Servírka Slim (Jennifer Lopez) se vdala za muže svých snů, Mitche (Bill Campbell), a myslela si, že pro ni začíná ta nejšťastnější doba v životě. Po prvním dítěti se však obrázek dokonalé rodiny začíná měnit, když Slim objeví druhou manželovu skrytou stránku, která může důvěru, lásku a klid proměnit v teror. Bojí se o své dítě, a tak uteče i s ním. Mitch však s pomocí najatého muže vytrvale pronásleduje kořist, která patřila k jeho rodině. Nakonec je Slim nucena se bránit a zaútočit na Mitche ve fyzické i psychologické bitvě, aby mu ukázala, že už toho má všeho DOST! (Bontonfilm)

Triple H

Tak toto bola naozaj chuťovka. Inštruktážne video pre ženušky, aby si nenechali skákať po hlave a keď príde manžel opitý z krčmy a chce zavináče, majú si dupnúť a nerobiť mu slúžku. Alebo niečo na ten spôsob...Celý film je veľmi silno nezvládnutý už len po režijnej stránke, kedy celý dej oddeľujú dementné názvy kapitol ako z feministického pamfletu. Jennifer Lopez a jej pokusy o charakterné herectvo sa pohybujú v oblasti nechceného komična a pobavia vcelku slušne. Film je aj poriadne dementný a nelogický-- ako príklad slúži scéna nočného úteku z domu. Načo si počkať do rána, kedy tyran manžel (ktorý je mimochodom niečo ako domáci Hitler a samozrejme bezškrupulózny záletník) bude v práci a vtedy s dcérou ujsť? Nie, nie- to je zjavne absurdná idea a preto naša dobrosrdečná čašníčka uteká s dcérou uprostred noci, zatiaľ čo manžel spí a potichu sa snaží v absolútnom tichu odplížiť z domu, pretože vonku ju čakajú v ošúpanej dodávke jej traja kamaráti s baseballkou. Áno, skutočne sa jedná o poriadnu sranicu, ktorá dobre padne len na škodradostné odreagovanie. Alebo ak máte tyrana manžela, tak vám film poradí, aby ste išli za svojím milionárskym otcom s prosbou o pomoc. Ten vám najme súkromného trénera, ktorý z vás za mesiac vykreše smrtonosnú zbraň. A potom čo holými rukami manžela zavraždíte, už budete môcť konečne žiť v pokoji a kúpiť dcérke zmzlinku. ()

mzss1

(80%) Ale jo, tento film DOST mi sedl, až se trochu divím tomu nízkému, průměrnému hodnocení, ale co už … Chápu, že to není nic převratného, téma asi už ohrané, ale já se bavil od začátku do konce. Jennifer Lopez je sympaťačka, krom svojí očividné krásy i to charisma v sobě má. Zkrátka, utáhla celý film. Její filmový manžel Billy Campbell to sehrál též výborně. Roli slizkého a manipulativního parchanta zvládl bravurně. Snímek obsahuje spoustu napínavých scén, věčných útěků a přesouvání se do různých míst. Hudba od Davida Arnolda se zde povedla. Finále bylo už trochu přehnané, ať už vysoce inteligentní příprava a zabezpečení domu, tak už boj ženy proti muži, ale nijak zvlášť mě to neiritovalo, ba naopak bavilo. Víc chyb v tom hledat nemohu. Určitě se na tento film ještě někdy podívám. Vysokou úroveň to mělo. ()

sedm.1

Jennifer Lopez skutečně nebude nikdy nijak velkou herečkou a i její filmografie spíš obsahuje velmi slabé kousky,nicméně Dost řadím rozhodně k tomu lepšímu z její dosavadní kariéry.Ikdyž je to celé dost přitažené za vlasy,má to nějaký ten spád i děj,chvílemi je to docela i napínavé,ale konec je pak samozřejmě tradičně Hollywoodsky doje*aný se všemi osvědčenými stupidními praktikami.Celkově koukatelný a neurazí,ale ani s tímto snímkem JLo neprorazila. ()

Marrianna

Já nevím co všem je, jak čtu komentáře všichni nenávidí J.Lo a její filmy - ale já si nemůžu pomoci, ale dle mého názoru jsou horší herci. Mě se tenhle film líbil, námět byl zajímavý a JLo se svého úkolu určitě nezhostila tak strašně jak říkáte. No ale kdo je bez viny první hoďte kamenem. Já jsem byla prostě spokojená. ()

Radiq

Hajzl mlátí a terorizuje svoju ženu a děcko. Tak jo, je to hajzl a Jeniffer si to nezaslouží. Ale dá se věřit tomu, že bude tak drsná a vymyslí si takovou promyšlenou odplatu? Nevim. Jako člověk jí drží palce, ale taky má takovej pocit, že je docela blbá, že nešla hned na cajty. Sice mě to docela bavilo, ale žádnej velkej zážitek to není. Myslim, že nejvíc se to bude libit ženskejm, obzvlášť těm týranejm... Ale mě stačilo jednou a dost. ()

• Jennifer Lopez se nechala zastupovat kaskadérkou jen v 5 % nebezpečných scén. (HappySmile)
  • Tento film byl uveden do kin v roce 2002. Ale natáčelo se před rokem 2001. Je tam scéna, kdy Slim (Jennifer Lopez) čeká na svou dceru na letišti. Čeká na ni u příletové brány. To bylo změněno po 11. září 2001. (veronikajel)