Pod jednou střechou

Život je raz taký

Život je taký

Komedie / Drama / Romantický

USA, 2010, 110 min

Začiatočné scény sú dosť trapné, no časom sa dej presunie do oveľa pohodovejšieho, zábavnéjšieho,rodinného žánru z čoho nakoniec vykvitne priemerná komediálna oddychovka.(29.3.2011)

Na film, který se jmenuje Life as We Know It, málo ze života. Ale za Radiohead - Creep - ukolébavku, za Katherine Heigl a Joshe Duhamela a za celkové osobní kouzlo, prostě nemůžu jít pod 3*. Škoda přepálené stopáže a dneska již otřepané zápletky. Podobnost s Catch and Release náhodná?(27.1.2011)

Pod jednou střechou je nemálo podobný Životu s Helenou (Kate Hudson) v mnohých směrech. Namísto jedné ženy je zde navíc ještě muž. Oba musí po tragédii přehodnotit své životy a pomalu zjišťují, že to čemu se nejvíce vyhýbali, je to, co je dělá nejvíce šťastnými. Pokud vám to zní šablonovitě, tak rozhodně není chyba na vašem příjímači, protože zkrátka takhle se v Americe točí romantické komedie. Stejný mustr - a většinou i stejný výsledek. Zde byla sympatická hlavní dvojice a pár momentů pro zasmání od srdce, tudíž dávám pěkné 3*. Zkrátka typicky typický produkt zámořské velmoce, který je vhodný zejména na odreagování.(22.5.2011)

• LiVentura

Dost nesourodá dvojice opatrovníků-pečovatelů... to se mi nelíbilo! Dobré ústřední téma.(20.4.2013)

Manželé se pokusí dát dohromady své dva přátele prostřednictvím rande naslepo. Propadák. Po třech letech oba (manželé) umírají při autonehodě a zůstane po nich jednoroční dcerka, která připadne do výchovy komu jinému než neslučitelné dvojici. Což bylo předem čitelné, ale komu na tom záleží - proto se na romantické komedie většina lidí dívá, že? Navíc jsem se u ní i (místy) zasmál a měla optimistický náboj. Jak já říkám - film na oddech a zabití času. 50% # Kdybych si ale chtěl vybrat jednu rom-kom. s Katherine, jdu jednoznačně do Chceš mě, chci tě.(21.1.2011)

• - Eric Messer (Josh Duhamel) ve filmu jezdil na anglickém motocyklu Triumph Scrambler. (Saur.us)

• - Malú Sophie hrajú trojičky Alexis, Brynn a Brooke Clagett. (drake31)

• - Ačkoli je hlavní hrdina pomocným režisérem basketbalových přenosů, během filmu se ukáže v textilu dokonce několika týmů NHL. Nejprve v kšiltovce St. Louis Blues, později běhá v tričku Atlanty Thasers a nakonec se v Phoenixu dívá na televizi v tričku Chicago Blackhawks. (drew95)