poster

Zjevení

 • USA

  Apparition, The

Horor / Thriller / Mysteriózní

USA, 2012, 79 min

Režie:

Todd Lincoln

Scénář:

Todd Lincoln

Kamera:

Daniel Pearl

Hudba:

tomandandy
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Ramirez85
  ***

  Po nadějně vypadajícím prologu z toho posléze začalo smrdět Paranormal Activity a přestože se ani The Apparition nevyhnul prvoplánovým efektům (židle zaseknutá ve schodišti, elcédéčko ve sloupu, pochodující kamera apod.), naštěstí dokázalo i párkrát pocuchat nervovou soustavu a to díky naopak pár povedeným nápadům, které už sice nejspíš nedokáží vyděsit tak jako dřív, přesto na mě, jakožto na velkého fanouška všemožných duchařin, pořád docela fungují. Plusové body pak film sklízí i za to, že nám konečně ukázal "ono zlo". A jelikož má film zhruba 72 minut čistýho času, nedokáže ani moc nudit. 2,5*(5.2.2013)

 • rollman1
  ***

  Máme tady dalšího pucha, který dělá neplechu hodným a krásným lidem a živí se jejích pachem. Napětí skoro žádné a pokud tu už je, tak nepatrně. herečka krásná, to se popřít nedá, ale její protějšek Pošťák Pet mi tam prostě nesedl. Lekačky tady nehledejte, protože je tu více sekaček v garáži, než lekacích scén. Ikdyž je tady náznak nějaké lekací scény, bohužél to není dokončené a tak jsme svědky spadlé krabice od vína a nevypraných ponožek. Takže pro mě průměr, protože díky jedné ze dvou vynikajících scén jsem se dozvěděl, že bruslení na židlích není nemožné :)))(21.11.2012)

 • J*A*S*M
  **

  Sledoval jsem to nadvakrát. Poprvý jsem asi deset minut před koncem zjistil, že se mi chce spát a že mi je úplně jedno, jak to celé skončí. Což názorně vypovídá o tom, jak si mě The Apparition dokázalo získat a zaujmout. Tuctová duchařina bez nápadu, bez děsivých scén, občas úplně mimo (strašení uschlým kaktusem). A naprostá tvůrčí impotence (jak vysvětlit co se děje? Přece voiceover). Tohle je prostě absolutně nezajímavá marnost a škoda peněz, které mělo studio investovat ... radši do nějakého večírku pro hlavouny, ten by udělal radost alespoň jim, tohle neudělá radost nikomu :-D(16.11.2012)

 • zolo23
  ***

  Plagát zaujímavý, na tie "ruky" som sa nesmierne tešil, ale škoda že ich uvidíte až pri záverečnej scéne. Dúfam, že to nebol SPOILER:) Film, ktorý má snahu niečim prekvapiť, ale bohužiaľ sa mu to nedarí. Atmosféra celkom ujde, pri niektorých scénach mi mierne nabehli zimomriavky (scéna v kumbále, ktorá však mierne vykráda The Grudge) a to je asi tak všetko. Tom Felton o.k.(29.11.2012)

 • Campbell
  ***

  To jsem tak rád že film nakonec k nám do kin nešel. Nechápejte mě špatně mě nijak film nevadil ale jít na tohle do kina tak jsem docela naštvanej. Je to strašně slaboduchej horor, který jsme viděly 100x. Navíc naprosto bez jakkýkoliv lekačky. Režisér fakt čekal že se budeme u tohohle bát? Ono by to zas tak nevadilo ale není tu ani náznak atmosféry. Ale nějakou záhadou mě film udržel do konce a po sledování jsem nebyl nijak naštvaný, nebo spíše necítil jsem nic. Je to průměrný béčko kterých vzniká každý rok 100 a polovina z nich je o třídu lepší. Ale abych jen nehanil, tak jak jsem říkal poměrně slušně jsem se bavil, ústřední dvojice ušla a celý to poměrně slušně uteklo. Tak aspoň ty 3 slabé *.(15.3.2013)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace