Zjevení

Izba mŕtvych

The Apparition

Horor / Thriller / Mysteriózní

USA, 2012, 79 min

Někdo tady napsal,že to nedávalo smysl.Já bych snad v hororech ani smysl nehledal,ty vole.Perfektní stopáž,žádná roztřesená kamera,jen pár napínavejch scén.Hudba slušná,herci v pohodě.60%.(16.12.2012)

To jsem tak rád že film nakonec k nám do kin nešel. Nechápejte mě špatně mě nijak film nevadil ale jít na tohle do kina tak jsem docela naštvanej. Je to strašně slaboduchej horor, který jsme viděly 100x. Navíc naprosto bez jakkýkoliv lekačky. Režisér fakt čekal že se budeme u tohohle bát? Ono by to zas tak nevadilo ale není tu ani náznak atmosféry. Ale nějakou záhadou mě film udržel do konce a po sledování jsem nebyl nijak naštvaný, nebo spíše necítil jsem nic. Je to průměrný béčko kterých vzniká každý rok 100 a polovina z nich je o třídu lepší. Ale abych jen nehanil, tak jak jsem říkal poměrně slušně jsem se bavil, ústřední dvojice ušla a celý to poměrně slušně uteklo. Tak aspoň ty 3 slabé *.(15.3.2013)

To bola zas ENTITA.Tvorcovia stavili na osvedčenú klasiku.Pri vyvolávaní sa niečo posralo a tí účastnici začali zomierať,a jasné že to nerobili len tak ale vrámci nejakého experimentu.V tejto dobe natočiť duchársky film,aby bol iný ako tie ostatne je pomaly nemožné.A tento nie je výnimkou.Má známky kopírovania iných filmov.A koniec bol ako som tušil predvídatelní.Ale herecké obsadenie bolo veľmi príjemné na čele so skvelou A.Green ako upírka v Twilling ságe bola dobrá ale tu jej to pristalo viac.A spoznal som aj Malfoya,aj keď si tam dlho nezahral.Tento film ma nevydesil,ani nemal moc čím ale dal sa pozerať.(29.12.2013)

Dodnes je tento pokus znám jako "Charlesův experiment". Film má dva sekvenční začátky a teprve poté se začne rozvíjet základná příběh. CITÁT - Asi ti budu muset koupit kaktus....... A o co, že to tu jde? Dva mladí lidé se nastěhují do jednoho domu, kde se začnou dít podivné věci. Otevírají se sami dveře, pohybuje se nábytek, praská lino a jednoho dne do domu vejde pes a umře. Dvojice bydlících začne pátrat po příčinách podivných úkazů. CITÁT - Bacha na pavouky........ Film má celkem povedenou kameru, dobrou hudbu a hlavně je napínavý. CITÁT - Neměli jsme to dělat.........(4.4.2013)

• cariada

Duchařina , která se moc nepovedla. Kdysi na škole něco vyvolali a ted je to pronásleduje, stále stejné klišé. Kdo bude mít navrh? Tady je velké plus za celkem sympatické herce a provedení.(3.6.2013)

• - Když Ben (Sebastian Stan) s Kelly (Ashley Greene) přijíždí na začátku filmu do nového domu se svým Volkswagenem, vozidlo nemá na předku vozu registrační značku. Druhý den však Kelly s vozidlem odjíždí do města a vozidlo registrační značku má, ale když se vrátí z města domů, vozidlo je opět bez registrační značky na předku vozidla. (BrianStorker)

• - Film se natáčel v Palmdale, v Santa Claritě a v Los Angeles v Kalifornii. (rafix)