Hall Pass mi namasíroval bránici jak stokilová thajka, takže můžu všem s klidným svědomím doporučit. Parta sexuálně frustrovaných čtyřicátníků co dostane propustku od zoufalých manželek má sama o sobě zábavný potenciál a Wilson i Sudeikis ho těží až na dřeň. Když se po několika dnech strávených hulením a přežíráním konečně namotivují a falešným sebevědomím vybavení začnou obrážet bary a diskotéky, narazí na drsnou realitu. Po uhlazených ženáčích zástupy modelek nevzdychají. Zoufalé pokusy ošustit cokoliv dostanou pod ruku jsou právě to nejzábavnější a Sudeikisovi přijde vhod i šikovnost provozovat falešný orál:) Standardně očekávaný přechod k uvědomění si a romantice naštěstí zabije humor až v poslední dvacetiminutovce, tak si tu hvězdičku za nadprůměr bez debat zaslouží.(7.6.2011)

Docela pohodová komedie, která není špatná. Možná by neuškodilo, kdyby to bylo víc crazy. Ale beru to, že to je dělaný pro obě strany.(16.12.2011)

Vidím někde jméno Farrelly, utíkám! ... Dvojice režisérů, kteří prozatím natočili pouze dementní, fekální, trapné, píčoidní filmy, které někdo považuje za komedie. Já teda ne. Ovšem Hall Pass, musím uznat, má nějakou úroveň. Je vtipný, místy opravdu bizardní. Jen tak dál! Cool soundtrack.(5.6.2011)

Máme tu už různé tradice - vánoční, velikonoční, jarní nebo velké prázdniny, dny matek, otců, dokonce dny bez aut, všelijaké půsty, omezení, lhůty, šestinedělí... Tak proč by nemohl existovat i Týden bez závazků?(28.10.2013)

• teutates

Klasický US. patos... opäť Nám severanom vštepuje v podaní "hall pass" demenčné rozhranie južanov, niečo o dôvere a nevere, ha. (v tzv. "komediálnom podaní"). 3/10(4.6.2011)

• - Keď Rick (Owen Wilson) a Fred (Jason Sudeikis) ležia na hotelovej izbe a rozprávajú sa, beží v televízore film Bournov mýtus (2004). (Insomnia)

• - Téma z bežného partnerského života je inšpirovaná príbehom Peta Jonesa. (ash99)

• - Do role Paige byla obsazena Amanda Bynes. Kvůli vytíženosti ale musela účast zrušit a byla nahrazena Alexandrou Daddariovou. (oje)