Pod jednou střechou

Život je raz taký

Život je taký

Komedie / Drama / Romantický

USA, 2010, 110 min

Pod jednou střechou je nemálo podobný Životu s Helenou (Kate Hudson) v mnohých směrech. Namísto jedné ženy je zde navíc ještě muž. Oba musí po tragédii přehodnotit své životy a pomalu zjišťují, že to čemu se nejvíce vyhýbali, je to, co je dělá nejvíce šťastnými. Pokud vám to zní šablonovitě, tak rozhodně není chyba na vašem příjímači, protože zkrátka takhle se v Americe točí romantické komedie. Stejný mustr - a většinou i stejný výsledek. Zde byla sympatická hlavní dvojice a pár momentů pro zasmání od srdce, tudíž dávám pěkné 3*. Zkrátka typicky typický produkt zámořské velmoce, který je vhodný zejména na odreagování.(22.5.2011)

• heyda

Ústřední dvojka je sympatická, to jako jo, ale jinak nudný, nezajímavý a dost klišovitý film. Vzhledem k tomu, že 64 % je na romantický film docela dobré hodnocení, tak jsem byl dost zklamaný a měl jsem problém vůbec udržet pozornost při jeho sledování. Když dám 2 hvězdičky, tak budu ještě hodný...(21.4.2013)

• ScarPoul

Je to príliš emotívny príbeh. Aspoň sa teda snaží budiť ten dojem. Celý film nevie čím by mal byť. Či drámou, či komédiou alebo romantickým filmom. Ani jedna zo zložiek nefunguje úplne a ani jedna neobsahuje nejaký výraznejší moment. Najviac zamrzí fakt, že si vypožičiava len to najhoršie z rôznych filmov podobného razenia a pritom sa zaoberá omnoho citlivejšou témou ako len témou lásky. Medzi dvojicou to iskrí a to je vlastne jediné pozitívum, ktoré robí film pozerateľným. Greg Berlanti na poste režiséra sklamal. Do nemastného, neslaného scenára z dobrým nápadom, ale príšerným prevedením nevložil žiadny osobitý prvok a o duši ani nehovorím. Rutinne zaznamenal všetko čo scenár ponúkal bez toho aby boli zábery pospájané do atraktívnejšieho celku. Posledným výsmechom je pomalá ženská verzia sweet child of mine od GNR na konci.(20.12.2010)

• moviesfan

Příjemní herci a děj, který však není příliš zábavný, i když se o to snaží poměrně často. Heigl je opět sympaťanda.(26.1.2011)

Příjemné překvapení, film ve kterým spou v jedný kuchyni vaří, humor, pohoda a romantika a to společné vaření jim jde velmi dobře.(6.3.2012)

• - Malú Sophie hrajú trojičky Alexis, Brynn a Brooke Clagett. (drake31)

• - Eric Messer (Josh Duhamel) ve filmu jezdil na anglickém motocyklu Triumph Scrambler. (Saur.us)

• - Ačkoli je hlavní hrdina pomocným režisérem basketbalových přenosů, během filmu se ukáže v textilu dokonce několika týmů NHL. Nejprve v kšiltovce St. Louis Blues, později běhá v tričku Atlanty Thasers a nakonec se v Phoenixu dívá na televizi v tričku Chicago Blackhawks. (drew95)