Milton se za svůj hříšný život zločince dostal do pekla a zdálo se, že jeho temnou duši už nic nespasí. Pak se ale na Zemi zmocní šílená sekta jeho dcery, zabije ji a její dítě hodlá obětovat Satanovi. Milton chce stůj co stůj své vnouče zachránit a vydává se z pekla zpátky. Do cesty se mu připlete sexy číšnice, která bojuje proti bezpráví, ale přitom sama snáší bití od nevěrného muže. Spolu se vydají na cestu za záchranou malého dítěte, jenže v patách Miltona se brzy objeví pekelný vyslanec, který ho chce dostat zpátky do pekla. Úplněk, při němž má být malé dítě obětováno, se nezadržitelně blíží a bývalý hříšník s pronásledovateli za zády pomalu ztrácí naději na jeho záchranu. Když Milton najde sektáře, dojde k rozhodující vražedné přestřelce... (TV Nova)

pemap

Syrová a drsná jízda s lehce komediálním nádechem od samého začátku až do konce. Dojem trochu kazí levné triky a finální „srdcová“ scéna. ()

Jazz06

Dokud se je na co koukat, tak je to dobrý. Jakmile ovšem neběží žádná akční scéna nebo pokud Amber Heard nešpulí zadek, je to hrůza a děs. Strašné dialogy, na hlavu postavené události atd. Cage moc rád nemám, ale tady je celkem dobrej. Fichtnera mám rád, ale tady ho žeru. Takže abych to shrnul: ucházejíci akce, krásná Amber Heard, dobrej Cage a super Fichtner. Nic víc, nic míň. Jestli hledáte bezduchou akci, tak neprohloupíte, ale já bych radši volil Sejmi je všechny . ()

sarfian

Hudba fajn, príbeh slabý. Masaker a nič iné, teda sem tam nejaký ten efekt a vtip. Slabý priemer, ktorý neurazí ale ani nenadchne. O čom to vlastne bolo? A to som to len dopozeral. Aha išlo o to mimino, ale celkom chladne pôsobí ten film na to že sa niekto vráti z pekla zachrániť dieťa svojej zavraždenej dcéry. VIDENÉ 1x ()

fandapcd

Ale jo neni to nejhorší. Místama je to občas nuda, ale to sem tam (hlavně na začátku) zlepšuje Amber Heard, jenom kvůli ní je mé hodnocení 3*. ()

Kroup4

Kariéra Nicolase Cageho mi trošku začíná připomínat sestupující kariéru Stevena Segala.Co film to větší průser než minule.Nechápu že po otřesném Ghost Riderovy se chystá dvojka.Škoda,Nicolas patřil dříve k mým oblíbencům,ale teď už začínám ztrácet veškeré naděje na to,že tento kdysi TOP herec natočí něco pořádného. K filmu se ani nedá toho moc říci,podívátě se na trailer a je Vám jasná celá zápletka i to jak to dopadne,akční sekvence nejsou ''kulervoucí'',spíše máte při nich pocit,že jste to už někde viděli.Jediná Amber Heard stojí za kouknutí protože ji to dost sluší,ale to je tak vše.Ale tak co se dalo čekat od režiséra ultradebilného Draculy 2000. ()

E lan

Kvalitní béčko s přímo famózním výkonem Williama Fichtnera, to se jen tak nevidí. U jeho jsem scén jsem se po dlouhé době slušně nasmál. Cage je okoukaný, ale přesto mu to v tomto filmu docela sedne. No, jen docela... ()

renoarko

Aj keď mal tento film celkom dementný dej, dalo sa naň pozerať. Dôvody: hovadsky drsný Cage, krásna Amber Heard, Fitchner ako vyslanec pekiel (taký sympatický škarediak). Celkom som sa bavila, ale viac krát to asi pozerať nebudem. Tri hviezdy tak akurát, možno aj to je veľa. ()

Petulka88

Tohle mohla být opravdu nadupaná akční pecka. Bohužel ve výsledku je to místy trapné. Film nemá ani pořádného záporáka. William Fichtner je sice fajn, ale tak nějak tady nemá co hrát (navíc jeho český dabing je děsivý). A Billy Burke je tady jen za obyčejného šaška. Dialogy je snad lepší neposlouchat, úroveň triků je nevyrovnaná a z filmu je až moc cítit snaha být za každou cenu cool. A plusy? Některé akční scény nejsou špatné a Amber Heard je šukadelická. Na pořádný akční film je to ale málo... ()

netWoor

zmatek na začátku a zbytečně brutální scény se ještě únést dají, ale jakmile se dovídáte, oč vlastně jde, kroutíte jen hlavou, do čeho jsou některé hvězdy ochotny se nechat obsadit. Hovadina se sem tam nepatrným náznakem nápadu ... ()

waska

Abych řekl pravdu, tak nic moc.. Cage je nepřesvědčivý, stejně jako celý příběh, triky a vlastně i postavy. ()

Nekroskop

No do.rdele, tohle je fakt nářez. Masakr od začátku do konce. Mě se naopak takhle stylový akce líbí. Cage je masér, kterého nic nerozhodí (proč taky, že jo), Fichtner je ještě větší a úplně v pohodě, rocková hudba, dobrý hlášky (př. Když se střílí, tak se neslíkám). A co se mytologických keců týče, vzhledem k tomu o čem ten film je, jsem je čekal. ()

ER

S tímto filmem je to jako s některými ženami, které nemusí být hezké,ale přitom Vás okouzlí. Příběh filmu je takové ďábelské road movie s občasnými třeskutě znějícími hláškami a vraždami trochu připomínající Tarantinovy eposy. S přimhouřením oka se na to dá dívat. ()

pribina

Nehrajme sa na vážnych kritikov - ale film naozaj vyplnil to čo sľúbil - akciu - tej bolo viac než dosť- atraktívnu blondínu - správnej miere zašpinenú a otrhanú - dávku humoru Cage a Fichtner by sa mohli stretnúť aj častejšie. Určite treba vidieť v 3D. ()

Brady

Solidní tři hvězdy (ať si kdo chce, co chce říká). Cage se pustil zase do jednoho kontroverzního projektu a myslím si, že jej bez problémů ustál. Ghost rider byl sice mnohem lepší, ale tady na CSFD je hodnocen hůře, takže . . . ()

Psycho.R

Jakási 3D parafráze na žánr grind house, bohužel se mi to těžko hodnotí, protože tenhle žánr je a vždy byl vrcholem nevkusu. Takže za mě 2*. ()

vincchuppo

Hodně solidní Béčko! Ve 3D, sranda. Hot chick, nice car, loaded guns, bad ass talking! "Dead, fat, fuck!" Jo, některé pasáže mě opravdu bavili. Možná bych mohl dát o hvězdičku méně, ale já byl spokojený. Nechám snímku jednu k dobru. Jako že jízda to docela byla. ()

Ceberus

Constantine meets Ghost Rider, přičemž se Cage také vrací k typům aut ze 60 sekund. Tarantinovsky krvavá směs násilí, sexu, vulgarit a silných aut, která by se přesně hodila do profilu televizní stanice Fanda - "film pro drsný chlapy". Můj oblíbenec Fichtner opět (po Útěku z vězení) dokázal, že hrát agenta mu nedělá problém. Jen ty speciální efekty už bych čekal v roce 2011 na trochu jiné úrovni - digitální cisterna byla snad ještě horší než ve dvacet let (!) starém Terminátorovi 2. ()

Nový Terminátor od scenáristky Avatara?

Nový Terminátor od scenáristky Avatara?

18.01.2013

Zrzka s mečem neřekla poslední slovo