Zach Galifianakis, Keir Gilchrist, Lauren Graham a Emma Roberts září v povznášející komedii o hledání duševního zdraví na tom nejméně pravděpodobném místě. Někdy to, co má člověk v hlavě, není tak šílené, jak myslí…což rozhodně platí pro Craiga (Gilchrist), vystresovaného teenagera, který raději sám odchází do psychiatrické léčebny, aby si od všeho trochu odpočinul. Místo toho potkává poněkud neobvyklého mentora (Galifianakis), možnou novou lásku (Roberts) a hlavně dostává příležitost k novému začátku. Okouzlující, zábavný a moudrý – takový je příběh o dospívání Něco jako komedie. (Magic Box)

Kliq

Super zahrané mladými hercami . Galifianakis pasoval to role takého kvázi vševeda úplne super. Bavil som sa a držal palce nech si hlavná postava dá všetkých 5 zas dokopy. ()

kubas369

Tak Zach není jen oplzlá opice po lobotomii, což je pro mě šokující překvapení, že tahle kreatura má i charisma. Jinak docela zábavné společenské rýpnutí do psychicky nevyrovnané společnosti. Lidi vyserte se už na to zbytečné honění se za uspěchem a puste si místo toho radši Dylena. ()

dragosta

Moc milý počin. Úplně jsem se u toho nesmála, ale letmý úsměv na rtech jsem měla po většinu doby. Pro mě zatím neznámý Keir Gilchrist se role ujal výborně. Stejně tak Zach Galifianakis, který mi poprvé nepřišel nesympatický. Škoda jen, že tvůrci museli propašovat trochu toho klasického amerického stereotypu (Craigův stresový reflex), jinak by to bylo dokonalé. 5* si zaslouží. ()

Slunik

Příběh příjemně plyne, je hladký, nikde nic nevyčuhuje, všechno do sebe krásně zapadá. Film zanechá v divákovi pocit sounáležitosti s okolím a uklidní ho, že není na světě sám, kdo řeší problémy a že jeho život je vlastně normální a není si na co stěžovat. ()

pekas

Dlouho jsem ho měl připravený a nechtělo se mi do něj. Nakonec jsem to překonal a nelitoval jsem. Drama to není ani náhodou, spíš pohodový film, trochu romantiky, trochu komedie, nic vyčnívajícího. Ale zpracování se povedlo dle mého nadprůměrně, takže můžu hodnotit velice pozitivně. 79% ()

boombang

Nejdříve jsem si říkal, že to asi nedokoukám... hrdinovy problémy mi totiž z jistých důvodů přišly docela banální, i když nikoli nepochopitelné... a proto se mi zpočátku zdál americky banální i celý film... naštěstí ten dojem přešel... a úplně jsem na něj zapomněl po Under Pressure... to bylo opravdu úžasné... i The xx mne strašně potěšili... herci samozřejmě taky... a nakonec mi ten film přece jen dodal trochu toho optimismu, ač díkybohu nepohádkového... a toho si cením... Under Pressure... ()

Luciee113

Film mě překvapil. Dlouho jsem odkládala, než se na něj podívám a pak jsem si řekla, proč jsem si ho už dávno nepustila :-) ???. Skvěle natočený film a herci obsazeni dokonale. Ukázky, co si Craig zrovna myslí, jsou taky dobré... ()

dalibor.durcak

Něco jako komedie, což vlastně ani komedií není. Ale je pohnutou sondou do duše dospívajícího (první polovinu filmu značně nesympatického) chlapce, který má sklony k depresím. Kdo nemá, že? A možná proto, že se v tom filmu mnoho lidí našlo, odnáší si film vysoké ohodnocení. A to i ode mne. Když jsem se na ten snímek koukal, bylo mi tak nějak smutno, ale příjemně smutno...Potěšil určitě Zach Galifianakis ve vážně rovině a nejkrásnější a skvělá Emma Roberts. 80% ()

marek29

Asi se ustřelím nadprůměrnou hvězdou o hodnotě 3,5... Film asi s poněkud stereotypním tématem nemocného kluka ale tak nějak zvláštně podaný. S dobrým soundtrackem, dobrými herci a v mým případě asi nedostatkem společnosti u jeho sledování. Chtěl bych to vidět ještě jednou a pořádně s někým.. Prozatím tu nechám 4. Čekal jsem něco horšího asi. Lehce jako by tu byl snad i přesah. Nevím. ()

subic

Slušný, slušný. Tohle není psychiatrická léčebna z legendárního Přeletu nad kukaččím hnízdem, to ani náhodou. Zároveň to ale ani není film o nástiletých pro náctileté, tohle je pro celou rodinu. Já to chtěl vidět původně, že v tom hraje Viola Davis. Třeba na příště tomu frčku přihodím, zatím 6/10 ()

RigorMortis

Príjemný film z prostredia ešte aj dnes spájaného s predsudkami. Na hercov sa pozeralo dobre, bolo fajn konečne vidieť Zacha v nejakom vážnejšom filme. Dej bol trocha predvídateľný a záver tak nejak klišé, to však filmu neuberá na kvalite ()

MirkaP

první pokus o shlédnutí jsem vzdala. nějak to nesedlo. zatím nehodnotím, příležitostně tomu dám ještě šanci ()

Cannonball

Skôr to bola dráma než komédia a to dosť podarená. Na začiatku sa mal obavy, že mňa príbeh depresívneho puberťáka bude nudiť ale práve naopak bolo to osviežujúce. ()

sliziakkk

Keď si človek potrebuje oddýchnuť, na chvílu vypnúť a príjemne sa pobaviť tak It's Kind of a Funny Story je dobrou voľbou. U mna to na 100% fungovalo. ()

chrustie

Tohle není komedie, tohle není ani něco jako komedie. Utahané minidrama o zamindrákovaném šestnáctiletém pubošovi. ()

Pikolik

Milý, chvílema velmi úsměvný film, který jinak pojednává o docela závažném tématu. A Zach mě mile překvapil! Jeho role byla skvělá! ;) ()