Milton se za svůj hříšný život zločince dostal do pekla a zdálo se, že jeho temnou duši už nic nespasí. Pak se ale na Zemi zmocní šílená sekta jeho dcery, zabije ji a její dítě hodlá obětovat Satanovi. Milton chce stůj co stůj své vnouče zachránit a vydává se z pekla zpátky. Do cesty se mu připlete sexy číšnice, která bojuje proti bezpráví, ale přitom sama snáší bití od nevěrného muže. Spolu se vydají na cestu za záchranou malého dítěte, jenže v patách Miltona se brzy objeví pekelný vyslanec, který ho chce dostat zpátky do pekla. Úplněk, při němž má být malé dítě obětováno, se nezadržitelně blíží a bývalý hříšník s pronásledovateli za zády pomalu ztrácí naději na jeho záchranu. Když Milton najde sektáře, dojde k rozhodující vražedné přestřelce... (TV Nova)

Mik_e

Nicolas Cage v roli, která mu svědčí asi nejvíc - akční hrdina podivín. Je to solidní béčko, místy jsem se trochu nudil, na druhou stranu je tam pár docela luxusních scén. ()

Spezza

Řekl bych spíše průměrný film s dobrým dějem a pro mě neoslnivými.levnými efekty. Dlouho sem uvažoval o i o 4 hvězdách za slušné obsazení krásnou Amber a mého oblíbence Cage. Chvílemi slušné hlášky ale zklamání z filmu je znát. ()

PavelU

Neváhal bych tomu dát klidně čtyři hvězdičky, protože se mi to líbilo. Ale obecně mám s hodnocením problém, protože při porovnání s mnoha jinými filmy to působí absurdně. Souhlasím s komentářem od Pomo. V jádru strašná kravina, podaná velmi stylovým a líbivým způsobem. Nicolas Cage sice hraje v tom nejhorším, co může být, přesto má řadu dost dobrých filmů, tohle je jeden z nich. Jaksi jsem podle názvu a poutavého obalu věděl, jakého ražení to bude. To mi potvrdil trailer. Takový béčkovější Ghost Rider. Scény s babami tu mají grády, Fichtner je vážně borec, jak každýmu říkal, že je účetní. ()

rublik05

Když se nad tím tak zamyslím, tak jsem asi dostal to, co jsem tak nějak očekával. Jednoduchý, slušně natočený a řádně šílený akčňák, který má plno drsných a vtipných momentů, moc mě bavila ta bizarnost, díky níž má film koule, docela ušly i efekty, i když to 3D bylo místy trochu nepříjemné a zbytečné. Nicolas Cage nepředvede nic světoborného, víceméně jen svůj standard, Amber Heard je na tom zhruba stejně. Mnohem více mě svým stoickým projevem bavil William Fichtner, ten byl fakt parádní. Oceňuji i povedené hlášky a lehký parodující nádech, zaujmou i drsné a svěží akční scény. U mě spokojenost, taková vtipná akční blbinka. 6/10. ()

Axiris

Kde začít? P. Lussier a T. Farmer si musí na něčem ujíždět, jinak není ani možné, aby někdo, plně při smyslech, něco takového vypustil do světa. Film, který spoléhá na ukazování koz, wannabe drsných hlášek a tupého scénáře to daleko nedotáhne. Cage už by to měl radši zabalit, dělá si jen ostudu, ale nejspíš mu to moc nevadí, jelikož se očividně ani nesnaží hrát. Heard pobrala vše kráse a na herectví už nezbylo, ale aspoň se na ni dalo dívat. Burke jako záporák? Vypadal jak kříženec Jacksona a Presleyho. To vše zakončeno finálním výbuchem jak vystřiženým z 90tých let. Proč tedy 3*? Stejný důvod, proč jsem na film vůbec šel, můj oblíbenec W. Fichtner. Ten sám si zaslouží celé 2*, s přehledem strčil do kapsy Heard i Cagea. Jeho postava accountant byla jediná opravdu cool a jediná, která dovedla hláškovat. Scéna s hydro truckem, tasení odznaku FBI a jeho ďábelské mrknutí nikdy nezapomenu. Celý film držel nad vodou on jediný a vždy jsem čekal, kdy se znovu objeví na scéně. Snad se jednou dočká pořádné hlavní role a ukáže všem, že patří do herecké špičky. ()

RajCZitko

ze začátku tento film vypadal jako docela pecka, ale po, tom co divák zjistil, s kým vším máme tu čest, ejhle se z toho stala naprostá blbost. Kdo má od tohoto nějaké očekávání, rozhodně na ně zapomeňte, jinak budete stejně zklamaní jako já. ()

john.h

Taková chujovina, na kterou se dalo koukat, ale při jejímž sledování jsem měl neustále pocit, že kdyby nevznikla, tak se vůbec nic nestane. ()

Gac

Rači na to snad nekoukejte, veliká béčkovost a některé vizuální efekty byly přímo příšerné. Nicolas Cage si už asi pořádně nezahraje. Strašná blbost, hlavně, že je to ve 3D :) ()

Adrai

Tak trochu zklamání. Trailer super, popis super ale samotný film už tak super není. Příběh - dejme tomu - po milionté stejnej typ a přesto zase jinej. Herci - docela slušný obsazení. Hudba - tam už to trochu začíná skřípat. Triky - zklamání nastupuje naplno. To museli vyhrabat někde hodně daleko. /spoiler/ Zadní projekce jako z černobílých filmů. 3D efekty který možná ve 3D mohly aspoň trochu vypadat (i když tomu sám moc nevěřím), ale v mnou viděné 2D byly do očí bijící (všechny ty kulky, mince, závěrečný most, zrcadlo...). A jako třešinka pak scéna s cisternou - ta předčila i cisternu z FF4 ... to co nacpali do reklamy měli dát animátorovi protože tomu asi nedali vůbec nic, jinak by tam nebylo to co jsme viděli /konec spoileru/. Takže nakonec hvězda za pokoukání hodnou Amber Heard a hvězda za pokoukání hodnou flotilu americké automobilové klasiky. Byla by i třetí, protože je to takovej ten průměrnej americkej snímek, ale ty efekty ho za mě sráží jen na ty dvě hvězdičky. Škoda ... ()

vetsinezobri

V hlavní roli nikoliv Cage ale Fichtner. To co tady předvádí je megazábavné a když se k tomu přidá bručení vozů z let šedesátých a blonďatá buchta, člověk odpustí i akční scény kompletně udělaný na počítači (a dost slabě). Přesně, co jsem čekal, zklamanej rozhodně nejsem. ()

Fowl

Jistě, pobavíte se ale nijak zvláště, celou akci řekl bych zachraňuje William Fichtner, kterej mi vždycky vykouzlil úsměv na tváři. Hudba sice dobrá ale film to nezachrání. Je to taková patlanice, možná při troše preciznosti a stylu by to vypadalo jinak. Cage hold upadá a tímhle si to nezachrání. ()

playboy_05

no...sice hodně akční, hodně našlapané, je tam hodně kozatých holek...ale přece jenom Nick už má za sebou lepší béčkové akčňáky ()

Don82

Nicolas Cage už asi na víc nemá a tak hraje v takových to nesmyslech. Chatrný děj společně se stupidními dialogy je zárukou těžké nudy. První hvězda je za docela povedené přestřelky, které jsou správně brutální a nekompromisní a druhá hvězda je (jak jinak) za Amber Heard. ;) ()

dj_kure

Slušný béčko s ledově chladným Cagem. Je to sice v celku kravina jak hrom, ale zábavná :) Hlavně "účetní" v podání Fichtnera je parádní. Jeho nástupy byly dokonalý a nedalo se nesmát :) 60% ()

TetherSaw

5 hvezdicek,tak vysoke hodnoceni!! Ze by se mi to tak libilo? NE!!! Jenze si nemyslim ,ze by si tenhle film zaslouzil pouhych a mizernych 55%..... Je to zkratka klasicky film se stokrát opakovaným a nudným béčkovým příběhem. Na druhou stranu je tu akce zvládnutá velmi slušně ,dokonce je zde i pár vtipných narážek a pokud vydržíte prostředek filmu kde se trochu vari z vody tak se vam konec docela zalibí (tedy aspon mne :D).... Tenhle film ma zkratka vse co beckovy potrebuje a co víc podle mne je to nadprůměrný béčkový film(nadstandart je slusna metalova muzika a kozy).... PS: N.Cage konecne pochopil ,ze uz asi nenatoci nic prevratneho a tak se pustil (pro jeho popularitu a uspech) tou nejvhodnejsi cestou-KONECNE!! ()

DjMetal

Nechapem ako sa to niekomu nepaci... Bolo to fest dobre. Ůčetní je KING....Dobre zahrane ulohy, Cage ako vzdy nesklamal... ()

datos

Nudnej film o kterým musím říct, že mě vážně bavil. Nevím proč mě bavil a nevím čím mě potěšil, ale je to tak. Trikově to bylo provedený vážně skvěle a zahraný to bylo na urovni. Jen nevím jestli to měla bejt komedie a nebo tvrdej "akčňák". Drive angry jsem odsoudil dřív, než sjem to viděl a nechtělo se mi do toho moc, i když díky ukázkám mě to svádělo se na to podívat. NAkonec jsme se rozhodl a ani toho nelituju. PS: Nechápu, proč herec kalibru Nicolas Cage má tak podhodnocovaný filmy a proč se vlastně nemůže vyhrabat z dluhů. ()

TSZ

Nicolas Cage mi do rolí samotářských drsňáků prostě nesedí (v poslední době mi vlastně nesedí prakticky do žádné role, ve které se objevil). Zde ho máme v béčku s velmi pochybnými triky (jsou zhruba na úrovni lepšího televizního seriálu) a navíc ho o několik tříd v zábavnosti převyšuje skvělý William Fichtner). Proti ultimátním béčkům plným krve, chlastu a souložení nemám vůbec nic, vlastně si u nich mé perverzní já docela lebedí, ale Drive Angry bohužel působí spíše jako vážně myšlená akční jízda, což bohužel zdaleka není. ()

TommyDiamond

Mě to tak připadá,že Nicolas Cage už nemá roupama co dělat a točí jednu sračku za druhou. Je sice pěkné,že se zvládne podílet na dvou až třech projektech ročně,ale mě by stačil jeden a pořádný. V tomto úplně nesmyslném příběhu,najdete plno sexy holek a ,,nemrtvého'' Nicolase Cageho. Bylo tam plno akce a některý scény byly na hranici vkusy a možná i rozumu. Mě se tehto film prostě nelíbil,ale zase ho nechci házet na smetiště dějin a tak dávám jednu hvězdu. Budu doufat, že příště uvidím s Nicolasem Cagem něco,co mě v dobrém slova smyslu zas zvedne ze sedaček. Celkově 25% ()

Nový Terminátor od scenáristky Avatara?

Nový Terminátor od scenáristky Avatara?

18.01.2013

Zrzka s mečem neřekla poslední slovo