Pohledný pětatřicátník Alex a jeho sestra Mélanie s manželem Marcem mají speciální společnost, která se zaměřuje na rozbíjení partnerských vztahů na objednávku. Jedinou etickou podmínkou je, že onen vztah musí být alespoň z jedné strany nešťastný. Vždy pomocí rafinovaných manipulací nic netušící ženu či muže přesvědčí, že pravá láska na ně čeká s někým jiným. Když se na něho obrátí bohatý podnikatel Van der Becq, jemuž se nelíbí úspěšný nápadník jeho dcery Jeanette, Alex váhá, protože vztah snoubenců je i po bedlivém prozkoumání harmonický a láskyplný. Zakázku ovšem přijme, neboť je po uši zadlužený a v patách má obřího srbského vymahače... (TV Nova)

aniiicka

Po dlouhé době nová romantická komedie, která se mi vážně líbila. Původně jsem nechtěla dát plný počet, ale skvěle jsem se bavila i při druhém zhlédnutí s mojí maminkou, která byla rovněž nadšená. Líbil se mi místy trhlý humor, protože jsem zatížená na francouzské komedie a trojice Duris, Damiens, Ferrier mě skutečně bavila. Romain s Vanessou měli šmrnc a byli hezký elegantní pár. Film má také pěkný soundtrack a navíc se odehrává v prostředí Monaca a krásné francouzské riviéry, kde jsem letos měla možnost strávit delší čas a kam bych se teď nejradši zase vrátila. :) Pro úplnost - na srdci mě zahřála vzpomínka na starý dobrý ''Hříšný tanec'' a hrozně se mi líbil konec filmu. :) http://www.youtube.com/watch?v=HByFGdb3ciA ()

Tommassi3

"Nesnáším Roquefort, Hříšnej tanec jsem nikdy neviděl, myslím, že George Michael neumí zpívat, a stehno mám v pořádku.. Nevím, jestli jsem pro tebe dost dobrej !! Nemám tryskáč, spím v kanceláři, ale nevím, co udělám, když tě každej den neuvidím.." ()

Martinibaby

Vanessa je naprosto úžasná a prostě mi učarovala. Za to Romainovi jsem měla hned několikrát chuť nafackovat, jak mě neskutečně štval (jerkface!). Nebýt přílišné klišoidnosti, asi by se mi to líbilo víc, takhle je to bohužel jen další z mnoha rom-com filmů, které nejsou špatné, ale to je tak všechno. ()

Silence

Pod moderním kabátkem se skrývá klasická šarmantní a v jádru staromódní situační komedie - taková, jakou čas od času točí snad už jen Francouzi. S lehkostí a přesností dávkují kvalitní cukr tam, kde spousta jiných to přepálí s umělým sladidlem. Hrají si s nenápadnými detaily a vymýšlejí originální situace tam, kde se tolik ostatních rezignovaně spokojí s kopanci do rozkroku a jinými primitivními gagy. I ta klišé podávají s takovou jistotou, jako by se z nich klišé teprve stát měla. A nakonec ta zvláštní aura, která film spojuje dohromady, aby se ani na vteřinu neporušil komplexní a naplňující pocit, který v divákovi přetrvá ještě dlouho po závěrečných titulcích. Prosím o přidání na seznam ohrožených druhů. 8.5/10 ()

bouncer

Slušný a velice zábavný počin v rámci (francouzské) romantické komedie. Jen ten klišé závěr celou snahu shazuje... ()

CiTrus007

Výborně hrané postavy a zajímavé rozuzlení z tohoto díla činí téměř dokonalý film. Musím ještě doplnit, že jsem se musel hodně držet zpět, abych se nezačal nahlas smát. [MFFKV 2010] ()

Terva

CITÁT - V každém případě ho políbila........ Profesionální tým pro záchranu lidských srdcí v akci. Pomáhat nešťastným párům aby se prostě nevzaly je možná trochu podivná práce, ale je to práce. Jenže pokud začnete mísit profesionalitu s vlastní zamilovaností, začnou být problémy skoro neřešitelné. Naštěstí je to komedie a tak té brutality tam moc není. Okolo 41 minuty sledují Alex (Romain Duris) a Juliette (Vanessa Paradis) na dvd film Hříšný tanec, který je vlastně v tomto příběhu několikrát k vidění. V příběhu se mi vůbec nelíbila Sofie (Héléna Noguerra), působí hodně neurvala až humusácky a její parodie na nymfomanku je trapná. Je to o (k)lamu a o lži, ale pravdu má každý ve svém srdci a jen na jedinci, jak se s tím vypořádat. CITÁT - Budu improvizovat........ Příjemná, ke konci trochu přislazená komedie, která nikoho neurazí, ale možná už ji nikdy nebudete chtít vidět. Jdu si pustit Hříšný tanec. ()

Pink.Panther

Pokud si zkousnete a přesto si brčkem v pohodě vysajete kolu i s ledem, je to ryze praktická záležitost, sexy to není. I tak úsměv VP až tak moc nevadí, horší je, že film dost nudí, scénář je bez invence a konec je banální předvídatelná šablona. O to horší, že potenciál vyhnout se všem těm klišé tu byl. ()

moviesfan

Velmi dobrá evropská komedie mixnutá romantikou a hlavně několika zábavnými momenty, které mě velmi pobavily. Navíc "Hříšňák" je moje srdcovka, takže další plus. Velmi osvěžující, příjemný kousek. ()

Lama.Lama

No dokonalost sama ,) Má to šmrnc a je to vtipné ,)) Kombinace mé nejoblíbenější francouzské herečky Vanessy a Romaina Durise je elektrizující. Zvláště pak scénka s tanečkem z Hříšného tance mě dostávala do kolen :) 9/10 ()

PauloZ

Možná největší francouzské zklamání za poslední dobu. Béčkovost a v mnoha ohledech laciná trapnost a absolutní průměrnost. Vlastně jsem se ani moc nesmál. Navíc to vykradení hříšného tance bylo bolestivé... nechápu proč 73%. ()

Greg

“Je déteste le roquefort. J'avais jamais vu Darty Dancing. Pour moi George Michael est un chanteur de merde. Ma cuisse fonctionne bien. Je sais pas si je suis assez bien pour toi. J'ai pas de jet. J'ai pas d'appart, je vis dans mon bureau... Je sais pas comment je vais faire si je peux pas te voir chaque jour.“ Tak to jo, takhle vypadá současná francouzská komedie. A to není vůbec špatné. Má to příběh, má to romantiku, má to dobrý konec a hlavně má to vtip! Určitě bude většině diváků u na začátku jasné, jak to dopadne, ale zrovna tady mi to vůbec nevadilo. Mezi ústřední dvojicí v podání Vanessy Paradis a Romaina Durise vše klape, tak jak má a oběma jejich role skvěle sedí, stejně jako jejich kolegům ve vedlejších rolích. Soundtrack je také ušitý přímo na film, akorát George Michael není zrovna můj šálek kávy. A celý film pak vkusně dokresluje luxusní prostředí monackého knížectví. Jo, tohle je příslib do budoucna, takže se dá říct – jen tak dál! ()

Rosana

Pěkná, nenásilná komedie. Ačkoliv od začátku víme, co bude, baví nás, jak to bude. Herci mi nepřišli moc krásní, ale skutečně osobití a sympatičtí - navíc každá postava měla svůj život, svůj charakter a osobnost, že jsem jim to věřila a zamilovala si je. Oproti americkému mainstreemu to byl originální citlivý film a nápad s rozcházecí agenturou také výborný! ()

Praxis

Vtipná a nápaditá komedie s romantickou zápletkou. Vlastně je to tady všechno tak strašně feel positive, až se mi z toho dělají chvílemi i pupínky, ale na druhou stranu si říkám proč ne. Jednou za uherskej rok je potřeba si dát takový slaďárny, který jsou vtipný. 72% ()

Lukrecie

Jsou 3 typy žen: 1) ty, které jsou šťastné, 2) ty, které jsou nešťastné ale smíří se s tím a 3) ty, které jsou nešťastné ale nepřipustí si to, výborný a charismatický hlavní hrdina, příjemné obsazení😉 Bavilo mě to, film měl dynamiku a spád. Takhle jsem se už dlouho nepobavila.😁🥳👌4,5* zaokrouhluji na 5*. ()

fremy

Romantický film s klasickými záchytnými body tohoto žánru, přesto vtipný a osvěžující. Rozhodně kupuji DVD pro případný krásný večer s dívkou. (K)lamač srdcí přesně přinese očekávané ovoce. ()

O.Peta

Fakt hodně příjemná komedie s inteligentním humorem, to mi už dlouho chybělo. Dokonce jsem i chvíli váhal nad plným hodnocením, nakonec ale zůstanu u pěkných 4. ()