Pod jednou střechou

Život je raz taký

Komedie / Drama / Romantický

USA, 2010, 110 min

65%(13.1.2012)

Dvojka Heigl a Duhamel mě jako náhradní rodiče dostali, ze začátku tak trochu jako kočka a pes ale později..radost pohledět.(9.5.2011)

Romkom z kolekce Katherine Heigl v hlavní roli. Pokud vám tikají biologické hodiny, směle do toho.(6.6.2014)

• Thomick

"You know what marriage is like? Imagine prison ... and then don't change anything" --- Příjemná záležitost, to bez debat (Katherine koneckonců jen zraje). Muj osobní problém s timhle kouskem: nevěřil jsem dramatický lince ani tý romantický (chemie mi ve škole nikdy nevoněla, ale ve filmech mi pravidelně neuniká). A to je moc.(5.8.2012)

Taková ta těžko urazitelná klasika. Film plný blbostí, nesmyslů, ale taky vtipnejch a pohodovejch scén, které v komedii takovýho kalibru nesmí chybět. Do toho se přimíchá nápad, i když smutnej nápad, který mě ale na první shlédnutí ukázek dokázal zaujmout. Komedie trošku jinak.(19.3.2011)