Po deseti letech ve vězení má Řidič (Dwayne Johnson) jediný cíl – pomstít smrt svého bratra během nezdařené bankovní loupeže, která měla za následek i jeho uvěznění. Teď je z něj svobodný člověk se seznamem "úkolů" v ruce, konečně se vydává za svým cílem... ale na stopě mu jsou další dva muži – policejní veterán (Billy Bob Thornton), kterému zbývá jen několik dní do důchodu, a mladý egocentrický zabiják (Oliver Jackson-Cohen), který se v umění zabíjení vyžívá a našel konečně důstojného protivníka. Lovec je současně i kořistí. Jde o závod s časem na život a na smrt. Záhady kolem smrti Řidičova bratra se prohlubují a na světlo vyplouvají další podrobnosti, které naznačují, že Řidičův seznam možná není kompletní. (oficiální text distributora)

RajCZitko

Když jsem se na to koukal poprvý, říkal jsem si, že námět i jméno jsou docela chytlaví a tak jsem byl celkem zvědavý, jak se s tím nováček Tilman Jr. popere. Mno řeknu vám, děs a bída. Nuda nesmírná, nesmyslný scénář, děj nemá šťávu, atd. atd. Za svém hodnocení si stojím. ()

Dantte..

Není to sice moc akční a prostřední část nudila, ale konec mi to s části vynahradil, vůbec jsem nečekal, že se to tak vyvrbí. Jen nechápu tvůrce, proč tam hodili příběhovou linku toho mladého zabijáka, ta tam byla k ničemu, radši film mohli zkrátit o 20 minut a přidal bych i tu třetí hvězdičku. 50 % ()

Lukaso1

Budu v menšině když budu snímek chválit, ale o tom je svoboda projevu ne?:-) Mně se to prostě líbilo, filmy o pomstě můžu a Rocka v akční roli (konečně) taky. Takže já se mu pokusím 4 * zvýšit raiting a rozhodně to byla příjemná podívaná. ()

zipacna

Jak tady pročítám komentáře, tak někoho film zklamal protože se mu v trailerech zdál být úplně o něčem jiném. Tak jsem měl asi tentokrát štěstí, že jsem trailer neviděl, a proto nemůžu říct, že by mě film zklamal. Byl to průměrný akční film s The Rockem který mi nevadí ani v dětských komediích. Celou dobu jsem si myslel že je BBT klaďas, takže mě konec opravdu šokoval. ()

LakiyL

S filmom som nadmieru spokojný. The Rock nespadá do kategórie hercov, ktorí dokážu zahrať rôznorodé role, no tu je doma. Ide mu to so zbraňou v ruke aj za volantom a bola to príjemná 1,5 hodina nie až tak akčnej, ako by sa na z traileru dalo vyčítať, no celkom zaujímavej ceste za pomstou. ()

Ogrb

S tímdle nemám nejmenší problém. Jasně, plno lidí čekalo akční parádu, ve který bude Rock kosit jednoho týpka za druhým a ani to by mi rozhodně nevadilo. Ale když už je Faster natočenej jako pomalejší film o pomstě, kde Rock normálně hraje (a dobře) a kde se Maggie Grace promenáduje ve spodním prádle, mě to rozhodně nevadí. Někomu asi jo, ale těch je mi docela líto, protože přišli o dobrej film. 8/10 ()

Armageddon

Pravdupovediac, Rockovi sa muselo dobre hrať, lebo nič nehral vlastne. Chladnokrvné oči, vymakané ruky, dej oničom, vyvrcholenie ešte horšie. A to, že prežil 2x guľku do hlavy + do krku, nonsense :) ()

datos

Tak tenhle film jsem odsoudil, už od začátku. Ale potom co jsme se na to začal koukat, tak sjem si říkal, že to neni zas tak hrozný. Ale ono to bylo snad ještě horší. Film bez děje, bez akce a pařádnýho napětí. Jediný co Vás tam překvapí je drobet konec a zvrat ve filmu, ale to se dalo čekat. Takže nic moc, tedy spíš nic, než moc. ()

Zajija

Ledová pomsta za zabití bratra plná akce až někdy trošku přehnaná na ,můj vkus. Místy dokáže zabavit i trochu zaujmout, ale to je asi tak nějak vše. ()

departed

The Rock běží, jezdí, střílí, moc nemluví, někoho nemilosrdně popraví, dvakrát to schytá do hlavy a pokaždé vyvázne bez následků a na konci vysype ostatky svého bratra, kterého celý film mstil, do jezera. Začínalo to slibně, končilo to fakt stupidně. Mnoho scén tu bylo až tak vážných, že spíš budili smích. "Záporák", který má dostat hlavního hrdinu, vzbuzuje ve filmu smích ale ze všeho nejvíc. Takhle prkennýho, přihřátýho a vůbec divnýho rádoby zabijáka tam neměli vůbec dávat. A co teprve Thornton? Ne, nemám čas na to, abych psal delší komentář a stěžoval si, co ještě mě štvalo na této frašce. Ovšem do úplného zatracení bych Faster rozhodně neházel, má to i jisté filmové kvality. ()

.killer.

Po zdejších komentářích jsem nečekal kulervoucí akci, ale to co se dostavilo mě více než mile překvapilo. Je pravda, že tu "Kráčející Skála" nemá v levačce těžkej kulomet a nekosí s nim záporáky, ale když už vystřelí, tak to stojí za to. 98 minut uběhlo poměrně rychle a já jsem se bavil. ()

aa12

No The Rock se samozřejmě víc hodí do role kladného hrdiny, který kosí své nepřátele. Ovšem zde si zahrál nelítostného zabijáka, který se mstí, což si nemyslím že by mu to nějak sedělo. Od filmu jsem čekal víc akce, která byla spíše nahrazena dramatickými scénami se kterými si The Rock poradil obstojně i když to nikdy nebude rozhodně jeho šálek čaje. No vznikl z toho takový nemastný neslaný film, který není ani pořádný akčňák, ani pořádný drama. Tenhle bývalý wrestler by se měl prostě ubýrat cestou pořádných akčních filmů, kde on se cítí doma a neztrácet čas z některými stupidními filmy, které v poslední době natočil no a Faster ničím neurazí ani nenadchne, takže tři hvězdy. ()

Čiban

výborný film o pomstě a nelítosti. Dwayne Johnson je dobrý herec, ale nečekal jsem že je až tak dobrý. Film nabitý přestřelkami, co víc si přát :D 5/5 ()

Lilien

celkom podarené B-čko, so všetkými klišé čo patria k akčnému filmu tohoto typu. Dwayne Johnson je drsňiak na pohľadanie veľa toho síce nenahovorí ale o to viac koná. Nieje to nič svetoborné, ani nič načo sa bude spomínať ale je to pozeratelné, akčné a nenudí to. ()

vetsinezobri

Očekávaná jízda se nekonala. Je to moc ukecaný, rozvleklý a linka s nájemným vrahem úplně zbytečná. Nesmrtelnej Johnson to ale táhne dobře a skromnému divákovi stačí, když vidí jeho nasranej výraz v burácejícím SS Chevelle. Soundtrack se taky vyvedl, takže sumasumárum průměr jak vyšitej. ()

dannyd14

Dobrý, veľmi dobrý film, ale obsahuje zopár nelogickostí a dosť rýchly spád už od začiatku. Koniec to našťastie celé zachránil. ()

Miro_CZ

Slabá recyklace filmu Kill Bill - The Rock přežije kulku do hlavy a a jde zabít svoje vrahy.. Průměrnej akčňák na chvíle kdy nechcete nad ničím moc přemejšlet.. ()

The Rock zůstane akční

The Rock zůstane akční

25.03.2011

The Rock jede na tajuplný ostrov

The Rock jede na tajuplný ostrov

02.09.2010

Fotky a videa z Faster a Fast and Furious 5 ukazují Dwaynea Johnsona zase jednou v akci a je to fajn. Na rodinné filmy se ale nevykašlal – nahradí totiž Brendana Frasera v pokračování Cesty do středu… (více)

Rockovi zachutnala akce

Rockovi zachutnala akce

23.04.2010

V zákulisních záběrech z natáčení akční krimi Faster si Dwayne Johnson pochvaluje, jak mu dělá dobře zase jednou mlátit lidi a střílet z velkorážních bouchaček. Není proto divu, že nehupsne rovnou… (více)

Oscaroví nominanti na vzestupu

Oscaroví nominanti na vzestupu