Pod jednou střechou

Život je taký

Komedie / Drama / Romantický

USA, 2010, 110 min

• teutates

OMG - oÓo "TY" manipulačný Greg... citové rozpoloženie ústrednej dvojice o tom aký je život... tak predvidateľné, hlúpe, manipulatívne, presladené až mi je chuj*vo. Vmestit sa do 90 min. bol asi fakt problém, neuniesol som pohľad na Katherinu, ktorá očividne klame o svojom veku. "Milujem" US. spoločnosť a ich cit pre daný detail tzv. fun scén... kedy to už konečne skončí, dožijem sa vôbec toho?! To kiddo tomu niečo dalo, niečo malo... 4/10(28.1.2011)

Taková ta těžko urazitelná klasika. Film plný blbostí, nesmyslů, ale taky vtipnejch a pohodovejch scén, které v komedii takovýho kalibru nesmí chybět. Do toho se přimíchá nápad, i když smutnej nápad, který mě ale na první shlédnutí ukázek dokázal zaujmout. Komedie trošku jinak.(19.3.2011)

Po dlouhé době zase jeden velmi příjemný a uvěřitelný film. Nevím proč, ale tenhle typ filmů na mě vždy působí strašně pozitivně.(29.7.2011)

• rikitiki

Jj, láska nehněvaná není milovaná. Tak tohle české úsloví je základním kamenem většiny romantických komedií. Jde jen o to, jak to zpestřit, aby film nezapadl v průměru tisíců a tisíců podobných. O něco takového se ale tvůrci ani nepokusili a natočili jen podprůměrnou tuctovku. ____ Hlavní hrdinové přijdou k dítěti jak slepý k houslím a - aby to bylo vtipné - přestože jsou dospělí, chovají se jako žáci základní školy (a to ještě pomocné). Příběh je plný známých klišé a nechybí ani závěrečný sprint na letiště a konečné projevení citů. ZBYTEČNOST. /20. 4. 13./(20.4.2013)

Krásný film. Byly tam všechny prvky, co mám u filmu ráda. Josh s Katherine tvořili sympatický pár a krásně to mezi nimi jiskřilo už od začátku. Trochu mi vadilo to přeskakování z jednoho ročního období na druhé. Ale to je jen malá vada na kráse. Jinak mi děj hrozně rychle utekl. 80%.(14.1.2015)

• - Malú Sophie hrajú trojičky Alexis, Brynn a Brooke Clagett. (drake31)

• - Ačkoli je hlavní hrdina pomocným režisérem basketbalových přenosů, během filmu se ukáže v textilu dokonce několika týmů NHL. Nejprve v kšiltovce St. Louis Blues, později běhá v tričku Atlanty Thasers a nakonec se v Phoenixu dívá na televizi v tričku Chicago Blackhawks. (drew95)

• - Eric Messer (Josh Duhamel) ve filmu jezdil na anglickém motocyklu Triumph Scrambler. (Saur.us)