdní příjezd policie vzhledem k tomu, že jde o luxusní prominentní čtvrť) a především kazí závěr filmu. Ten mohl být nápaditější, podobný konec už diváci znají z řady jiných filmů. Po herecké stránce podle očekávání kralují Foster a Whitaker. Celkový dojem :75 %.(16.8.2008)

 • 3DD!3
  ****

  Velice podařené. Přesto scénář není na tak vysoké úrovni jak jsme u Finchra zvyklí. Obsazení je taky fajn: Jodie Foster skvělá, Kristen Stewart mrňavá, Jared Leto ukecaný a Forest Whitaker sympatický. Příjemná podívaná.(20.7.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace