Úkryt

Panic Room

Úkryt

Drama / Krimi / Thriller

USA, 2002, 112 min

|| Scenár: David Koepp | Hudba: Howard Shore | Produkcia: Ceán Chaffin, Judy Hofflund, David Koepp, Gavin Polone | Distribúcia: Columbia Pictures | Rozpočet: 48 miliónov $ | Tržby: 196,397,415 $ || Remeselná dokonalosť, nulová nadčasovosť. Rutinná prvotriedna práca od Finchera na minimálnom priestore. Najsilnejšími devízami filmu sú jednoznačne vyrovnané herecké výkony všetkých zúčastnených a nápaditá kamera. 80% | Blu-Ray, THX, HU DTS |(28.8.2011)

Napínavý, neotřelý děj. Fincherovská temnota se tentokrát nekoná, "pouze" velmi solidní thriller, okořeněný několika trikovými finesami (průlet kamery uchem konvice). Jodie Foster jako vždy skvělá. Potěší opět vidět Foresta Whitakera, i když v záporné roli, tak pořád s dobrým srdcem. U něho by to ani jinak nešlo :o)(13.1.2003)

David Fincher je můj oblíbený režisér,prostě se mi líbí jeho styl.A i když je "Úkryt" v rámci jeho filmografie vlastně nejnormálnějším snímkem ani náhodou mě nezklamal.Kvalitní scénář,slizcí padouši a moje favoritka Jodie Foster v hlavní roli předvádějí výborné herecké výkony.(25.9.2003)

Ohromně napínavý thriller ztísněného prostředí s výbornou Jodie Foster. Spolu se Sedmičkou nejlepší film Davida Finchera. 80%.(30.9.2006)

Za první hodinku 5 hvězd ale poté co se z nešikovných směšních lupičů stanou psychopatičtí vrazi(hlavně z Raula) se z toho stává těžkotonážní béčko.A ten konec!Ten konec!Uáááá.Strašné.Dvě hvězdy dolů.Ale Whitaker je skvělý, stejně jako kamera. 5/10(6.11.2003)