Servírka Slim (Jennifer Lopez) se vdala za muže svých snů, Mitche (Bill Campbell), a myslela si, že pro ni začíná ta nejšťastnější doba v životě. Po prvním dítěti se však obrázek dokonalé rodiny začíná měnit, když Slim objeví druhou manželovu skrytou stránku, která může důvěru, lásku a klid proměnit v teror. Bojí se o své dítě, a tak uteče i s ním. Mitch však s pomocí najatého muže vytrvale pronásleduje kořist, která patřila k jeho rodině. Nakonec je Slim nucena se bránit a zaútočit na Mitche ve fyzické i psychologické bitvě, aby mu ukázala, že už toho má všeho DOST! (Bontonfilm)

mm13

Mohol to byť vynikajúci pilot, ktorý by sa skončil v momente, kedy hlavná hrdinka začne trénovať alebo hoci ešte aj nejakých pár scén pred tým. Keby si vtedy tvorcovia povedali "Dosť! - a teraz urobíme niečo nečakané..." a to NEČAKANÉ rozvinuli v rámci nie veľmi naťahovanej minisérie, mohol to byť aj vynikajúci príbeh. Pretože Jennifer Lopez je kočka, hlavný zloduch zase "padouch" par excellence a ani ďalšie postavy nie sú bez potenciálu. Naviac réžia Michaela Apteda je, čo si budeme nahovárať, nadpriemerná tak akurát v rámci možností televíznej produkcie, v jej prostredí by mu to celkom išlo. Kto by sa ale neuživil ani v školskom divadle je scenárista... vlastne, aký scenárista? Toto na milión percent vzniklo v niektorom z tých scenáristických softvérov - ktorý škoda, že sa im tú spomínanú polhodinku pred koncom nezbláznil... za tú predstavu je tá druhá hviezdička. ()

campix

Totální béčková záležitost. Na film Dost nemůžete mít ani nějaké vyšší nároky než zabití času v nočních hodinách, když prostě není do čeho píchnout. Herci nejsou nijak dokonalý, story není také nijak promyšlená a několik věcí, které dělá hlavní hrdinka v podání Jennifer Lopez, jsou úplně na hlavu. Prostě žádný úžasný filmový zážitek. Čistá rutina, která je po většinu času napínavá pouze minimálně. ()

Lumpos

Poměrně vydařené drama. Jennifer svou roli zvládnla, jak jen dokázala. Ve filmu se mi ale nelíbí několik nelogičností, které vás napadnou, aniž se musíte hluboce zamýšlet, co byste dělali vy sami. Člověk ve stresu nemyslí asi na hodně věcí,ale na některé by si přeci jen dal pozor. Myslím že solidní trojka odpovídá tomu, že jsem se u fulmi nenudila a atmosféra se povedla. ()

castor

Matná sonda do „problematiky“ domácího násilí, která ničím nepřekvapí, ale ani ničím nezklame, pokud tedy s ohledem na tvůrce a hlavní představitele nebudete očekávat filmové zázraky. Na několik desítek minut si možná získá váš zájem, ale postupným odhalováním dalšího a dalšího klišé bez snahy o hlubší prokreslení čehokoliv se převrátí ve změť další zbytečnosti. Výsledek nespraví ani Jennifer Lopez, o jejíž osobu zájem v posledních letech viditelně klesá!! ()

Lyžař

Na jednu stranu nic sloziteho. Jednoduchy model, kde hezka holka pred kamerou jde standardni zivotni cestou. Ublizovani, trenink, navrat k vazeni si sama sebe atd atd. Zadne extra herecke vykony ani zadne myslenkove pochody v pozadi. Na druhou stranu prave to jednoduche a jasne zpracovani muze nejakeho cloveka (vetsinou zenu) vratit zpet do zivota. No a o to vic si tohohle tematu a zpracovani vazim, kdyz nekoho v tehle situaci znam. A drzim mu palce. ()

• Na Zlatou malinu v kategorii nejhorší herečka byla za svůj výkon nominována Jennifer Lopez. Herečka byla rovněž po 9 nominacích a dvou výhrách nominována na nejhorší herečku dekády. (skinny9)