Zjevení

The Apparition

Horor / Thriller / Mysteriózní

USA, 2012, 79 min

• J*A*S*M

Sledoval jsem to nadvakrát. Poprvý jsem asi deset minut před koncem zjistil, že se mi chce spát a že mi je úplně jedno, jak to celé skončí. Což názorně vypovídá o tom, jak si mě The Apparition dokázalo získat a zaujmout. Tuctová duchařina bez nápadu, bez děsivých scén, občas úplně mimo (strašení uschlým kaktusem). A naprostá tvůrčí impotence (jak vysvětlit co se děje? Přece voiceover). Tohle je prostě absolutně nezajímavá marnost a škoda peněz, které mělo studio investovat ... radši do nějakého večírku pro hlavouny, ten by udělal radost alespoň jim, tohle neudělá radost nikomu :-D(16.11.2012)

• Havaj8

Fakt hodně sympatickej pár, ale bylo to prd platný, protože to byla neskutečná nuda. Jako kdyby se už vytratil všechen nápad. Už jenom málokdy se najde dobrej horor, ať už jakýhokoli subžánru.(2.1.2013)

• dr.horrible

Tuctová komerčná duchárina ktorá nedokáže vydesiť, či aspoň presvedčiť, ani na ploche 70 minút. Dve dobré scény, zato nad priemer nepojdem, ani keď mám pre tento subžáner slabosť(11.3.2014)

• Kryton

Jedna jediná hvězda je za Ashley Greene, na kterou se pěkně kouká v prádle. Nečekal jsem, že horor může mít minimum hororových či strašecích scén. Neuvěřitelně nudný a špatný horor, kde se budete jen bát, když si během filmu usnete a nestihnete vyndat DVD z přehrávače.(15.11.2012)

Dodnes je tento pokus znám jako "Charlesův experiment". Film má dva sekvenční začátky a teprve poté se začne rozvíjet základná příběh. CITÁT - Asi ti budu muset koupit kaktus....... A o co, že to tu jde? Dva mladí lidé se nastěhují do jednoho domu, kde se začnou dít podivné věci. Otevírají se sami dveře, pohybuje se nábytek, praská lino a jednoho dne do domu vejde pes a umře. Dvojice bydlících začne pátrat po příčinách podivných úkazů. CITÁT - Bacha na pavouky........ Film má celkem povedenou kameru, dobrou hudbu a hlavně je napínavý. CITÁT - Neměli jsme to dělat.........(4.4.2013)

• - Film se natáčel v Palmdale, v Santa Claritě a v Los Angeles v Kalifornii. (rafix)

• - Když Ben (Sebastian Stan) s Kelly (Ashley Greene) přijíždí na začátku filmu do nového domu se svým Volkswagenem, vozidlo nemá na předku vozu registrační značku. Druhý den však Kelly s vozidlem odjíždí do města a vozidlo registrační značku má, ale když se vrátí z města domů, vozidlo je opět bez registrační značky na předku vozidla. (BrianStorker)