poster

Faster

 • Česko

  Rychlejší

 • USA

  Faster

 • Slovensko

  Neľútostný pomstiteľ

Akční / Drama / Krimi / Thriller

USA, 2010, 94 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Superpero
  ***

  Jsou tam celkem zábavný postavy a proto se na to dá příjemně koukat. Rock tam téměř nemluví, jen přepumpovaně chodí a zabíjí. Pak je tam přemotivovanej zabiják, co se narodil jako jakýsi poloretard, ale vyloupl se z něj hyperinteligentní supermodel / jogín / horolezec - romantik. No a pak ještě zkrachovalej Billy Bob Thorton, kterýho nesnáší žena a má megašpekatýho syna. Dalo se to přežít, i když to má promarněnej potenciál.(12.5.2013)

 • T2
  ***

  Rozpočet $24miliónovTržby USA $23,240,020Tržby Celosvetovo $35,500,904Tržby za predaj DVD v USA $12,214,928 //počet predaných kusov 802,559║ Tak Dwayne Johnson je drsňák na pohľadanie a taký dnešný zástupca Arnolda Schwarzeneggera, moc toho nenahovorí ale za to ani sa moc nemusí snažiť a hneď pri ňom vedľajšie postavy vyznievajú nechcene do prázdna, hlavne ten nájomný zabiják tam je akosi na vyše, možno navodenie dramatu až tak tomuto filmu nesedí ale priamočiara akcia tu újde, priemer bez ambícií. /50%/(16.1.2011)

 • Gilmour93
  ****

  Milosrdná Nemesis s rukama jak lopaty na sníh a rameny o šířce automatu na bagety chce svoji pomstu a taky ji systematičností ve stylu T-800 (dokonce i části lebky mají ze stejných materiálů) dostane.. Čekat od pana Johnsona nějaké herectví je asi stejná pošetilost, jako stoupnout si nyní do newyorkských doků a vyhlížet připlutí Titanicu, nicméně vítám jeho návrat do akčních vod a snad tímto definitivně poslal vílu Zubničku na prohlídku k doktoru Szellovi z Maratónce. Bob Cop Thornton ve své typické roli losera odvádí rutinní výkon z povinnosti a O.Jackson-Cohen, jakožto narcis-zabiják, dokonale zhmotnil nesympatično - pokud to byl úmysl, patří mu poklona. Faster rozhodně není čistokrevný akční film, spíše povrchně hloubavá pocta 70. létům zabalená do nablýskaného moderního obalu a s na žánr ne zcela obvyklou hudbou C.Mansella, která však právě svou nekonfekčností vnáší do filmu potřebný punc osudovosti a umožňuje snadnější toleranci místy dosti skřípajícího scénáře. Ty, co bědují nad absencí létajících vozů z traileru, musím odkázat formou decentního spoileru na alternativní konec: Nejdříve souboj aut, potom duel na silnici ve stylu spaghetti westernů, kdy se ukáže, že DRIVER je FASTER, než KILLER, načež naštvaná nevěsta bude v černém a Dwayne odjíždí směr západ slunce s kolonou fízlů za zády. Vážení, já se bavil..(27.5.2011)

 • Shit
  ****

  Dwayne Johnson drsnej a vysvalenej jak nikdy vyleze z kriminálu hned v úvodních minutách filmu a jen co doběhne od věznice ke svýmu fáru, tak okamžitě nastupuje drsnou cestu pomsty, kde svuj malej seznámek zmrdů začne urychleně vyprazdňovat a bez mrknutí oka všechny popravovat svoji osmatřicítkou, navíc super soundtrack hned naladí na tu správnou notu a je jen škoda, že ke konci to začne trochu uvadat a jak závěrečný odhalení, tak i linie s nájemným zabijákem jsou celkem o hovně a Billy Bob Thornton toho taky moc nepředvede.(3.2.2011)

 • Flipnic
  ****

  Perfektní akční béčková pecka 21. století!! :-)) Nevím proč, ale Dwayne Johnson mi připomínal "obrodu" 80.kovýho Arnieho!! Výborná oddechovka o drsným mstitelovi, kterej jde za pomstou jako divoký zvíře utržený ze řetězu. Jen tak dál !!!(20.2.2011)

 • - Driver (Dwayne Johnson) jazdí na Chevrolete Chevelle. Podľa dvojitých zadných svetiel sa dá predpokladať, že ide o model z rokov 1971-1972, avšak predné svetlomety a mriežka chladiča pochádzajú z modelu, ktorý sa vyrábal iba v roku 1970. (m.a.t.o.)

 • - Řidič (Dwayne Johnson) používá revolver Ruger Super Redhawk Alaskan ráže 454.casull, což je jedna z nejsilnějších ráží pro krátké zbraně. (HectorHagman)

 • - Spoiler: Film má také alternativní konec, ve kterém nájemný vrah zemře. Ve scéně, která trvá přibližně 10. minut, volá se svojí manželkou, přitom v zrcátku uvidí, že se na něj zezadu řítí řidič. Oba se vybourají, probíhá přestřelka, řidič je opět postřelen, zabiják však také. Nakonec řidič přežije a zabiják umírá. Následně se to dozví, jeho manželka, která střílí do láhví od piva, a řidiče pronásleduje velký počet policejních vozů. (Ouwen)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace