poster

Dantovské peklo

 • USA

  Dante's Inferno: An Animated Epic

Animovaný / Horor / Fantasy / Akční

USA / Japonsko / Singapur / Jižní Korea, 2010, 88 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Freemind
  ***

  Koukat se na to dá, je to vcelku energická, akční podívaná se slušnou atmosférou. Tedy - pokud jste nečetli originál a nechce se vám smát pokaždé, když na obrazovku vtrhne Dante coby svalnatá korba s válečnou sekyrou. Hihňal jsem se také u soubojů s příšerami, které na chudáka básníka vyskakovaly. Kerberos a Mínotaurus, fajn - ale král Mínós coby třípatrová polokamenná obluda??? WTF? - že se tak nesměle zeptám. Je to prostě strašný úlet a Dante se určitě obrací v hrobě, ale co - sranda musí být i kdyby dědu věšeli. Štvaly mě akorát pravidelné změny grafického ztvárnění hlavních postav, protože jednotlivé verze byly dost nevyrovnané.(24.2.2010)

 • Tayen
  ***

  Jako volavka ke hře je to povedený animák, jako film samotný je řezničina s uřvaným hlavním hrdinou. Animace se povedla stejně jako jednotlivé kruhy pekla. S krví a nepřístupnými prvky se nešetřilo, takže nudy se bát nemusíte. Pokud bych si mohla vybrat, asi bych spíš sáhla po neherním animáku. Hráči si přijdou na své, ale Dante se asi otáčí v hrobě :-)(16.4.2010)

 • m@rz
  ***

  Pohled na jeden z nejslavnějších literárních děl z trochu jiného pohledu - trochu krvavého, temného, animovaného.(20.3.2010)

 • jonyyy
  ****

  Neuvěřitelně krutý animovaný film, velmi bohatý na fantazii autorů. Přišery byly víc než povedené, stejně jako rozhovory postav. Velice jsem se bavil a často jen zíral s otevřenou pusou, co se na té televizi děje 80%(29.7.2010)

 • prome
  ***

  Akční scény a celkové audiovizuální pojetí mě zaujalo, ale bohužel zbytek je obyčejná nuda. Naštěstí převažuje akce.(23.2.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace