Zjevení

Izba mŕtvych

The Apparition

Horor / Thriller / Mysteriózní

USA, 2012, 79 min

První část byla výborná. Skvěle budovaný napětí, hlavní hrdinové se nechovali jak členové spolku "jdoucí na smrt tě zdraví, diváku" a práce se záběry na detail rovněž kvalitní. I když musím přiznat, že když tam Ashley po baráku hopsala v černejch kalhotkách, tak mě celý slavný strašení bylo u prdele a kdyby jí v tu chvíli ten duch či zjevení zabil a nechal v baráku jen toho kluka, nebetyčně by mě tím nasral. Bohužel v další části se Ashley zcela nepochopitelně oblíkne a i napětí pomalu odchází. Přišlo mě, že tvůrci si tak trošku nevěděli rady kam tu celou pointu nasměrovat a závěrem tomu nasadili korunu.(16.9.2014)

• Danny F.

Opravdu to nepřekvapí a nijak obzvláště nevyděsí. Dlouhý rozjezd abych na konci zjistil že se nic neděje. Atmosféra nijaká, ale zamrazilo mě při pohledu na dívku co se plazila z poza pračky. Jinak nic víc. 40%(5.12.2012)

• kaylin

„Zjevení“ samo o sobě není vůbec žádné zjevení. Naprosto klasický horor současné produkce, který doufá, že pár oblíbených hvězdiček, jenže ony to nezachrání, když je to celé špatně. Tohle je film, který doufá, že děsivé scény samy o sobě zajistí, že se bude divák bát, ale když zde není potřebná gradace, když zde není stavba jednotlivých scén, nemůže to prostě dopadnout dobře. Tohle je jen všechno vysypané na sebe bez ladu a skladu.(9.4.2014)

• Havaj8

Fakt hodně sympatickej pár, ale bylo to prd platný, protože to byla neskutečná nuda. Jako kdyby se už vytratil všechen nápad. Už jenom málokdy se najde dobrej horor, ať už jakýhokoli subžánru.(2.1.2013)

• WoWoW

No když se u hororu dostanu do fáze, že mi je jedno jak hlavní postavy skončí, je něco špatně. Možná je to tím, že nevím čeho se to vlastně báli. Jasně pohybovalo se tam něco jako duch, ale né jen tak obyčejný. No nevím určitě to šlo dotáhnout do větší dokonalosti, než bylo toto "bezduché" plácání.(15.1.2013)

• - Když Ben (Sebastian Stan) s Kelly (Ashley Greene) přijíždí na začátku filmu do nového domu se svým Volkswagenem, vozidlo nemá na předku vozu registrační značku. Druhý den však Kelly s vozidlem odjíždí do města a vozidlo registrační značku má, ale když se vrátí z města domů, vozidlo je opět bez registrační značky na předku vozidla. (BrianStorker)

• - Film se natáčel v Palmdale, v Santa Claritě a v Los Angeles v Kalifornii. (rafix)