Zjevení

Todd Lincoln

Daniel Pearl

tomandandy
  • *CARNIFEX*

Ben a Kelly sa nasťahujú do domu Kellynych rodičov. Od prvého dňa sa v dome odohrávajú zvláštne veci. Všetko však má svoje dôvody. Ben sa totižto pred pár mesiacmi zúčastnil experimentu vyvolávania paranormálnych entit. Ducha sa na podiv podarilo vyvolať. Z jeho vrátením medzi "svojich" si však nikto zo zúčastnených vrásky nerobil. Ten im je teraz v pätách a chce sa ich zmocniť. Krásna kamera, krásny mladý pár. Pekný dom. Pekné prostredie naokolo. Pár slušných scén. BODKA. Jediné ozaj hororové sú v tomto filme dialógy. TV Lokál je oproti tomuto poviedka od Shakespeara. Hra so svetielkami, trasľavá kamera, mastné fľaky na kuchynskej linke, plieseň na stene či zhnitá podlaha je už dnes ozaj veľmi málo. Nebudem, ale tento horor zahrabávať pod zem. Nezaslúži si to. Úroveň je niekde medzi 2-3 hviezdičkami. Ja sa prikláňam k dvom. Monológ hlavnej postavy na "vysvetlenie" pointy príbehu v úplnom závere ma dosť negatívne prekvapil. Toto nebolo najšťastnejšie riešenie ..(19.12.2012)

• Hoyt

Úplně zbytečný horor s příliš rychlým začátkem a odfláklým dějem. Zrovna tady je to škoda, protože to atmosféru místami mělo slušnou a herci byli sympatičtí. Na začátku poslední scény jsem byl neuvěřitelně zvědav co se bude dít dál a doufal jsem, že uvidím něco originálního ale ono nic.(19.11.2012)

Rozpočet $17miliónovTržby USA $4,936,819 Tržby Celosvetovo $11,343,000▐ tuctová záležitosť, ktorá nemá čo ponúknuť /40%/(3.2.2014)

Máme tady dalšího pucha, který dělá neplechu hodným a krásným lidem a živí se jejích pachem. Napětí skoro žádné a pokud tu už je, tak nepatrně. herečka krásná, to se popřít nedá, ale její protějšek Pošťák Pet mi tam prostě nesedl. Lekačky tady nehledejte, protože je tu více sekaček v garáži, než lekacích scén. Ikdyž je tady náznak nějaké lekací scény, bohužél to není dokončené a tak jsme svědky spadlé krabice od vína a nevypraných ponožek. Takže pro mě průměr, protože díky jedné ze dvou vynikajících scén jsem se dozvěděl, že bruslení na židlích není nemožné :)))(21.11.2012)

• ivishka

Tak nadějný obsah jsem dlouho neviděla. A nebyla bych to já, kdybych se nechtěla zase trošku bát a zapomenout na své všední starosti. Docela jsem se ovšem divila, když nestrašidelnější pasáž byla skoro až ke konci, když postava Kelly zůstala sama v domě s tou bytostí. Zase jsem zůstala u konce tak trochu nevěřícně koukat... Asi nemám v poslední době štěstí na dobré filmy..(19.11.2014)