Milton se za svůj hříšný život zločince dostal do pekla a zdálo se, že jeho temnou duši už nic nespasí. Pak se ale na Zemi zmocní šílená sekta jeho dcery, zabije ji a její dítě hodlá obětovat Satanovi. Milton chce stůj co stůj své vnouče zachránit a vydává se z pekla zpátky. Do cesty se mu připlete sexy číšnice, která bojuje proti bezpráví, ale přitom sama snáší bití od nevěrného muže. Spolu se vydají na cestu za záchranou malého dítěte, jenže v patách Miltona se brzy objeví pekelný vyslanec, který ho chce dostat zpátky do pekla. Úplněk, při němž má být malé dítě obětováno, se nezadržitelně blíží a bývalý hříšník s pronásledovateli za zády pomalu ztrácí naději na jeho záchranu. Když Milton najde sektáře, dojde k rozhodující vražedné přestřelce... (TV Nova)

Puol

Film (i samotný Nicolas Cage) sa neberie vážne a celé to je nakrútené so zábavno-krvavým nadhľadom. Amber je kočka a William Fichtner sympatický pekelník. Taká menšia rozcvička pred ďalším Ghost Riderom. ()

Rokle odpad!

Nerad používám anglické věty v komentářích, ale sem sedne jedna jako už dlouho ne. "I am too old for this shit!" Vážně, na tohle jsem zatraceně starej. Ten film ve mně vyvolal jednu věc... a to, že jsem se začal modlit. Za to, aby byl co nejdříve konec. A to jsem nedávno Nicolase chválil za Špatnýho poldu. Tak jo, Nicky, už seš zase tam, kam jsi v poslední době patřil. V hajz... sorry, nebudu sprostej....v háji! ()

Georgee27

Už jsem dlouho neusínal u filmu a určitě jsem nečekal, že budu usínat u filmu, kde hraje Nicolas Cage, to by mě ani ve snu nenapadlo. Vážně jsem se přemlouval jestli to mám vůbec dokoukat. Pak jsem musel začít něco dělat abych vážně neusnul a dělal si u toho úkoly do školy. Tento film mě nebavil. Hvězdička z lítosti pro Cage. ()

Folky

Já vím, je to hrozný béčko, ale já se skoro po celou stopáž neuvěřitelně bavil. Nemůžu popřít, že scénář není nic moc, jenže na druhou stranu má ten film dobrý soundtrack a hlavně výborného Fitchnera. Ten si tu roli prostě užívá. 70% ()

MickeyStuma

Popkornová adrenalinová akční jízda, která mi svým pojetím připomíná tvorbu Roberta Rodrigueze. Drsný bijec a sexy slečna po jeho boku, která také nemá k pořádné ráně daleko. Děj filmu se žene kupředu neuvěřitelnou rychlostí a nic neponechává náhodě. Nicolas Cage opět v akční roli, která mu opravdu sedla. Jeho drsný kamenný výraz dává jasně najevo, že s ním nebude žádná legrace. Komiksové ztvárnění dobře zapadá mezi podobné počiny. Nenašel jsem jedinou nudnou vteřinu, takže jsem byl myšlenkově zcela odreagován a po celou ztopáž jsem zapomněl vnímat veškeré dění kolem sebe, což se nestává jen tak často. Snímek má grády a to je hlavní. ()

merigieren

Cage se ve všech situacích po celou délku filmu tváří jako když má osinu v zadku. Smrťák si zaslouží uznání, zbytek je jen taková bezduchá rádoby cool akce, ono pár scének ujde, časem začnou nudit. A nahé holky to nezachrání. Jinak příběh je o tom jak se nesmrtelnej mrtvolák prostřílí a probouchá k jednomu psychopatoj, který unesl jeho vnouče. Tomu asistuje jedna hezká servírka a smrťák. ()

Wallis3

Nejsou špatný filmy, jenom lidi málo pijou... Či požívaj jiný análnígetika :-) něco popít a požrat a hned je to v lepčejším světle :-) po druhé projekci jsem se o dost víc bavil (z jedné hvězdy šmahem na tři) a ty duchaplný a oduvševnělý hlášky měly hned smysluplnější opodstatnění: "ON JE POHROMA, MY JSME DÉŠŤ... ŘEKNI MI JEDINEJ DŮVOD, PROČ BYCH TĚ NEMĚLA STŘELIT DO XICHTU! - PROTOŽE ŘÍDÍM :)" nebo "VŠECHNY JE ZASTŘELIL, KDYŽ JSME ŠUKALI!" Jako takhle uvolněnou komiksárnu po Batman si to píchá se Supermanem nebo Sebevražedná pruda, i když Kejdž vypadá, jak kdyby ho krávě z prdele vytáhli, ale zas ta čičí co mu sekundáruje, si to právoplatně zaslouží stříknout do huby, prostě takhle jóóóó. Na nic si to nehraje, a frčí to v ďáblových kolejích! ()

helloween93

Viděl jsem po 10 letech, béčko jak řemen, kariéra Cage už tady měla sestupnou tendenci. Film je rip-off Ghost Ridera se špatným CGI a televizním vizuálem. Zajímavá je jen postava Wiliama Fichtnera jako účetního, a to je sakra málo. 2* ()

radaza

Tenhle film není žádný zázrak, ale oproti standartním cageovským filmům aspoň odsýpá a na nic si nehraje. A to je vše, co se dá říct. ()

Pekisan

Isiel som do kina na 3D akcnu blbost a prva polhodina bola presne taka ako som si predstavoval. Kopec 3D efektnych prasaren, samy sex a 3D nahe zenske s umelymi kozami a par huste hutnych hlasok. Avsak niekedy vtedy asi rejzo pochopil, ze nema dost materialu na cely film a tak sa zacalo kecat, mudrovat, filozofovat a tie kukadla..tie oci..ako sa len vsetci silno osudovo pozeraju a este aj tie akcne sceny zacali byt neumerne natahovane, ze typek vedla mna seriozne zaspal. Pri tom to mohla byt klasicka beckova pecka s ackovom kabate, na ktoru by sa radost pozeralo podobne ako na Amber Heard v sortkach a 3D bielom tielku. Tak to vam v hlave ostane jedine skvely Fitchtner ako ucetnik z pekla. ()

UniqueNett

Nikdy jsem neměla ráda akčňáky. Tudíž jsem je ani nevyhledávala. Drive Angry byla v podstatě náhoda.. Volný odpoledne s kámošem, co podniknout? Kino. Na co? Nevim. Co dávají? Teď? Drive Angry.. Hm, tak jdem. Asi jsem divná, ale mně se to fakt líbilo :)) Obzvlásť William Fichtner! Výhrady nemám ani ke 3D provedení ani k hudbě, která byla výborná a k filmu se hodila. I přesto bych ale našla pár chyb, jako byla, sice sexy, ale přehnaná role Amber Heard. Ale jako klidně bych si to pustila znovu :) 70% ()

Johny M.

Čekal jsem podobně zábavnej snímek jako Ghost Rider nebo něco ve stylu Vrány. Po slušnym Lussierově Krvavym Valentýnu vypadalo i Drive Angry docela nadějně. Navíc Nic Cage... jenže toho tentokrát přehrál i William Fichtner, kterej vypadal, že si roli celkem užívá. Zlý to nebylo, ale čekal jsem víc: 3,5* ()

M4RV3L

Najštýlovejšia postava The Accountant vyslúžila tomuto filmu tretiu hviezdu a Fichtner by si ako účtovník zaslúžil vlastný snímok. Inak priemerný béčkový akčňák a nenapomáhala tomu ani "bad-girl-wannabe" Amber Heard. ()

foundation

Žiadna smrtonosná jazda, skôr tragická nuda za ktorú môže v prvom rade totálne pokakaná spackaná réžia. Tá si dokázala s tým béčkovým námetom poradiť snáď iba v dvoch či troch scénach pričom určite najlepšia bola natočená v jednej hotelovej izbe s holou kozatou blondínou, Cagom v okuliaroch a perfektnou hudbou. Všetko ostatné je špatné od podlahy. Okrem Fichtnera ktorý je od Prison Breaku moje guilty pleasure, keby chudák dostal trochu viac času pred kamerou mohol to potiahnuť ešte o niečo vyššie. No a Nicky Nicholas by sa mal spamatäť, dať sa dokopy a natočiť nejaký comeback aj keby ho mal produkovať z vlastných penazí lebo za chvíľu skončí ako guest star v nejakej 1000 a jednej noci a podobných hovnách. Keby niekto trochu pritvrdil na správnych miestách, mohol z toho byť aspoň ten digitálny grindhouse. Takto je to ani tak ani tak. ()

Kingjiri

Lehce podprůměrný béčko se slabym scénářem, trikama i hudbou (ty rockový kytary se na podkres scén vůbec nehodily a dost otravovaly). Ani mě nepřekvapuje, že se v hlavní roli Nicolas Cage, kterej v posledních letech hraje (až na výjimky) ve filmech obdobný kvality. Potěšil aspoň William Fichtner, kterej standardně ztvárnil postavu, u níž člověk neví, jestli je padouch nebo ne. Slabej příběh se tvůrci snažili kompenzovat tim, že občas poslali na plac požádně vnadnou nahou ženskou, kterou ale bohužel většinou zabrali jen do půli těla. Bonus pro všechny erotomany přichází až na konci, kde se kameramani pochlapili a my díky tomu uvidíme nahou ženskou dokonce celou. Amber Heard byla sice sexy, ale zklamalo mě, že se za celej film nesvlíkla, takže jí dávám menší mínus. Celou dobu u mě film osciloval mezi dvěma a třema hvězdama. Závěr mě přesvědčil, že dvě silnější hvězdy budou adekvánim hodnocenim. ()

Rasle

Pekne natočené béčko, na ktorom som sa pekne pobavil a hlavne na W.Fichtnerovi, ktorý zatienil aj samotného N.Cagea. ()

Nový Terminátor od scenáristky Avatara?

Nový Terminátor od scenáristky Avatara?

18.01.2013

Zrzka s mečem neřekla poslední slovo