Nastala chyba při přehrávání videa.
 • teutates
  **

  Klasický US. patos... opäť Nám severanom vštepuje v podaní "hall pass" demenčné rozhranie južanov, niečo o dôvere a nevere, ha. (v tzv. "komediálnom podaní"). 3/10(4.6.2011)

 • Pepinec
  ****

  Máme tu už různé tradice - vánoční, velikonoční, jarní nebo velké prázdniny, dny matek, otců, dokonce dny bez aut, všelijaké půsty, omezení, lhůty, šestinedělí... Tak proč by nemohl existovat i Týden bez závazků?(28.10.2013)

 • cukorek
  ****

  Konečne sa našiel niekto v tom našom vesmíre, kto konkurenčne vystúpil a porazil obrovskú kopu filmov o tom aké majú ženy problémy s manželmi, aké sú z toho vyšťavené, nepochopené a nešťastné po pár rokoch manželstva. Veľa momentov v tomto filme mi pripomenulo moju realitu, takže viem ako sa manželky snažia riadiť a plánovať činnosti svojho manžela, ktorému neostáva nič iné len si vytvoriť hrošiu kožu, aby odolal všetkým nápadom a náletom svojej "domácej stíhačky". Zapojenie starého rockera s fascinujúcim zmyslom pre výber dievčat, ktorý ich s presnosťou odstreľovača odhaľoval ako aj nervovo zrútený priateľ Leigh výborne doplnili dobre rozbehnutý rodinný príbeh. Už dlho som sa tak nepobavil, takže zaslúžených 70 %, čakám na týždeň bez záväzkov.(11.7.2012)

 • Malarkey
  ****

  Týden bez závazků je pecka. Když jsem pak viděl režiséry, tak mi to bylo jasný. Jejich filmy mám rád. Stejně na tom bude i tenhle, i když, přiznám se, že jsem u filmu přemýšlel mezi třemi a čtyřmi hvězdičkami. Začátek se totiž rozjíždí docela zdlouhavě, pak se hláškuje úplně brutálním způsobem. A to až do závěru, který se zase nese v duchu klasického amerického komediálního příběhu. Lepší hodnocení jsem nakonec ale dal za to, že jsem se u filmu fakt zasmál. Koukal jsem na film sám a u filmu jsem se řehtal jak malej Jarda. A to se mně často nestává, když koukám na komedii sám. Takže minimálně to něco znamená. Do toho dvojka Owen Wilson a Jason Sudeikis je moc fajn. Jen mi příjde, že Owen Wilson v poslední době trošičku ubral a stává se z něj spíš takovej ten obyčejnej chlápek od stolu. No, snad si to brzo vynahradí nějakou, po delší době, fakt dobrou a zajímavou rolí.(23.7.2012)

 • NinadeL
  ****

  Možná je to ta nejvtipnější komedie loňského roku, možná je to ten nejhorší film na světě. Na cestování ale příjemně vulgární, přímočarý a udrží si vaši pozornost. A v podstatě mi mluví z duše.(10.3.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace