poster

Pod jednou střechou

 • USA

  Life as We Know It

 • Slovensko

  Život je raz taký

 • Slovensko

  Život je taký

Komedie / Drama / Romantický

USA, 2010, 110 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • sheen
  ***

  Dvojka Heigl a Duhamel mě jako náhradní rodiče dostali, ze začátku tak trochu jako kočka a pes ale později..radost pohledět.(9.5.2011)

 • Roman.Ticka
  **

  Tahle srágorovina přesně zapadá do šablonky "klišovitá ufňukaná melodráma pro pitomé přežrané Američany". Patří sem přehlídka dalších přívlastků jako povrchní, přízemní, primitivní, přehnané, prostě příšerné. Jediné uspokojivé herectví bylo působivé řvaní dítěte a jediná smysluplná scéna byla kolem slavnostního dortu na počest 1. výročí. To je sakra nedostatečné na dobrou komedii.☻(6.11.2012)

 • Chrustyn
  ***

  Poměrně slušné vyprávění o dvou prakticky neznámých lidech, které nepřízeň osudu donutí spojit své síly při výchově osiřelého batolete. Humoru minimum, romantiky o něco více a možná zbytečně dlouhé, přesto zajímavé a v mnoha ohledech poutavé a překvapivě reálně vyhlížející. Na jedno podívání neškodné.(5.2.2013)

 • Kamca_
  ****

  Krásný film. Byly tam všechny prvky, co mám u filmu ráda. Josh s Katherine tvořili sympatický pár a krásně to mezi nimi jiskřilo už od začátku. Trochu mi vadilo to přeskakování z jednoho ročního období na druhé. Ale to je jen malá vada na kráse. Jinak mi děj hrozně rychle utekl. 80%.(14.1.2015)

 • Nathalie
  **

  50% Cizí dítě ve společné péči dvou protikladů může být zábavná podívaná, pokud je dítě obdařeno vnitřním voice-overem, který posílá do háje všechny okolo jako v Kdopak to mluví. Jenže tohle nemluvně ale nemá pro děj filmu žádný smysl- prakticky nemluví, roztomilostmi neplýtvá a jeho roli ve filmu by lépe ztvárnilo štěně labradora jako v Marley and me. Katherine Heigl zvládá svoje role upjatých husiček natolik přesně, že se neodbytně vrací myšlenka, že tyhle blonďaté control-freaky vůbec "nehraje". Josh Duhamel má ten typ toho prázdného rošťáckého charakteru, na který se dobře dívá- a nic dalšího za ním není. Proč tedy mířím relativně vysoko? Ve scenáristickém týmu byl zjevně jeden talentovaný pisálek, který do banálního plastikového marastu kolem nasypal ostrou dávku hlášek a verbálních přestřelek. Ze života, jak ho známe. :)(25.1.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace