Milton se za svůj hříšný život zločince dostal do pekla a zdálo se, že jeho temnou duši už nic nespasí. Pak se ale na Zemi zmocní šílená sekta jeho dcery, zabije ji a její dítě hodlá obětovat Satanovi. Milton chce stůj co stůj své vnouče zachránit a vydává se z pekla zpátky. Do cesty se mu připlete sexy číšnice, která bojuje proti bezpráví, ale přitom sama snáší bití od nevěrného muže. Spolu se vydají na cestu za záchranou malého dítěte, jenže v patách Miltona se brzy objeví pekelný vyslanec, který ho chce dostat zpátky do pekla. Úplněk, při němž má být malé dítě obětováno, se nezadržitelně blíží a bývalý hříšník s pronásledovateli za zády pomalu ztrácí naději na jeho záchranu. Když Milton najde sektáře, dojde k rozhodující vražedné přestřelce... (TV Nova)

PROROK14

Keď som sa obával, že to nebude ani na 3*, tak to som bol ešte dosť optimistický. Na toto sa jednoducho nedalo pozerať. Bolo to nudné, stupídne a trápne. Veľmi špatný film. ()

GeusX

Standardní akční béčko. Mezi Cageovými obdobnými filmy z posledních let mi Drive Angry přišel jako z těch vydařenějších. Především díky akci, která má spád, démonickému pronásledovateli (Fichtner) a povinné okrase (Heard). Cage se ve všech posledních filmech, včetně toho, však tváří pořád stejně (blbě). ()

Terva

Ďábelsky nádherná Piper ( Amber Heard ), která vlastní Chargera 440 z roku 1969 s poznávací značkou DRVAGRY a Pekelný Milton ( Nicolas Cage ) v ohnivé jízdě plné překvapení, krve a humoru. CITÁT - Jdi k Čertu !!!....... Ironický, neodbytný a krutý Loki ( William Fichtner ) je jim v patách. Satanská sekta Kinga Johana pozná svého uctívače. Charger si své odsloužil a naše dvojice se bere jiné vozítko, tentokráte to je Chevell 454. Loki si pro změnu sehnal cisternu. CITÁT - Vodík - palivo budoucnosti........ Mocnosti, které nejsou zrovna z tohoto světa tu rozjíždějí krvavou mstu v níž má hlavní roli malé dítě. Ďábelská hudba ( Michale Wandmacher ), Pekelné trikové efekty pod taktovkou Padlého anděla nás rychlostí letící kulky, žene až do samého finále. Zabiják Bohů je prostě Boží zbraň. Pro Peklo samé dávám pět *****. Scénář - Todd Farmer a Patrick Lussier. Kamera - Brian Pearson. Scénárista Todd Farmer si ve filmu zahrál postavu Franka. Ve filmu zazní Laser Love od T - Rex http://www.youtube.com/watch?v=uQUgcFq9w6U , Stone in my Hand od Everfast nebo Drive Angry od Weston Cage. DVD obsahuje i dokument " Miltonův chaos ", a až uvidíte Miltonovo počitadlo zásahů ( 100 bodů za zásah klimatizací ), určitě se zasmějete. Dále pak vynechané scény a hlavně 3D verzi tohoto úžasného snímku, který je přesně dle mého gusta. CITÁT - Peklo už na téhle Zemi je........... Proč máme dva mrtvé Colorédské policajty v našem krásném státě Oklahoma? Dne 3.2.2012 jsem si pořídil 3D verzi tohoto snímku a jsem ještě spokojenější než při sledování 2D verze. CITÁT - Mrtvé nemůžeš zabít........... Jonak King (Billy Burke) opět "odešel" v záři pěkných efektů a já si opět povzdechl, že je to tak krátké. Této scéně bych klidně přidal tak dvě až tři minuty navíc. CITÁT - Mě nezabije nic z tohoto světa........... ()

Johny_fork

Béčková řežba natočená pěkně sarkasticky a s nadhledem. Nemůžu si pomoct, ale strašně jsem se bavil. Dementní dialogy, nemrtvý Cage, který stíhá současně kouřit doutník, souložit se servírkou a s rukama za zády ustřelovat končetiny uctívačům ďábla. Dostala mě preacherovská atmosféra amerického maloměsta (vsadil bych se, že Garth Ennis by se u sledování Drive Angry tetelil blahem), prvoplánové užívání nahoty a řízný soundtrack. Zkrátka nikdo se netváří, že točí oskarový kousek, který nás upozorní na vážný společenský problém a to je dobře! Pokud máte v sobě trošku zvrácenosti a potřebujete dát odpočinout mozkovým závitům, je tento snímek ideální. ()

corpsy

SMRTONOSNÁ JAZDA = megacoolová jazda. To čím bol MACHETE pre rok 2010, je pre rok 2011 DRIVE ANGRY. Brutálne násilie, plné vynikajúco zobrazených gore, vulgarizmy, nahota, sex. Jednoznačný favorit na kult roku. Nesnažiť sa to brať vážne. Ináč vás to sklame, ako vidím tu väčšinu. ()

Suzie05

Jak rozkošné... - Proč za námi nejedou? - Protože jsi nepochybně jasná vražedkyně dvou policistů a oni se tě bojí. ()

joehot

Spolehlivých 65%. Drive Angry je béčkově odlehčená zábava s ďábelsky sympatickým Williamem Fichtnerem a solidní porcí ultranásilí, nahoty, aut, hlášek a chlastu. ()

liquido26

Pokud to berete jako parodii na béčkové akční filmy a Cage budete brát jako parodii na akčního drsňaka, tak se určitě bavit budete. Příběh je samozřejmě strašně hloupej, digitální efekty hrozný, jak už tu někdo napsal, ale celkově to je docela povedená oddychová zábava. ()

Torision

Přiblblou zápletku, béčkovej háv, levný triky a značně plytký dialogy zachraňuje hned několik faktorů. Třeba, že se tu furt něco děje. Cage klátí ženskou a při tom kosí jednoho zmrda za druhým brokovnicí, Amber Heard se pere se svým stokilovym bejvalym nebo dalšího chlápka sejme nelítostně pohrabáčem. Fichtner jako jakejsi účetní tu s chladným výrazem v obličeji zase furt hláškuje. Prostě nenáročná blbárna, která mě nijak neurazila. ()

PauloZ

Nebudu se bát hodnocení a už vůbec ne kvůli tomu, že tu někdo pálí dvojky jenom z rozmaru. Účelem filmu je pobavit diváka a v tomhle případě se to povedlo. Lussier se neznažil na nic hrát a nedělá z filmu uhlazenou akčňárnu jako např. spackaný Ghost Rider. Tohle je solidní oldschoolová béčková akčňárna s leskem 80tých let a skvělou volbou vozidel, kde Cage nevypadá vůbec zle a Amber to svými kopy, fucky a neustále upravenou vizáží výtečně, jako třešička na dortu, uceluje. R-kový rating tomu jenom pomohl a až na ty velice laciné efekty na konci to byla solidní jízda. Navíc geniálně elegantní William Fichtner :) 3,5* ()

Marsik

No byla to cipovina jak sviňa :-) Děj naprosto o ničem, přestřelky přehnaný, atd... Ale Cage je Cage a Fichtner je Fichtner a navíc Amber Heard to jako obvykle seklo. Takže čistej průměr. 50% ()

ConanVJ

Já si nemůžu pomoci, pro mě je to prostě našlapaná bláznovina, která Cageovi nehorázně sedla. Počítačové efekty sice nejsou kdoví jak působivé (hlavně dopadení záporáka je takový úsměvný), ale to vynahradí parádní akce, jak už střílečková, tak i automobilová. Je zde si spousta skvělých hlášek a scén, u kterých jsem brečel smíchy. Amber je tu sakra kočka. Fitchner si to tu taky dává skvěle a i s kamenným výrazem umí skvěle pobavit (Hlavně když jede v náklaďáku a proráží si cestu. Ten výraz nezapomenu :D) Příběh je celkem jednoduchej, bez většího překvapení a hudba do filmu parádně zapadá. Pro ty, kteří mají rádi našlapaný americký káry je to i z tohoto důvodu pastva pro oči. Filmek se určitě nedá brát vážně, je to dokonalý béčkový výplach a já si ho naplno užil. Za mě 100% a jeden z nejlepších Cageových filmů vůbec :) ()

Astaroth12

Je jedno či je film prešpikovaný akciou, bola riadne tuctová a sršala klišéovitosťou. Celkový príbeh je tak fádny a neoriginálny až som sa troska hanbil za tvorcov. Dialógy boli tupé ako aj cele spracovanie. Ale po týchto negatívách, sú tu aj pozitíva za ktoré sa film oplatí pozrieť. Triky boli na dobrej úrovni a par scén bolo aj zábavných a vtipných. Tvorcovia sem vsadili citovú hlbku, ale nerozložila ma, hádam by sa tak stalo, keby za to film stal, no v tomto prípade nestal. Je to čisto na dve hviezdy, ale ja dávam tri, mám nato dôvod. ()

Tryskomyš

Kolem tohoto filmu jsem dlouho kroužila. Je to pěkná sci-fi pohádka. Ale žádná fantasmagorie. Taková decentka trochu ve stylu Muži v černém. Jen bez tolika efektů. Je jich tam míň, ale zase o to lepších. ()

DDT

Všechno, co jste kdy chtěli vidět v béčkovém filmu a nebáli jste se kvůli tomu obětovat 100 minut svého života. ()

Džany

Bezmyšlenkovitá řežba plná krve, koz a zbraní. Tuctové béčko v novém kabátě s opravdu vynikajícím Williamem Fichtnerem, krásnou Amber Heard a rádoby nasraným Cagem. Guilty pleasure, u mě za přehnané čtyři hvězdy. ()

Nový Terminátor od scenáristky Avatara?

Nový Terminátor od scenáristky Avatara?

18.01.2013

Zrzka s mečem neřekla poslední slovo