poster

Faster

 • Česko

  Rychlejší

 • USA

  Faster

 • Slovensko

  Neľútostný pomstiteľ

Akční / Drama / Krimi / Thriller

USA, 2010, 94 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Davies182
  ****

  Kdo tohle nepobere, jako by nezažil akční osmdesátky! To je vážně takový problém, přehoupnout se tři desetiletí nazpět a vidět ve Faster báječně natočenou jednohubku ála Schwarzenegger´s golden times? Tempo nepoleví od prvního nervózního přecházení v cele až po závěrečné titule, akce je dávkována se zkušeností adrenalinového narkomana, a celé to navíc má skvěle napsané postavy. Klidně se přiznám, že jsem hodinu a půl na střídačku vrněl blahem a potměšile se usmíval: jak snadné je vrátit se zpátky v čase, když se chce! S Tillmanem do světlejších retro-zítřků. P.S. Ještě jeden film s Carlou Gugino, a hrozí mi srdeční kolaps - po Strážcích a nové řadě Californication se mé hormony odmítají vrátit do normálu.. a teď tohle (zdravím Balakriele :-*)!(7.3.2011)

 • sarkas21
  ****

  slysel jsem ze to stoji za prd.ale po zhlednuti jsem byl w rozpacich,pripomelo mi to film 12kol newim ani proc.ale dobre rock zase kazdemu ukazuje jak je zdatny a nebojacny a jde do wseho za kazdou cenu.ale konec jim trosku uletel jak ho detektiw streli primo do te desticky w hlawe to nemuselo byt.jinak super podiwana 4hwězdy 5tá neni kwuli konci(23.8.2011)

 • Spiker01
  ****

  Jeden z menších a oddychovějších filmů The Rocka, který ale neurazí a nabídne celkem zajímavou zápletku. Kdo nemá rád The Rocka, tak se mu nebude pravděpodobně líbit ani film. Na druhé straně zákona, "té správné," stojí Billy Bob Thorton. Tohoto herce mám docela rád a právě on je mnohem důležitější postavou, než by se mohlo na první pohled zdát. Naopak nechápu, co vedlo tvůrce k tomu, prohloubit příběh třetího do party, kterým je nájemný zabiják. Ten je popsán jako vysoký elegán, který bere svou práci nade vše. Vlastně je to velkej fanatik, který má ženu, co ho v tom podporuje a je to v podstatě ten největší magor. I přes příliš velké prohloubení příběhu mu není ve filmu věnováno moc prostoru a vy se můžete v klidu soustředit na válku mezi "řidičem" a poldy...70%(22.10.2012)

 • Slasher
  ****

  Léta jsem si přál Rockův návrat k akční drsnosti a tady se to konečně splnilo. A to tak, že je to solidní a poměrně přímočarý akčňák, který má k dokonalosti daleko (zamrzí hlavně absence pořádnýho dodržkydávání), ale dá se (s nevelkým očekáváním) více než pohodlně užít. Prvních 8 minut je geniálních, pak to jde z kopce a pak zase do kopce. Dwayne, jako "guy who refused to die", není "vyčpělý", ale přesně takový, jaký být má. Žádný úšklebky a zářivý úsměvy, žádná víla zuběnka. Prostě málomluvný a respektuhodný mstitel neboli "driver". Dobrý je i Billy Bob ("cop"), který dostal hodně prostoru, a snesitelná je i třetí hlavní postava filmu - "killer" - blb ale celkem zábavný. A sladkostí jsou tu prvotřídní sporťáky. Na mé straně spokojenost. 7/10.(7.2.2011)

 • T2
  ***

  Rozpočet $24miliónovTržby USA $23,240,020Tržby Celosvetovo $35,500,904Tržby za predaj DVD v USA $12,214,928 //počet predaných kusov 802,559║ Tak Dwayne Johnson je drsňák na pohľadanie a taký dnešný zástupca Arnolda Schwarzeneggera, moc toho nenahovorí ale za to ani sa moc nemusí snažiť a hneď pri ňom vedľajšie postavy vyznievajú nechcene do prázdna, hlavne ten nájomný zabiják tam je akosi na vyše, možno navodenie dramatu až tak tomuto filmu nesedí ale priamočiara akcia tu újde, priemer bez ambícií. /50%/(16.1.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace